Матеріали ортопедичні

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
 
(0)
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ортопедичні матеріали в стоматології

У розділі «Ортопедична стоматологія» представлений асортимент ортопедичних стоматологічних матеріалів, призначених для застосування в повсякденній практиці лікарем стоматологом-ортопедом. Найпоширенішими є відбиткові матеріали, а також матеріали для тимчасової та постійної фіксації ортопедичних конструкцій, які можна купити на нашому сайті за доступною ціною. Відбиток є носієм інформації між лікарем і зубним техніком, який на підставі його виготовить протез, максимально анатомічно ідентичний природній коронці зуба.

Види відбиткових матеріалів:

  1. Альгінатні матеріали - це порошок, що при додаванні води перетворюється в пластичну масу, яка протягом 2-3 хв. застигає в порожнині рта. Найпоширенішими альгінатними масами в каталозі продукції є: «Упін» («SPOFA»), «Кромопан» (Lascod), «IQ chrom» ( Laskod).
  2. Силіконові відбиткові матеріали (які в свою чергу поділяються на А-силіконові та С-силіконові відбиткові матеріали)
  •  С-силіконові відбиткові матеріали - вулканізуються в процесі реакції поліконденсації. Перевагою використання даного виду відбиткових матеріалів є те, що в них досить прийнятна ціна, достатня точність для виготовлення суцільнолитих конструкцій, невисока усадка, еластичність і міцність. Представниками даної лінійки продуктів є: «Спідекс», «Zeta Plus», «Optosil Comfort», «Консіфлекс», «Сілаксіл», «Стомафлекс».
  •  А-силіконові відбиткові матеріали - вулканізуються в процесі реакції полімеризації, при цьому не відбувається утворення побічних продуктів. Даний вид відбиткових мас має низку переваг: практично ідеальне відтворення деталей, простота перемішування, різноманітність в’язкостей, відмінна адгезія між шарами, висока тиксотропність і нетоксичність, гіпоалергенність, сумісність зі слизовою оболонкою порожнини рота та шкірою.
  1. Матеріали для тимчасової фіксації ортопедичної конструкції - даний вид матеріалів призначений для використання на проміжних етапах ортопедичного лікування.
  2. Матеріали для постійної фіксації ортопедичних конструкцій - призначені для постійної фіксації ортопедичних конструкцій
  3. Матеріали для перебазування протезів - в ортопедичній практиці даний вид матеріалів призначений для прямого перебазування (клінічного) знімних і частково знімних зубних протезів.
  4. Матеріали для ремонту металокерамічних і металопластмасових ортопедичних конструкцій. Даний ремонт може проводитися як прямим способом, так і в умовах зуботехнічної лабораторії.

Переваги покупки ортопедичних матеріалів у інтернет-магазині «DLX»

Якість наявних відбиткових стоматологічних ортопедичних сумішей відповідає світовим стандартам. Вони мають добру пластичність для заповнення елементів поверхні стикання й еластичність для збереження форми відбитка. Матеріали не мають вираженого смаку та запаху, що робить їх використання комфортним для пацієнтів. Якість відбиткових матеріалів, які можна замовити в інтернет-магазині, дозволяє отримати якісні зліпки верхньої та нижньої щелеп і пізніше на їх основі створити протези, що ідеально підходять пацієнтові.

Прайс-лист матеріалів для стоматологічної ортопедії ви можете завантажити або переглянути у відповідному розділі. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. У нас пропонується доставка в будь-яке місто України.