Устаткування ортопедичне

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
22500.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ортопедичне стоматологічне обладнання

Обладнання відіграє одну з важливих ролей в ортопедичній стоматології. Від якості та різноманітності техніки залежить повнота наданих послуг. У цьому розділі Ви зможете знайти необхідне обладнання для оснащення кабінету стоматолога-ортопеда.

До обладнання для оснащення кабінету, де ведеться безпосередній прийом пацієнтів, висуваються особливі вимоги. Усі деталі інтер'єру та пристрої повинні відповідати таким стандартам, як зручність, безпека та легкість у обслуговуванні. У робочих зонах, де виготовляють ортопедичні конструкції, встановлюють обладнання для формування майбутніх виробів, розміщують допоміжні інструменти та обладнання.

Оснащення та обладнання для кабінету стоматолога-ортопеда.

У каталозі представлені пристрої для обробки (підготовки) зубів до установки всіх видів протезів:

  • бормашини різних модифікацій (турбінні, пневматичні й електричні);
  • наконечники для стоматологічних установок (з ортопедичною головкою);
  • альгінатозмішувачі;
  • пульптестери - пристрої для визначення життєздатності пульпи і періодонта зуба у пацієнта;
  • фотополімерні лампи;
  • ультразвукові скейлери - в ортопедичній стоматології за допомогою даного приладу відбувається зняття ортопедичної конструкції (міст, коронка) більш щадним способом, ніж збивання її коронкознімачем або розпилювання.
  • насадки на скалер. В асортименті нашого інтернет-магазину Ви знайдете насадки призначені для зняття ортопедичних конструкцій (коронок), такі як: G7і G8, а також універсальну скловолоконну насадку, яка продається в комплекті з насадкою Е8.

Крім цього, ми підібрали обладнання для гігієнічної та санітарної обробки інструментів і матеріалів, які використовуються при створенні знімних і незнімних ортопедичних стоматологічних пристроїв:

  • дистилятори;
  • ультразвукові мийки - дані пристрої призначені не тільки для додаткової механічної очистки інструментів, але й допомагають лікареві стоматологу-ортопеду очищати знімні і частково знімні протези.

Для підвищення комфорту під час роботи лікарям будуть потрібні:

  • захисні окуляри, бінокулярні окуляри і безтіньові прилади освітлення.

Їх також можна знайти в цьому розділі сайту.

З повним переліком обладнання для оснащення стоматологічного ортопедичного кабінету й зуботехнічної лабораторії ви можете ознайомитися в цьому розділі. Дізнатися вартість окремих товарів Ви можете, завантаживши прайс-лист на представлену продукцію. На всі товари каталогу поширюється гарантія виробника. Оплатити замовлення Ви можете зручним для вас способом: за передоплатою або післяплатою. Доставка здійснюється «Новою Поштою» або кур'єром.