Активатор іригантів

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
640.00 грн.
 
(0)
380.00 грн.
 
(0)
7500.00 грн.
 
(0)
8500.00 грн.
 
(0)
8000.00 грн.
 
(0)
640.00 грн.
 
(0)
640.00 грн.
 
(0)
640.00 грн.
 
(0)
380.00 грн.
 
(0)
380.00 грн.
 
(0)
380.00 грн.
 
(0)
171.00 грн.
 
(0)
380.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ендоактиватори, активатори іригантів кореневих каналів

Очищення кореневих каналів під час іригації, усунення залишків пульпи та хвороботворних мікроорганізмів – важливі фактори у профілактиці та терапії ендодонтичної патології. Використовуючи механічну обробку, не вдається повністю очистити кореневий канал. Навіть у разі застосування сучасних машинних нікель титанових інструментів відбувається обробка лише частини каналу.

Внаслідок цього необробленими залишаються 30-35% поверхні. Вони здатні містити мікробні асоціації, які найчастіше негативно впливають на адаптацію обтураційного матеріалу, супроводжуються появою хронічного перирадикулярного запалення. Ці фактори роблять іригацію невід'ємною частиною обробки кореневого каналу. Розглянемо докладніше, навіщо потрібні активатори іригантів.

У чому особливості іригантів та їх активаторів

Бездротовий активатор іригантів – незамінний прилад в ендодонтії. «Ідеальний» іригант повинен відповідати таким вимогам:

  • мати широкий спектр антимікробної активності;
  • розчиняти некротичні залишки пульпи;
  • біологічна сумісність;
  • перешкоджати утворенню змазаного шару;
  • блокувати активність бактеріальних токсичних речовин;
  • не змінювати колір емалі зуба;
  • не чинити токсичний вплив на тканини.

Як іриганти використовуються різні розчини (зокрема, хлорид натрію та гіпохлорит натрію). Активатори іригантів здатні генерувати частоту, необхідну для отримання акустичного потоку та кавітації, щоб забезпечити ефективне проникнення каналів.

Асортимент продукції

Особливу популярність набув бездротовий активатор іригантів «Endo 1» від надійного китайського виробника «Woodpecker». Цей пристрій призначений для гідродинамічної активації іригантів у кореневому каналі. З його допомогою забезпечено безпечну активацію внутрішньоканальних іригаційних розчинів під час ендодонтичного лікування. Насадки виготовлені з якісного полімеру медичного призначення.

Прилад має оригінальний дизайн у вигляді кутового наконечника, що значно спрощує доступ навіть у зоні розташування бічних зубів. Активація розчину у добре сформованих каналах відіграє ключову роль в усуненні продуктів розпаду, дезінфекції кореневих каналів. Активатор іригантів славиться високою ефективністю, створює рух рідини, здатний прослужити довгі роки (дотримуючись правил експлуатації). Завдяки приладу покращуються результати очищення (зокрема каналів зі складною анатомією), ймовірність повторного лікування зводиться до нуля.

Також в наявності ультразвуковий ендоактиватор Coxo Ultra Smart. Робоча частота 38 КГц забезпечує ідеальне очищення кореневого каналу. Наконечник виконаний з титанового сплаву та забезпечує функцію трансмісії ультразвуку. Компактний і зручний ендо інструмент з автоматичним підстроюванням частоти. В якому вбудований процесор ARM регулює робочу частоту в залежності від навантаження.

Перевага таких інструментів – простота експлуатації. Вони дуже зручні в роботі, легкі в клінічному застосуванні. Завдяки відсутності проводів, компактним розмірам, прилади відмінно підходять у моменти, коли особливо важлива портативність. У базову комплектацію входить основний модуль, наконечник, зарядний пристрій, кілька насадок для іригації. Головка наконечника з легкістю знімається та автоклавується.

Переваги співпраці з сайтом «DLX»

Щоб замовити якісні матеріали та обладнання для всіх областей стоматології, достатньо звернутися до надійного інтернет-майданчика «DLX». У каталозі є великий вибір сучасних моделей. Можна знайти продукцію від таких компаній-виробників, як: Aixin Medical (Китай), BODE Chemie GmbH (Німеччина), Durr Dental (Німеччина) та багатьох інших.

На всю представлену в каталозі продукцію є відповідні сертифікати та реєстраційні посвідчення. Цінова політика лояльна, вартість матеріалів та обладнання значно нижча, ніж у фірм-конкурентів. Заявки обробляються менеджерами оперативно.