Насадки на шліфувальний мотор

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
334.00 грн.
 
(0)
334.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Насадки на шліфувальний мотор зубного техніка

Шліфувальний мотор - незамінний помічник зубного техніка. Без цього пристрою неможлива обробка будь-яких стоматологічних конструкцій і їх моделей з різних матеріалів - металу, нейлону, акрилу, пластмаси, гіпсу. Він оснащений наконечниками, які дозволяють встановлювати різні насадки: поліри, щітки, пухівки, шліфувальні диски відрізні та відрізні круги.

Функції шліфувального мотора і застосовувані насадки

У процесі виготовлення знімних протезів шліфмотор виконує величезну кількість функцій. Тому й насадок до нього дуже багато.

 • Карборундовий камінь (головка, фреза). Попередній етап обробки ─ зняття надлишків пластмаси (облою), що утворилися по периметру базису на ділянці з'єднання частин кювети.
 • Гумові поліри. Допомагають у обробці плоскої поверхні.
 • Наждакове полотно різної зернистості. Нарізають смужками та вставляють одним кінцем у розріз шліфмотора. Таким чином обробляють кламери, зовнішню поверхню та краї протеза.
 • Повстяні або фетрові циліндричні й конусні фільци різного розміру. Насаджують на гвинтову нарізку наконечника шліфмотора. Конусні фільци полірують ділянки протеза між штучними коронками. Циліндричні фільци використовують для обробки решти поверхні (крім альвеолярних відростків і поверхні, що безпосередньо прилягає до твердого піднебіння).
 • Волосяні щітки різної жорсткості. З коротким ворсом призначені для обробки краю протеза та проміжків між коронками, з довгим - для решти поверхні. Жорстка кругла щітка використовується для полірування важкодоступних місць, конусоподібна - для обробки горбистих ділянок.
 • Нитяна щітка-пухівка. Пухнаста м'яка щітка створює глянець і застосовується на заключному етапі. Після цього за її допомогою і з використанням пасти ДОІ наводять блиск на кламери.
 • Бавовняні круги. Деякі фахівці за їх допомогою додають додатковий глянець, використовуючи спеціальні пасти.

Для того щоб усі ці насадки зафіксувати, потрібні спеціальні наконечники, перехідники та інші допоміжні елементи.

Додаткові деталі для шліфувального мотора

Для фіксації різноманітних насадок існують кілька типів наконечників:

 • Конічний наконечник (спіральний лівий або правий). Призначений для кріплення полірувальних кругів.
 • Цанговий (затискний) патрон (праве або ліве обертання). Пристрій для фіксації на вісі шпинделя інструмента або шліфувальних кругів із діаметром 2,35 мм.
 • Перехідник до шліфувального мотора. Необхідний для установки шліфувальних кругів і відрізних дисків.
 • Патрон трикулачковий (з ключем). Різновид цангового патрона. Призначений для кріплення інструмента діаметром 0,6-6 мм, а також шліфувальних кругів.

За їх допомогою на шліфувальний мотор можна встановити будь-які насадки й забезпечити комфортну роботу зубного техніка, а разом з тим і підвищити якість ортопедичної конструкції.

Насадки і наконечники до шліфувальних моторів від компанії «DLX»

Наконечники та насадки - необхідні інструменти в щоденній роботі зубного техніка. На інтернет-майданчику «DLX» Ви можете придбати деталі з високоякісного металу, що забезпечує їх міцність і надійність фіксації. Доставка замовлень можлива в будь-який населений пункт країни.