Інструменти для манікюру

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
225.00 грн.
 
(0)
248.00 грн.
 
(0)
248.00 грн.
 
(0)
248.00 грн.
 
(0)
248.00 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
380.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
55.20 грн.
 
(0)
55.20 грн.
 
(0)
220.00 грн.
 
(0)
262.30 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Інструменти для манікюру, педикюру та нарощування нігтів

Головне у роботі кожного майстра нігтьового сервісу – його інструменти. В арсеналі професіонала є безліч різних інструментів для манікюру - різні ножиці, маса пилок і бафів, кусачки, та інше, і інше. Купити інструменти та обладнання для манікюру сьогодні нескладно, але важливо знайти магазин, де буде гарний вибір інструментів, їх якість не викликатиме сумнівів, а ціна ножиць та пилок не стане надто великою.

У DLX ви знайдете все, що потрібне для зручної роботи. Ми пропонуємо великий вибір інструментів для обрізного та апаратного манікюру, педикюру. Продукція у цьому розділі каталогу представлена ​​товарами відомих брендів як українських, так і зарубіжних.

Наш асортимент манікюрних інструментів

Цей каталог ознайомить вас з усім асортиментом інструментів для манікюру та педикюру. У нас ви зможете придбати такі товари:

 • Інструмент для обрізного манікюру – ножиці, кусачки, пінцети, лопатки;
 • Пилочки, бафи, терки для стоп;
 • Фрези, бори та інші насадки для апаратної обробки нігтів та шкіри;
 • Пензлі для манікюру.

Вартість інструментів невисока – у цьому легко переконатися, вивчивши прайс на ножиці, пилки чи фрези.

Ручні інструменти

Ножиці, кусачки, пінцети та лопатки – базовий інструмент для кожного майстра нігтьового сервісу. Без них не можна уявити навіть просту обробку нігтів та кутикули. Наш асортимент представлений продукцією провідних виробників. Це українська компанія Staleks (Сталекс) та пакистанська компанія Asim Instruments.

Сталекс спеціалізується на виробництві професійних манікюрних інструментів найвищої якості. Продукція цього бренду відома далеко за межами України – її постачають до країн СНД, Євросоюзу, США. При цьому вартість ножиць та пінцетів, лопаток та шматочок досить низька, якщо порівнювати з продукцією аналогічної якості від інших виробників.

Товари Asim Instruments відомі у багатьох країнах світу. Ця компанія славиться як виробник першокласних хірургічних інструментів, частина з яких використовується і в нігтьовому сервісі, подології, косметології.

У розділах із ручним інструментом ви знайдете:

 • ножиці манікюрні, ножиці для кутикули прямі та вигнуті, у тому числі, безпечні та моделі для шульги;
 • лопатки манікюрні двосторонні;
 • кусачки для шкіри, врослого нігтя, для кутикули, нігтів;
 • пінцети універсальні, пінцети для корекції брів, нарощування вій.

Усі інструменти виготовлені із нержавіючої хірургічної сталі. Вони відрізняються професійним заточуванням, яке зберігається на довгий час. Форма інструментів зручна та ергономічна, тому навіть тривале їх використання не принесе втоми чи неприємних відчуттів.

Пилочки та бафи

Надати форму нігтю, зняти залишки гель-лаку, вирівняти нігтьову пластину або відполірувати її – маса маніпуляцій у нігтьовому сервісі передбачає використання пилок. У каталозі з пилками ви знайдете продукцію провідних азіатських брендів, українського виробництва, в асортименті:

 • пилки скляні;
 • металеві;
 • наждакові на паперовій основі;
 • металеві основи та одноразові файли до них;
 • одноразові пилки.

Також на нашому інтернет-майданчику ви зможете замовити бафи та полірувальники з різним ступенем абразивності. Всі бафи зручні у використанні, довговічні, привабливі, виготовлені із безпечних матеріалів.

Ще одна позиція у каталозі – терки для стоп. Без цих інструментів важко уявити грамотний, професійний педикюр. Ми пропонуємо придбати різні види такого інструменту:

стандартні терки наждакові, з пластиковою або дерев'яною основою – прості, недорогі, естетичні та зручні у використанні;
металеві основи-терки та змінні файли до них;
педикюрні диски та змінні одноразові файли до них.
Всі терки для стоп можна придбати оптом або в роздріб за найвигіднішими цінами.

Насадки для апаратного манікюру та педикюру (фрези та ковпачки)

Застосування манікюрних фрезерів вивело манікюр та педикюр на новий рівень, з такими апаратами більша частина маніпуляцій стала простою та безпечною. А розширити спектр процедур, які проводяться за допомогою фрезера, допомагають різні насадки та фрези.

У нас ви зможете недорого придбати такі насадки:

 • алмазні бори круглі, циліндричні, конусні, прямі тощо;
 • фрези для подології алмазні, безпечні, твердосплавні;
 • фрези твердосплавні різних форм та розмірів;
 • керамічні фрези;
 • каміння карборундові;
 • одноразові пісочні ковпачки та тримачі для них.

Всі продукти представлені в широкому асортименті, і кожен майстер зможе придбати повний набір необхідних насадок для виконання будь-яких процедур. Якість фрез та борів – найвища, вони відрізняються довгим терміном служби та простотою обробки, дезінфекції. А їхня вартість доступна, тому в оснащенні свого кабінету у вас не виникне проблем.

Пензлі для манікюру

Нігтьовий сервіс – це не лише обробка кутикули та нігтів, а й їхнє красиве оформлення. Розпис, ліплення, прикраса різними елементами – це стало невід'ємною частиною нейл-арту. І в цьому підрозділі каталогу ви знайдете великий вибір різних пензлів для манікюру.

Ми пропонуємо пензлі для ліплення та розпису нігтів, нанесення різних покриттів та втирок. Всі інструменти коштують дешево, тому їх можна придбати у будь-якій кількості, формуючи власний набір, у якому є все необхідне.

Зокрема, у нас можна замовити:

 • пензлі силіконові – для простого та зручного ліплення з гелевих матеріалів або акрилу;
 • пензлі для дизайну – овальні, лайнери, скошені, круглі;
 • пензлі для гелю;
 • пензлі для акрилу;
 • дотси.

Пропоновані інструменти – продукція відомого азіатського бренду East Rich (Іст Річ). Вони виготовлені з високоякісних матеріалів (силікон, натуральний або синтетичний ворс), оснащені міцними ергономічними ручками. Ці пензлі мають попит серед професіоналів і новачків – зручність роботи та її висока якість гарантовано.