Брекети

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
5625.30 грн.
 
(0)
3452.70 грн.
 
(0)
572.70 грн.
 
(0)
505.30 грн.
 
(0)
875.80 грн.
 
(0)
875.80 грн.
 
(0)
656.90 грн.
 
(0)
3452.70 грн.
 
(0)
572.70 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Брекети - віді та материали

Брекети - один з найпопулярніших варіантів корекції зубного ряду при його нерівності або порушеннях прикусу. Першу ортопедичну конструкцію винайшов у ХХ столітті американський стоматолог Едвард Енгл. Вона стала базовою, але протягом багатьох років фахівці, навіть сам автор, намагалися її вдосконалити, експериментуючи з матеріалами для виготовлення та типами кріплення.

При розробці сучасних ортодонтичних конструкцій було введено поняття «пропис», яке представляє собою перелік певних властивостей брекета, необхідних для ефективного впливу на зуби з метою надання їм необхідного положення. В ортодонтії сьогодні широко використовуються авторські прописи, названі на честь своїх розробників: пропис Рот, Ендрюс, Деймон та ін.

Види брекетів

Перед установкою ортодонт підбирає конструкцію, виходячи з показань. Також він враховує бажання пацієнта, його фінансові можливості. В арсеналі лікаря є багато брекет-систем, що відрізняються не тільки компанією-виробником. Існує кілька класифікацій і видів конструкцій.

За місцем фіксації вони бувають вестибулярні (зовнішні) і лінгвальні (внутрішні). Перші кріпляться на фронтальній поверхні зубів, другі - з боку язика.

За типом кріплення дуги в пазах розрізняють лігатурні, що вважаються класичними, і самолігуючі. Лігатура - це дріт з металу або еластичне кільце, завдяки яким вона утримується в пазах брекетів. У самолігуючих системах її замінює особливий замок, що замикається.

У свою чергу безлігатурні конструкції можуть бути двох типів: активні та пасивні. У першому варіанті на дугу тисне кришка-замок, яка притискає її до дна паза, а в другому дуга рухається більш природно, оскільки на неї не здійснюється механічний тиск.

Матеріали виготовлення брекетів

Класичні брекети виконані з нержавіючої сталі марки 17-4. Крім того, при їх виробництві можуть бути використані сплави з додаванням титану або нікелю. Пацієнтам з алергічною реакцією на нікель встановлюють системи, покриті позолотою.

Однак останнім часом більше уваги приділяється питанням естетики. У зв'язку з цим поступово набули популярності брекети, виконані з прозорих і напівпрозорих матеріалов. Таким чином, виходячи з типу матеріалу, конструкції бувають:

  • металеві;
  • пластикові;
  • керамічні;
  • сапфірові;
  • комбіновані.

Саме від матеріалу, з якого виконані брекети, зазвичай залежить кінцева вартість конструкції.

Брекети в каталозі «DLX»

Купити брекети відомих компаній-виробників можна у нас на інтернет-майданчику. Тут представлений широкий асортимент комплектовання брекет-системи за доступними цінами. Крім того, Ви завжди можете додатково отримати накопичувальну знижку. Для цього потрібно просто зареєструватися на сайті. Якщо виникли питання - просто зателефонуйте нашим менеджерам. Вони завжди допоможуть.