Брекети

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
3582.10 грн.
 
(0)
3582.10 грн.
 
(0)
919.60 грн.
 
(0)
919.60 грн.
 
(0)
601.30 грн.
 
(0)
601.30 грн.
 
(0)
530.60 грн.
 
(0)
5906.60 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Брекети - віді та материали

Брекети - один з найпопулярніших варіантів корекції зубного ряду при його нерівності або порушеннях прикусу. Першу ортопедичну конструкцію винайшов у ХХ столітті американський стоматолог Едвард Енгл. Вона стала базовою, але протягом багатьох років фахівці, навіть сам автор, намагалися її вдосконалити, експериментуючи з матеріалами для виготовлення та типами кріплення.

При розробці сучасних ортодонтичних конструкцій було введено поняття «пропис», яке представляє собою перелік певних властивостей брекета, необхідних для ефективного впливу на зуби з метою надання їм необхідного положення. В ортодонтії сьогодні широко використовуються авторські прописи, названі на честь своїх розробників: пропис Рот, Ендрюс, Деймон та ін.

Види брекетів

Перед установкою ортодонт підбирає конструкцію, виходячи з показань. Також він враховує бажання пацієнта, його фінансові можливості. В арсеналі лікаря є багато брекет-систем, що відрізняються не тільки компанією-виробником. Існує кілька класифікацій і видів конструкцій.

За місцем фіксації вони бувають вестибулярні (зовнішні) і лінгвальні (внутрішні). Перші кріпляться на фронтальній поверхні зубів, другі - з боку язика.

За типом кріплення дуги в пазах розрізняють лігатурні, що вважаються класичними, і самолігуючі. Лігатура - це дріт з металу або еластичне кільце, завдяки яким вона утримується в пазах брекетів. У самолігуючих системах її замінює особливий замок, що замикається.

У свою чергу безлігатурні конструкції можуть бути двох типів: активні та пасивні. У першому варіанті на дугу тисне кришка-замок, яка притискає її до дна паза, а в другому дуга рухається більш природно, оскільки на неї не здійснюється механічний тиск.

Матеріали виготовлення брекетів

Класичні брекети виконані з нержавіючої сталі марки 17-4. Крім того, при їх виробництві можуть бути використані сплави з додаванням титану або нікелю. Пацієнтам з алергічною реакцією на нікель встановлюють системи, покриті позолотою.

Однак останнім часом більше уваги приділяється питанням естетики. У зв'язку з цим поступово набули популярності брекети, виконані з прозорих і напівпрозорих матеріалов. Таким чином, виходячи з типу матеріалу, конструкції бувають:

  • металеві;
  • пластикові;
  • керамічні;
  • сапфірові;
  • комбіновані.

Саме від матеріалу, з якого виконані брекети, зазвичай залежить кінцева вартість конструкції.

Брекети в каталозі «DLX»

Купити брекети відомих компаній-виробників можна у нас на інтернет-майданчику. Тут представлений широкий асортимент комплектовання брекет-системи за доступними цінами. Крім того, Ви завжди можете додатково отримати накопичувальну знижку. Для цього потрібно просто зареєструватися на сайті. Якщо виникли питання - просто зателефонуйте нашим менеджерам. Вони завжди допоможуть.