Кювети

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
2904.00 грн.
 
(0)
3300.00 грн.
 
(0)
216.00 грн.
 
(0)
1040.00 грн.
 
(0)
1540.00 грн.
 
(0)
1176.00 грн.
 
(0)
1890.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Кювети зуботехнічні

Зуботехнічна кювета - допоміжне обладнання, необхідне для полімеризації пластмаси, яка застосовується у виготовленні зубних протезів та шин. Це невелика розбірна металева коробка. Залежно від розміру пристрій може складатися з двох або чотирьох деталей ─ з плоского дна (основи) і знімної кришки, а у великих кювет додатково знімається дно і є контр - продовження основи. Єдиний мінус пристрою - його вага.

Матеріали та розміри кювет

Кювети виготовляють з матеріалів, які не змінюють своїх фізико-хімічних властивостей, тобто:

  • не піддаються деформації й окисленню;
  • стійкі до високих температур;
  • витримують значні навантаження при пресуванні.

Найкращими матеріалами для кювет вважаються латунь, бронза та медична нержавіюча сталь. Рідше при їх виготовленні використовують дюралюміній.

Крім матеріалу кювети розрізняються формою (прямокутні або округлі) і розміром (мала, середня та велика). Кожен зубний технік вибирає модель, виходячи з обсягу своєї роботи.

Переваги кювет

  • Кюветою легко користуватися, з нею впорається навіть молодий спеціаліст;
  • пристрій має просту конструкцію, його легко обробляти, а при необхідності можна відремонтувати;
  • прилад має тривалий термін експлуатації, який обумовлений якісним матеріалом, що використовується в виготовленні кювет;
  • завдяки гладкій поверхні й мінімуму частин, що виступають, в ньому не накопичується бруд, який є сприятливим середовищем для розмноження патогенної мікрофлори.

Кювети в каталозі компанії «DLX»

На сайті представлені моделі з бронзи та сталі трьох розмірів - малого, середнього, великого. А також є форми для виготовлення м'яких протезів з акрилу з використанням ручних прес-автоматів моделей Т1 і Т2.

Купити кювети дуже просто. Найкраще спочатку зареєструватися на сайті, після чого вибрану продукцію відправити одним кліком у кошик. У особистому кабінеті можна закінчити оформлення замовлення.

Пам'ятайте: співпраця з компанією «DLX» надає багато переваг. Крім накопичувальної системи знижок, існує можливість безкоштовної доставки, якщо загальна вартість замовлення перевищить 2000 гривень.