Віскотопки

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
5048.40 грн.
 
(0)
4207.50 грн.
 
(0)
4080.00 грн.
 
(0)
10183.00 грн.
 
(0)
16689.00 грн.
 
(0)
8382.00 грн.
 
(0)
1735.70 грн.
 
(0)
2691.00 грн.
 
(0)
13437.00 грн.
 
(0)
5661.50 грн.
 
(0)
3340.80 грн.
 
(0)
4207.50 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Воскотопки в каталозі «DLX»

У процесі роботи з моделювальними та занурювальними восками необхідно підтримувати їх в м'якому, пластичному стані. Для таких цілей у зуботехнічних лабораторіях використовують воскотопки. Це спеціальні пристрої, за допомогою яких здійснюється попередній розігрів воску до потрібної температури і підтримка її показників на постійному рівні.

Особливості конструкції воскотопки

Воскотопки для зуботехнічних лабораторій - прилади, призначені для нагріву базисних восків, які використовуються в моделюванні знімних і часткових протезів. Далі вони виконують роль термостата, підтримуючи задану температуру, обрану з урахуванням типу використовуваного воску та необхідної консистенції для роботи з ним.

Воскотопки обладнані електропідігрівом. У процесі роботи матеріал в спеціальній ванні швидко й рівномірно розігрівається, однак сам корпус пристрою залишається холодним. Для запобігання втрати тепла та візуального контролю за воском прилад має прозору кришку, яка щільно прилягає до корпусу.

Більшість моделей воскотопок оснащені дисплеєм, на який виводяться показники температури. Деякі прилади з розширеним функціоналом дозволяють швидко виготовити воскові ковпачки занурювальним методом. Для кращих результатів і суттєвої економії часу багато які воскотопки рекомендується використовувати спільно з електрошпателем.

Критерії вибору: на що слід звернути увагу

Існує багато моделей воскотопок від провідних виробників зуботехнічного обладнання. При їх виборі покупці повинні враховувати обсяг передбачуваних робіт, а також орієнтуватися на наступні критерії:

  • Багатофункціональність (кількість ванночок). Прилад може мати від однієї до чотирьох секцій. У деяких моделей ванночки зі стоком.
  • Рідкокристалічний дисплей. Можливість одночасного виведення фактичних і заданих показників температури.
  • Керування. Може бути механічним і сенсорним. Особливо важлива можливість точного та плавного регулювання. Крім того, на панелі може бути перемикач для вибору вимірювання температури за шкалою Цельсія або Фаренгейта.
  • Мінімальна похибка і крок в налаштуванні температури. Зазвичай складають 10С.
  • Діапазон температур. Чим більше, тим краще. Більшість пристроїв працюють в межах 40-1100С.

Крім того, не останню роль відіграє якість вентиляції приладу, універсальність живлення, наявність сплячого режиму для максимальної економії електроенергії і компактні розміри.

Воскотопки в каталозі компанії «DLX»

Купити воскотопки зуботехнічні можна на нашому інтернет-майданчику. Моделі, представлені на сайті, забезпечують дбайливе розігрівання матеріалу, не знижуючи його якості. Вони є точними, зручними в роботі і надійними приладами, що виключають усадку і перегрів воску.

У каталозі представлені пристрої тільки від відомих виробників стоматологічного обладнання. Всі вони сертифіковані та мають гарантійний термін.