Захисні чохли

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
157.00 грн.
 
(0)
707.00 грн.
 
(0)
130.00 грн.
 
(0)
130.00 грн.
 
(0)
597.40 грн.
 
(0)
506.60 грн.
 
(0)
597.40 грн.
 
(0)
1330.50 грн.
 
(0)
501.40 грн.
 
(0)
650.60 грн.
 
(0)
1241.40 грн.
 
(0)
861.40 грн.
 
(0)
501.40 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Стоматологічні захисні чохли

Використання в діяльності стоматолога одноразових захисних чохлів є необхідною умовою дотримання санітарно-гігієнічних норм. Їх постійне застосування надає лікарю і медичному персоналу цілу низку переваг:

- забезпечення інфекційної безпеки пацієнта під час прийому;

- запобігання стоматологічного обладнання від забруднень і додаткових дезінфекційних обробок;

- підвищення продуктивності праці стоматолога;

- формування довіри і лояльності клієнтів до співробітників медичних установ.

 Опис асортименту

У даному розділі представлений широкий вибір продукції, яка добре зарекомендувала себе і активно використовується в лікарській практиці:

- Чохол захисний для установок виключає імовірність перехресного зараження пацієнтів та оберігає оббивку стоматологічного крісла від можливого забруднення, тому застосування в практиці одноразових засобів захисту є запорукою довгострокової експлуатації установок. Він охоплює всю поверхню крісла, що виключає потребу в окремому покритті для підголівників. При цьому його швидко надівати та замінювати, оскільки він зроблений з м'якої і міцної поліетиленової плівки. Матеріал перешкоджає поширенню бактерій, водонепроникний і досить приємний на дотик. Індивідуальне покриття, яке легко замінюється на очах у кожного нового відвідувача і утилізується відразу після використання, по заслузі оцінять Ваші пацієнти і медичний персонал.

- Чохол для фотополімерних ламп, виготовлений із прозорої плівки, незамінний як для захисту фотополімеризатора, так і гігієни відвідувача. Аксесуар легкий у застосуванні і не ускладнює утримання лампи в процесі роботи.

- Чохол для T-подібної ручки світильника має універсальні габарити, тому підходить більшості світильників з ручкою відповідної форми і передбачає повне її охоплення. Безперечними плюсами даного «витратного матеріалу» можна вважати простоту експлуатації та економічність.

- Чохол для інтраоральних камер - одноразовий аксесуар, спеціально розроблений для запобігання попадання вологи на корпус відеокамери. Він виготовлений з еластичного поліетилену, що дозволяє зберегти тактильні відчуття доктора, при цьому забезпечує оптимальну зручність при роботі: не створює відблисків на зображенні і не впливає на його якість. Перешкоджає можливості інфікування людини або контамінації інструментарію, скорочує час його очищення, підходить для більшості подібних пристроїв.

- Чохол одноразовий для шприців виготовляється з поліетиленового матеріалу, який не впливає на дотикові відчуття. У чохлі є отвір, що полегшує його використання. Товар представлений в прозорому та синьому кольорі.

- Чохол для датчика візіографа застосовується спеціально для дотримання санітарно-гігієнічних норм, створює умови для комфорту і безпеки людини в процесі лікування. Його застосування дозволяє продовжити термін служби сенсора і мінімізує можливість потрапляння слини хворого на кабель, а простота і зручність користування робить незамінним помічником у діяльності лікаря.

 Переваги покупки чохлів в магазині DLX

Віддаючи перевагу економічним одноразовим чохлам, Ви піклуєтеся не тільки про здоров'я клієнтів, але і про результативність своєї праці і довговічность обладнання. Скориставшись нашими послугами, Ви можете підібрати і придбати необхідні засоби для захисту медобладнання доброї якості і за доступною ціною.