Вібростолики

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
3957.00 грн.
 
(0)
3507.00 грн.
 
(0)
4200.00 грн.
 
(0)
3476.30 грн.
 
(0)
8929.00 грн.
 
(0)
25039.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Вібростолики зуботехнічні

Вібростолики - зуботехнічне обладнання, за допомогою якого рідкі матеріали (гіпс, пакувальні маси) рівномірно заповнюють форму без утворення пір, пустот і бульбашок. Унаслідок чого фахівець отримує якісні відбитки й моделі з формувальних матеріалів.

Принцип роботи обладнання

Рівномірний розподіл і видалення бульбашок повітря відбувається завдяки вібрації робочої поверхні. Причому амплітуду коливань і частоту вібрації в більшості моделей вібростоликів можна плавно регулювати, вибираючи рівень, найбільш відповідний фізичним особливостям матеріалу, і зокрема - його текучості. Також враховується вид опоки й тип ливарних кілець.

Принцип роботи вібростоликів заснований на циклічному увімкненні й вимкненні електромагніту й амортизатора, вбудованих в апарат. Рівень вібрації регулюється електронним ланцюгом, а він в свою чергу управляється потенціометром.

Коли використовують вібростолики?

Вібростолики потрібні під час відливання моделей, пакування ливарних опок, загіпсування кювет й інших лабораторних операцій із використанням рідких матеріалів різної консистенції - рідких, густих, в'язких. Вони акуратно перемішують масу, надаючи їй однорідності, і ущільнюють її, виштовхуючи бульбашки повітря назовні.

Також розроблені вібростолики, що полегшують процес плавлення будь-яких матеріалів. При цьому вібрація здійснюється за вертикаллю. Її рівень регулюється й може варіювати від зовсім непомітного до максимального, що перевищує звичайні межі та використовується для тугоплавких матеріалів. Моделі таких столиків можуть бути розраховані на різну кількість кілець (від 1 до 6).

Як вибрати вібростолик?

Правильно вибраний стоматологічний вібростолик здатний забезпечити комфортну роботу й отримання якісного результату. При цьому слід враховувати, що чим вище продуктивність зуботехнічної лабораторії, тим потужніше й габаритніше має бути обладнання для неї.

Вібростолики добирають виходячи з поточних потреб і з урахуванням обсягів стоматологічних робіт. Тому слід звертати увагу на цілу низку параметрів:

  • площа робочої поверхні;
  • вібростійкий корпус;
  • низький рівень шуму;
  • кількість режимів і рівнів інтенсивності коливань;
  • можливість плавного регулювання частоти;
  • потужність обладнання;
  • максимальне завантаження;
  • функціональність блоку керування;
  • енергоспоживання.

У ході вибору треба враховувати, що обладнання, оснащене присосками, більш стійке. А якщо до вібростолика під’єднати інфрачервоний сенсорний датчик увімкнення-вимкнення, активувати прилад можна навіть із зайнятими руками.

Вібростолики в каталозі компанії «DLX»

На інтернет-майданчику компанії «DLX» представлено кілька типів вібростоликів від провідних виробників стоматологічного й зуботехнічного обладнання. Тут можна купити модель за доступною ціною і відповідно до поточних потреб Вашої лабораторії. Наші менеджери готові проконсультувати Вас і відповісти на всі питання.