Ножі зуботехнічні

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
116.50 грн.
 
(0)
106.60 грн.
 
(0)
70.20 грн.
 
(0)
80.40 грн.
 
(0)
103.50 грн.
 
(0)
92.00 грн.
 
(0)
90.00 грн.
 
(0)
103.50 грн.
 
(0)
92.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ножі зуботехнічні для воску гіпсових заготовок

Зуботехнічні ножі - спеціальні інструменти, які використовують для розрізання заготовок з гіпсу, а при роботі з воском - у виготовленні базисів ортопедичних конструкцій.

Види зуботехнічних ножів і нюанси їх вибору

Існує два типи ножів: для роботи з гіпсом або воском. Інструменти можуть бути односторонніми і двосторонніми. Зокрема, на інтернет-майданчику «DLX» представлені:

 • ножі для гіпсу односторонні та двосторонні - з відбійником;
 • ніж-шпатель;
 • ніж для воску з ложкою (великий і малий).

При виборі інструмента перед покупкою потрібно звернути увагу на такі моменти:

 •  функціональність інструменту - двосторонній, додатково обладнаний ложкою для воску, відбійником або шпателем, або односторонній;
 •  рукоятка - з полістиролу, металева або дерев'яна (найбільш зручна у використанні);
 •  з'єднання між ручкою та лезом, яке повинно бути надійним, що гарантує безпеку в роботі;
 •  розмір інструменту повинен відповідати його функціональному призначенню, тобто вибір слід здійснювати, виходячи зі специфіки зуботехнічних робіт.

Якість ножів і іншого інструментарію безпосередньо впливає на точність обробки гіпсових і воскових моделей, що згодом позначиться на комфорті носіння і терміні адаптації зубних протезів.

Виробник зуботехнічних ножів

На сайті компанії представлена продукція пакистанської компанії «ASIM INSTRUMENTS Sialkot Pakistan». Це відомий виробник інструментів і обладнання стоматологічного, хірургічного та ветеринарного призначення. Вся продукція компанії сертифікована та відповідає міжнародним стандартам ISO-9001-2000, ISO 13485 / EN-46002. До того, всі товари компанії марковані знаком СЕ.

Бренд «ASIM INSTRUMENTS» відомий далеко за межами своєї країни. Продукція експортується на стоматологічні ринки Азії, Європи та США. Причому товарообіг компанії-виробника, як і асортимент з кожним роком тільки збільшується.

Вибір зуботехнічних ножів на сайті компанії «DLX»

Виготовлення гіпсових і воскових моделей, а також відтворення точних деталей неможливо без спеціального інструментарію - зуботехнічних ножів, моделювальних скальпелів, лобзиків і багато іншого. Інтернет-майданчик «DLX» пропонує широкий асортимент високоякісного обладнання, інструментарію та витратних матеріалів, необхідних для обробки протезів. Зуботехнічні ножі, представлені в каталозі, мають наступні переваги:

 • бездоганно заточене лезо з високоякісної нержавіючої медичної сталі;
 • зручна ергономічна ручка з твердих порід дерева;
 • робоча поверхня закруглена, що підвищує безпеку використання;
 • естетичний зовнішній вигляд і тривалий термін експлуатації.

Ви можете забезпечити комфортну роботу своїх фахівців, які в таких умовах будуть створювати бездоганні стоматологічні протези.