Чашки для замішування

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
10107.00 грн.
 
(0)
9366.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Чашки для замішування зуботехнічні

Чашки для замішування - спеціальні ємності для механічного змішування різних стоматологічних матеріалів, що використовуються під час виготовлення гіпсових моделей і протезів.

Види чашок для замішування

Вибираючи зуботехнічні чашки для замішування, треба визначитися з конкретною метою їх використання, оскільки вони розрізняються за багатьма параметрами.

 • Призначення. Замішування гіпсів, альгінатів, силіконів, пластмас, пакувальної та зліпочної маси.
 • Розміри. Великі, середні й малі. У продажу бувають чашки об'ємом від 5 мл до 500 мл, причому ємності 5-40 мл призначені для пластмас, а 400-500 мл - для гіпсу. Крім того, всі чаші мають оптимальну глибину, завдяки чому суміш не розхлюпується при замішуванні.
 • Матеріали виготовлення. Гума, силікон, пластмаса.
 • Зовнішній вигляд. Прозорі й непрозорі. Різні відтінки.
 • Функціональні особливості. Основа деяких чашок забезпечена великою «присоскою», що міцно фіксує її на рівній поверхні, завдяки чому процес замішування помітно полегшується.

Наші консультанти завжди готові допомогти Вам, якщо виникли труднощі з вибором або з'явилися питання під час оформлення покупки.

Критерії якості, яким має відповідати чашка для замішування

 • Хімічна інертність. Стійкість до впливу різних хімічних речовин.
 • Еластичність. М'які стінки спрощують процес приготування суміші, забір її на робочий інструмент, а також дозволяють легко витягти залишки гіпсу, полімеризованої пластмаси й інших стоматологічних складів.
 • Стійка конструкція. Широке дно (основа), що нерідко забезпечене присоскою, попереджає випадкове перевертання в процесі замішування.
 • Невелика вага. Полегшує експлуатацію, миття й обробку чашок.
 • Міцність. Стінки чашки стійкі до багаторазового впливу шпателів й інших інструментів, які використовуються при замішуванні.
 • Простота в обробці. Ємність легко очистити й продезінфікувати. Вона витримує актоклавування за температури 1340С.
 • Тривалий термін експлуатації. Якісні чашки для замішування зберігають свої експлуатаційні властивості протягом декількох років. Багато виробників дають гарантію як мінімум на три роки.

Щоб чашки для замішування прослужили якомога довше, треба дотримуватися правил їх зберігання. Чисті ємності зберігають за температури 5-250С в закритих шафах, що не допускають попадання на них сонячних променів.

Асортимент зуботехнічного інвентарю в компанії «DLX»

Купити чашки для замішування за доступною ціною можна в компанії «DLX». На інтернет-майданчику представлений широкий вибір зуботехнічного інструменту від провідних російських виробників стоматологічних матеріалів й обладнання.

Доставка здійснюється в будь-який населений пункт країни. Ми працюємо оперативно й готові в найкоротші терміни допомогти Вам створити комфортні умови для роботи співробітників Вашої зуботехнічної лабораторії.