Мікрометри

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
246.90 грн.
 
(0)
246.90 грн.
 
(0)
209.80 грн.
 
(0)
209.80 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Мікрометри зуботехнічні

Мікрометри зуботехнічні (калібратори зубощелепні) - універсальні вимірювальні прилади, призначені для високоточного визначення товщини матеріалу (навіть і мінімальних величин) при виготовленні ортопедичних конструкцій у зуботехнічних лабораторіях. За виконуваними функціями розрізняють зуботехнічні мікрометри для воску і металу.

Види і основні характеристики

 • Механічні мікрометри. Прецизійні вимірювальні інструменти з двосторонньою шкалою. Функціонують за принципом кронциркуля або штангенциркуля. Виконані вони з медичної нержавіючої сталі. Залежно від призначення моделі можуть мати тонкі голкоподібні або закруглені у вигляді краплі кінчики. Деякі виробники мікрометрів випускають моделі зі змінними вимірювальними наконечниками. Точність вимірювання - до 0,1 мм, діапазон виміру - до 10 мм.
 • Електронні мікрометри. Відрізняються високою точністю вимірювання (від 0,01 мм) з максимально допустимим відхиленням +/- 0,02 мм. Діапазон вимірювання - до 11,9 мм. В першу чергу призначені для визначення товщини стінок коронок. Вони прості у використанні та швидко виводять показники на екран. Працюють від батарейки типу 1,5 В SR 44.

Особливості вибору

При виборі мікрометра слід звернути увагу на його параметри та характеристики:

 • тип приладу (цифровий або механічний);
 • мінімальний тиск на поверхню при вимірюванні конструкції;
 • матеріал виготовлення;
 • вид наконечника (із закругленою формою призначений для вимірювання товщини воску, голкоподібною - для металевих конструкцій) і можливість його заміни;
 • діапазон і точність вимірювань.

Щоб швидше визначитися з вибором і купити мікрометр на інтернет-майданчику «DLX», можна скористатися послугами наших консультантів, які з радістю допоможуть підібрати потрібний інструмент з урахуванням ваших потреб і можливостей.

Правильний догляд

Механічні вимірювальні пристрої відрізняються високою чутливістю й вимагають особливого догляду. Виробники мікрометрів не рекомендують змащувати рухомі вузли приладу моторним мастилом. З цією метою слід використовувати тільки бензин або аналогічні рідини.

Виробники мікрометрів

У каталозі представлені мікрометри бренду «ASIM INSTRUMENTS» від пакистанської компанії «ASIM INSTRUMENTS Sialkot Pakistan». Це відомий виробник і експортер високоякісного обладнання та інструментарію для хірургії, стоматології та ветеринарії. Вся продукція має сертифікати і випускається з обов'язковим дотриманням правил GMP. Кожен інструмент відповідає міжнародним стандартам ISO-9001-2000, ISO 13485 / EN-46002, а також має маркування СЕ.

Зуботехнічний вимірювальний інструментарій у компанії «DLX»

Купити зуботехнічний інструментарій Ви можете на нашому інтернет-майданчику. Співпраця з компанією «DLX» має безліч переваг:

 • у каталозі великий асортимент товарів, який постійно поповнюється новинками;
 • висока якість продукції;
 • співпраця з перевіреними виробниками безпосередньо;
 • швидка доставка в будь-який населений пункт країни;
 • кілька варіантів оплати;
 • доступні ціни й часті акції компанії.

Ми працюємо для Вас і готові допомогти оснастити Вашу зуботехнічну лабораторію, а роботу Ваших фахівців зробити комфортною та приємною.