Палітра для кераміки

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
5059.00 грн.
 
(0)
1800.40 грн.
 
(0)
1629.30 грн.
 
(0)
3611.00 грн.
 
(0)
2368.30 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Палітра для кераміки зуботехнічні

Палітра використовується в зуботехнічних лабораторіях для змішування фарб і роботи з керамічними масами при виготовленні різних ортопедичних конструкцій із кераміки й пластмаси.

Особливості палітри: на що звернути увагу при виборі

  • Кількість заглиблень. У продажу є великі й малі палітри. Кількість заглиблень може варіювати від 3 до 30 і більше.
  • Продумана форма заглиблень. Дозволяє ретельно регулювати й підтримувати оптимальну консистенцію кераміки, завдяки цілеспрямованому розташуванню мас на похилій площині. Клиноподібні заглиблення й гострі кромки допомагають очистити пензлик і точно контролювати кількість фарби на його кінчику.
  • Розміри заглиблень. Дозволяють дозувати кераміку. Велике заглиблення призначене для глазурної маси, глибокі виїмки - для рідини, а дрібні - для індивідуального змішування барвників.
  • Можливість самозволоження. Під час робочого процесу керамічні маси повинні отримувати рівномірне зволоження. Для цього в комплекті передбачені спеціальні смужки або пара отворів у кожному заглибленні.
  • Поверхня палітри. Глазурована й абсолютно гладка, є щадною для пензликів. Стійка до фарбування та легко миється під проточною водою.
  • Кришка. Чорна ─ для захисту світлотвердіючих барвників. Але більшість моделей укомплектовано прозорою герметичною кришкою.
  • Комплектація. Деякі виробники створюють цілий набір для роботи з керамікою: контейнер (футляр) із кришкою, керамічна пориста пластина, мембранні фільтри, рідина для фарб, що не піддаються деформації та довговічні зволожувальні смужки.

Переваги палітри від компанії «DLX»

На нашому сайті представлені кілька моделей палітри для кераміки, і асортимент постійно оновлюється. Їх основними перевагами є:

  • оптичне розділення великої робочої поверхні на сегменти, що забезпечує відмінний огляд і зручність змішування фарб;
  • дуже гладка поверхня, що відрізняється абразивостійкістю, це щадить пензель і сприяє його тривалій експлуатації;
  • безперервне підтримування керамічної маси в зволоженому гомогенному стані, без утворення бульбашок і пористості, завдяки чому вона не пропадає та залишається робочою досить довгий час.

Деякі моделі мають футляр з кришкою та піддоном. Кришка захищає від висихання й потрапляння бруду в робочий матеріал. Піддон з водою підтримує оптимальну вологість, а великий отвір дозволяє її доливати без вилучення палітри.

На нашому інтернет-майданчику можна купити все необхідне для повноцінної роботи Вашої зуботехнічної лабораторії - від сучасного обладнання до високоякісних витратних матеріалів. Для постійних покупців діє накопичувальна система знижок. Оцініть переваги співпраці з нами.