Бори алмазні для турбінного наконечника

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
206.30 грн.
 
(0)
206.30 грн.
 
(0)
206.30 грн.
 
(0)
206.30 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Опис алмазних борів для турбінного наконечника

Найважливіший стоматологічний інструмент.

Стоматологія у всіх пацієнтів завжди асоціюється зі свистом бормашини і дрібними інструментами, які доставляють масу неприємних відчуттів при зіткненні з поверхнею зуба.

Найважливішим для стоматолога інструментом, без якого було б неможливим лікування, є алмазний бор для турбінного наконечника.

Турбінний алмазний бор - це невеликий інструмент, що дуже швидко обертається, здатний у лічені секунди видаляти уражені карієсом тканини емалі та дентину, формувати уступ, обробляти зуби для протезування та фіксації незнімних ортопедичних конструкцій.

Галузь застосування

Галуззю застосування турбінних борів є терапевтична, ортопедична, ортодонтична стоматологія.

Технічні характеристики алмазних турбінних борів

  • Обробка каріозної порожнини (очищення її від розм'якшених тканин) проводиться за допомогою турбінного наконечника, в якому фіксується бор.
  • Швидкість обертання 40 000 об / хв.
  • Діаметр хвостовика: 1,6 мм.
  • Довжина бору: 16мм, 19мм, 21мм, 25мм.

Абразивність алмазних інструментів має кольорове маркування:

1. Біла насічка (500) - ультра дрібна, застосовується для додання виробам дзеркального блиску, середній розмір зерна 15 мкм;

2. Жовта насічка (504) - екстра дрібна, застосовується для додання правильного контуру, розмір зерна 30 мкм;

3. Червона насічка (514) - дрібна, застосовується для фінішної обробки, 50мкм;

4. Синя (524) - універсальна, 100-120мкм;

5. Зелена (534) - груба абразивність, застосовується для швидкої обробки тканин зуба, 135 мкм;

6. Чорна (544) - понад груба, застосовується для дуже швидкої обробки тканин зуба, 180мкм.

Слід зазначити, що застосування турбінних алмазних борів не має великого ефекту при препаруванні дентину, так як нерівності алмазного напилення дуже швидко забиваються органічною складовою. Відповідно практично відсутня ріжуча здатність, а переважають тертя і перегрів тканин зуба, що тягне за собою небажані ускладнення.

7.Форма. На відміну від прямих борів, призначення інструменту залежить від його форми. Наприклад, форма куля - застосовується для розкриття каріозної порожнини в межах емалі; зворотний конус - для видалення старих композитних пломб і амальгам, циліндр з пів сферою на торці - для препарування невеликих порожнин в межах емалі; конус - формування стінок порожнини; полум'я - полірування реставрацій у фронтальній ділянці і т.д.

8. Діаметр робочої частини можливий від 009-050 (0,9-5мм).

При роботі з високошвидкісними дрібно абразивними інструментами необхідно забезпечити достатнє повітряно-водяне охолодження, оскільки від тертя відбувається перегрів поверхні зуба, що може спричинити ризик ускладнень.

Відповідно до стандарту ISO маркування турбінних борів виглядає так: 806.314.001.514.050 (де 806 - це матеріал робочої частини-алмазна крихта, 314-довжина хвостової частини, 001-форма робочої частини, 514-ступінь абразивності (червона насічка), 050-діаметр робочої частини (5мм)

У каталозі продукції «DLX» представлений широкий асортимент алмазних турбінних борів різних форм і розмірів. Купити їх можна оптом і в роздріб.

Замовлення оформити можна на сайті - швидким замовленням або зареєструвавшись.