Штангенциркулі

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
330.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Штангенциркулі зуботехнічні

Штангенциркуль - універсальний вимірювальний інструмент, за допомогою якого можна встановити лінійні зовнішні й внутрішні розміри деталей із високою точністю.

Будова вимірювального інструмента

Штангенциркулі, незалежно від призначення, мають такі деталі:

  • нерухома металева лінійка (штанга) з нанесеними на неї міліметровими поділками;
  • планка з ноніусної шкалою, її при вимірюванні пересувають по штанзі;
  • верхні й нижні губки, що дозволяють уточнити внутрішній та зовнішній розмір;
  • стопорний гвинт, необхідний для фіксації планки після вимірювання;
  • градуйований щуп (глибиномір), який є на деяких моделях, дозволяє виміряти глибину деталі.

Вибираючи вимірювальний інструмент, треба звернути увагу на довжину шкали й крок вимірювання - чим він менший, тим більш точними будуть отримані дані.

Інтраоральні штангенциркулі

У стоматології використовують спеціальні інтраоральні штангенциркулі. Їх шкала вимірювання відрізняється кроком у 1 мм і дозволяє отримувати результати в межах 0-100 мм.

Такий інструмент виготовляють з медичної нержавіючої сталі, інертної до хімічних речовин і стійкої до корозії металу, що дозволяє провести повний цикл обробки (дезінфекцію, передстерилізаційну обробку й стерилізацію в автоклаві чи сухожаровій шафі).

Навіщо потрібен інтраоральний штангенциркуль?

Інтраоральний штангенциркуль у своїй повсякденній практиці використовують ортодонти, ортопеди й зубні техніки. Він дозволяє виміряти й оцінити:

  • ширину альвеолярного гребеня без розрізу слизової;
  • розміри зубів й імплантата;
  • пропорційність і симетричність зубного ряду;
  • глибину отворів;
  • відстань між коронками, формувачами, абатментами.

Штангенциркуль - чутливий вимірювальний інструмент, тому з ним треба не тільки поводитися акуратно, але й зберігати правильно. Зазвичай для цього використовують спеціальний футляр, що дозволяє захистити його від впливу вологи, сонячних променів і будь-яких механічних пошкоджень (подряпин, ударів).

Інтраоральні штангенциркулі в каталозі компанії «DLX»

Від точності вимірювальних приладів залежить кінцева якість стоматологічної ортопедичної конструкції, а також її комфорт під час носіння й тривалість адаптаційного періоду. У каталозі компанії «DLX» можна купити штангенциркулі та кронциркулі (мікрометри), що дозволяють у процесі роботи провести високоточні виміри. Увесь інструмент сертифікований, його якість гарантована.

Ми швидко й вчасно за допомогою поштової служби доставляємо замовлення в будь-який населений пункт країни. Покупки, зроблені до 12:00 години, надсилаються в той же день. На всі питання оперативно відповідають наші менеджери. Вони допоможуть у будь-якій ситуації. Достатньо потелефонувати чи залишити свої контакти.