Ортопедичні інструменти

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
99.00 грн.
 
(0)
69.80 грн.
 
(0)
22.40 грн.
 
(0)
22.40 грн.
 
(0)
22.40 грн.
 
(0)
22.40 грн.
 
(0)
15.60 грн.
 
(0)
15.60 грн.
 
(0)
15.60 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ортопедичні інструменти в стоматології

Створення відбитків, виготовлення моделей, підготовку зубних протезів неможливо здійснити без спеціальних ортопедичних стоматологічних інструментів. На кожному етапі виготовлення використовуються різноманітні прилади й інструменти, які максимально допомогають лікарю стоматологу-ортопеду в процесі роботи. У цьому розділі Ви можете купити необхідні ортопедичні інструменти, потрібні для роботи стоматолога ортопеда.

Відповідність стандартам і вимогам:

Стандартний набір інструментів стоматолога ортопеда складається з десятка найменувань. Усі вони повинні відповідати певним стандартам:

  • матеріал - метал, полімерні матеріали та пластик, стійкі до корозійних процесів і окислення, деформації та термічної дії;
  • форма - ергономічна, щоб інструмент був максимально зручним в експлуатації, не провокував швидку втому лікаря або лаборанта, не ставав причиною виробничих травм, але при цьому повністю відповідав стандартизованим параметрам;
  • безпека - матеріали для виготовлення ортопедичних інструментів у стоматології не повинні бути токсичними, виділяти запахи при нагріванні, змінювати властивості при контакті з хімічними реагентами та матеріалами.

Представлені в цьому розділі ортопедичні стоматологічні інструменти повністю відповідають цим вимогам. У нашому інтернет-магазині можна повністю оснастити кабінет стоматолога ортопеда необхідним інструментарієм.

Інструменти для кожного циклу виготовлення стоматологічних протезів:

Стандартні та індивідуальні інструменти в ортопедичній стоматології використовуються протягом усього обслуговування пацієнта від моменту огляду до установки або перебазування готових протезів. У цьому розділі Ви зможете купити найбільш затребувані інструменти:

  • відбиткові ложки - необхідні на етапі створення зліпків щелеп, виготовлені з металу або полімерних матеріалів;
  • ложки для реєстрації прикусу;
  • пістолети-диспенсери для видавлювання відбиткових мас;
  • зміцнювальні решітки-сітки - це вставка для частково знімних і повністю знімних протезів, призначені для додаткового зміцнення пластмасового протеза.
  • моделювальні ножі для обробки й оформлення гіпсової та полімерної зліпочної маси - металеві та пластмасові, з жорстким або гнучким лезом різних форм;
  • коронкознимачі, щипці та елеватори для зняття коронок та інших ортопедичних стоматологічних конструкцій тимчасової та постійної фіксації;
  • мікрометри (каліпери) для проведення високоточних вимірювань витратних матеріалів для точкової корекції протезів.

Для складання замовлення на нашому сайті пропонуємо ознайомитися з прайс-листом на продукцію. Оформити можна як роздрібне, так і оптове замовлення. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.