Диски зуботехнічні

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
81.60 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
105.60 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
105.60 грн.
 
(0)
44.10 грн.
 
(0)
86.90 грн.
 
(0)
44.10 грн.
 
(0)
53.00 грн.
 
(0)
75.80 грн.
 
(0)
32.70 грн.
 
(0)
105.60 грн.
 
(0)
105.60 грн.
 
(0)
105.60 грн.
 
(0)
105.60 грн.
 
(0)
292.80 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Зуботехнічні диски алмазні

Зуботехнічні диски – спеціальний стоматологічний інструментарій, призначений для обробки зубів та коронок, а також для моделювання проміжків між ними та надання точних контурів ортопедичним конструкціям. Вони складаються з металевої основи та абразивного шару, який може бути нанесений на обидві сторони, на один бік та у вигляді обідка. У нашому інтернет магазині стоматологічних товарів представлений досить широкий асортимент алмазних дисків.

Типи зуботехнічних дисків: асортимент інтернет-магазину

 

 • Алмазні диски спечені. Призначені для обробки металокерамічних протезів.
 • Алмазні диски одно- та двосторонні (з суцільною поверхнею та обідком). Розрізняються ступенем абразивності, формою, конфігурацією та розмірами. Виготовлені з натуральної та штучної алмазної крихти. Використовуються для різання, сепарації та контурування різних стоматологічних матеріалів, а також застосовуються в ході лікування – для препарування зубів та їхньої фінішної обробки, у тому числі й пломб.
 • Алмазні диски Агрі гіпс, акрил та фреза (одно- та двосторонній обідок). Призначений для розрізання форм із супергіпсу, кераміки та виробів із твердою перекриваючою пластмасою. Фреза – для їх сепарації та контурування.
 • Алмазні диски Агрі (одно- та двосторонні суцільні). Призначені для зішліфування бічних поверхонь для формування міжзубних проміжків та контурування стоматологічних виробів з кераміки, металокераміки, металів, гіпсу та твердої пластмаси, що перекриває.
 • Диски сепараційні вулканітові. Використовуються для обробки твердих зубних тканин та створення міжзубних проміжків. Виготовлені з карбіду кремнію. Напилення закріплене на металевій основі.

Також у нас на сайті можна придбати диски шліфувальні стоматологічні

Основні вимоги до зуботехнічних дисків

 • Висока шліфуюча здатність та міцність;
 • гарний огляд поверхні;
 • якісна, точна, дбайлива, м'яка обробка виробів (без пошкоджень), особливо з кераміки;
 • можливість охолодження поверхні та видалення стружки;
 • мінімальне зміщення диска, як вертикально, і горизонтально;
 • хороша зносостійкість під час роботи з різними матеріалами, і навіть до впливу фізичних і хімічних чинників.

Компанії представлені в категорії

Kangda Gold Eagle (Kangda) – молода китайська компанія, яка вже встигла чудово себе зарекомендувати на ринку стоматологічних товарів. Вона займається розробкою та виробництвом зуботехнічного інструментарію та витратних матеріалів. Її продукція відрізняється високою якістю та доступними цінами.

Казанський медико-інструментальний завод (КМІЗ) – підприємство із 90-річною історією. Один із найбільших російських виробників. Продукція відрізняється високою якістю, оскільки завод є імпортним обладнанням. Вона представлена ​​не лише на внутрішньому ринку країни, а й у багатьох країнах Європи та Азії. Компанія має право сертифікувати її значком РЄ.

Крім Компаній, що виробляють зуботехнічні товари, у нас на сайті представлені також такі популярні бренди: Woodpecker (Вудпекер), Стома (стоматологічні матеріали), Coxo

Зуботехнічні диски в інтернет-магазині DLX

На нашому сайті ви можете придбати зуботехнічні диски відомих виробників стоматологічних витратних матеріалів. Кожен товар категорії відповідає всім вимогам до цього виду зуботехнічного інструментарію. Усі уточнюючі питання ви можете поставити у телефонному режимі нашому консультанту.

Помнете: на сайті діє система знижок для зареєстрованих покупців.