Дезінфекція стерилізація

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Дезінфекція і стерилізація у стоматології

Кожен пацієнт, звертаючись за допомогою до лікувальної установи, турбується про рівень професіоналізму і компетентності лікаря, рівень обслуговування, і, найголовніше, про відповідність санітарно-гігієнічного стану клініки, до якої звертається. Сучасні лікувальні установи (Стоматологічні клініки) ж, в свою чергу, дбають про рівень своєї репутації і про недопущення внутрішньолікарняної інфекції. Для запобігання зараження пацієнтів проводять цілу низку заходів, що регламентовані Міністерством охорони здоров'я. Дані заходи передбачають як проведення вологих (поточних) і генеральних прибирань, так і дезінфекцію і стерилізацію поверхонь, інструментів, обладнання, якими оснащені лікувальні стоматологічні кабінети.

Дезінфекція ‑ це комплекс заходів, спрямований на недопущення зараження і поширення інфекції. Для цього використовуються дезінфекційні засоби, спеціалізоване обладнання, інструменти. В інтернет-магазині «DLX» Ви зможете замовити і купити розчини для дезінфекції на будь-який вибір. На сьогодні виробниками випускається великий асортимент високоефективних і зручних у застосуванні дезінфекційних розчинів. На сайті інтернет-магазину вони представлені як у вигляді готових до застосування препаратів, так і концентратів, різних форм випуску (таблетки, рідини, гранули, порошки, аерозолі). Усі вони мають широкий спектр протимікробної активності і можуть застосовуватися з будь-якими видами матеріалів (метал, гума, латекс, пластик ...).

Основні представники дезінфекційних засобів у стоматології:

  • концентрати:

Аніозим, Сурфаніос (Виробник «Anios»); Бланідас Актив і Бланідас Ензим (ТОВ «Бланідас»), Корзолекс Екстра і Базік («BODE»), Лізоформін (ТОВ «Лізоформ»), деззасоби ID-212, FD-312 («Durr Dental»);

  • Порошкоподібні препарати:

Бланідас Марка А (ТОВ «Бланідас»);

  • Засоби для дезінфекції у формі гранул:

Бланідас 300 (гранули) (ТОВ «Бланідас»);

  • Деззасоби в таблетках:

Бланідас 300 (таблетки), Клінідез (таблетки).

 

Усі концентрати можна використовувати як для суміщених процесів дезінфекції та передстерилізаційної обробки, так і проведення хімічної стерилізації, їх можна застосовувати як для вологих і генеральних прибирань стоматологічних кабінетів, так і для дезінфекції поверхонь (обладнання, предметів меблів кабінетів). Також на нашому сайті Ви зможете купити препарати для швидкої дезінфекції поверхонь у вигляді аерозолів таких виробників, як «Лізоформ» (Аеродезин 2000), «Anios» (Аніоспрей квік), «BODE» (Бацилол). Не можна не сказати про антисептики для обробки рук, які застосовуються як для гігієнічної, так і для хірургічної обробки: АХД 2000 («Лізоформ»), Стерилліум («BODE»).

Допоміжні інструменти для дезінфекціі

У розділі «Інструменти» Ви знайдете інструменти, які полегшать процес проведення дезінфекції, а саме механічного (ручного очищення) від залишків біологічних рідин і тирси. До них відносяться: щітки для очищення інструментів латунні, нейлонові і набори щіток (у комплекті 3 шт: латунна, сталева, нейлонова), пакети для стерилізації різної модифікації і розмірів (як в рулоні, так і поштучно з липкою стрічкою), індикатори стерилізації (для автоклава і сухожарової шафи), лотки емальовані, нержавіючі, пластикові. Ємності для проведення дезінфекції та достерилізаційного очищення дрібного стоматологічного інструменту, а також для хімічної стерилізації.

Обладнання для дезінфекції

У розділі «Обладнання для дезінфекції та стерилізації» кожна стоматологічна клініка знайде для себе все необхідне. Наш інтернет-магазин пропонує Вам: ємності для дезінфекції різних об’ємів, ультразвукові мийки з різним набором функцій, машини, що запечатують пакети для стерилізації, дистилятори (у пластиковому та металевому корпусі), ультрафіолетові камери (для підтримування стерильності інструментів), сухожарові шафи.