Пісочні ковпачки

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
68.30 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Пісочні абразивні ковпачки для педикюру та манікюру

Апаратний манікюр і педикюр гідно оцінили багато майстрів та їх клієнтів. Зручність, безпека та ефективність роботи фрезером, можливість виконувати різні маніпуляції, просто змінюючи насадки – це не може не залучати. Але якість манікюру або педикюру багато в чому залежить від якості насадок, що використовуються. І багато майстрів вибирають одноразові пісочні ковпачки. Також у нас на сайті можна придбати й інші інструменти для манікюру, педикюру та нарощування нігтів.

Що таке одноразові пісочні ковпачки для манікюру та педикюру

Пісочні ковпачки – це вид насадок, що використовуються для обробки нігтів та огрубілої шкіри. Це абразивні насадки, що випускаються у широкому асортименті. Назву «пісочні» ковпачки отримали через абразивну поверхню, яка вкрита дрібними частинками.

Особливістю абразивних ковпачків і те, що вони одноразові. Тобто їм не потрібне очищення та стерилізація – після обробки нігтів чи шкіри клієнта ковпачок знімається з основи та утилізується. Це набагато простіше, зручніше та безпечніше, ніж використання багаторазових насадок, що потребують стерилізації.

Крім того, використовуючи пісочні ковпачки, можна не турбуватися про їхні абразивні властивості – вони завжди бездоганні.

Такі ковпачки застосовуються разом з особливою насадкою для фрезера - основою. Для закруглених ковпачків підходить гумова основа, відповідної форми та розміру. Принцип простий: основа вставляється в ручку фрезера, як будь-яка інша насадка. І на неї надівається пісочний ковпачок. Завдяки властивостям гуми та насічкам на основі ковпачок тримається міцно, не зісковзує у процесі роботи.

Види пісочних ковпачків

Вибираючи одноразові насадки, потрібно визначитися з їхніми ключовими характеристиками. Такими є:

  1. Абразивність. Один із найважливіших параметрів. До кожного виду обробки потрібна своя абразивність. Так, максимальна абразивність (від 40 до 80 грит) використовується для обробки грубої шкіри, натоптишів та мозолів. Середня абразивність (близько 250 грит) застосовна для корекції форми натурального нігтя, обробки бічних валиків. Найменша абразивність (понад 250 грит) використовується для полірування нігтів та фінішної обробки шкіри.
  2. Основа. Як правило, пісочні ковпачки випускають на тканинній основі, але є моделі і на основі із пластику. Пластикові насадки краще тримають форму, тому їх використовують для роботи з високими обертами фрезера або тривалої обробки нігтів, шкіри. Тканинні ковпачки застосовують для короткочасних робіт або обробки на малих, середніх оборотах.
  3. Характеристики фрезеру. Важливо купити пісочні ковпачки, які підходять не лише до основи, а й до моделі фрезера.
  4. Тип абразиву. Якісні ковпачки, навіть одноразові, покриваються якісним абразивом. Як правило, це оксид алюмінію – за ступенем твердості він поступається лише алмазу, тому відмінно підходить для виконання манікюрних та педикюрних процедур.

Нюанси вибору абразивних насадок

Щоб правильно купити пісочні ковпачки варто звернути увагу на бренд виробника. Вибираючи продукцію відомих брендів, ви не сумніватиметеся в її якості. Це важливо, навіть якщо купувати одноразові насадки, адже від їхньої якості залежить результат вашої роботи.

На нашому інтернет-майданчику ви зможете замовити ковпачки різних виробників. Виготовлення продукції ведеться у Китаї, але продукції, яка вже існує у продажу. Тобто виготовлення копій світових брендів. Що це дає:

Можливість виробництва партія товарів із бажаними характеристиками;
Економія на розробці технології, проектуванні, впровадженні проекту – відповідно та зниження вартості продукту;
Збереження якості продукту у разі зниження його вартості (немає націнки на бренд).
У нас продукція європейської якості за доступною ціною. І, купуючи пісочні ковпачки у нас, ви можете розраховувати на їхні відмінні характеристики.

Також на нашому сайті можна придбати все для стоматології, зокрема стоматологічні матеріали, інструменти та обладнання.