Матеріали терапевтичні

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Терапевтичні матеріали

Робота стоматолога-терапевта передбачає багато маніпуляцій і процедур, пов'язаних з використанням різних матеріалів. Усі матеріали можна розділити на кілька груп за принципом призначення і застосування.

Призначення і класифікація терапевтичних матеріалів

За призначенням їх можна розділити на: лікувальні, допоміжні, профілактичні, пломбувальні, ендодонтичні і пародонтологічні. Кожна група матеріалів характеризується своїм застосуванням. Як наприклад:

  1. Лікувальні матеріали застосовуються для проведення лікувальних заходів як у процесі лікування захворювань твердих тканин зуба, так і лікування пародонту.
  2. Допоміжні матеріали охоплюють зазвичай витратні матеріали та приладдя необхідне для проведення лікувальних маніпуляцій.
  3. Профілактичні - це комплекс груп матеріалів, застосування яких спрямоване на профілактику захворювань зубів і порожнини рота. Більшою мірою ці матеріали призначені для застосування в дитячій стоматології, так як профілактику слід починати з дитячого віку і періоду зміни молочного прикусу на постійний. А також до них відносяться препарати, що здатні знижувати чутливість емалі і надавати ремінералізувальну дію.
  4. Пломбувальні матеріали ‑ це великий розділ терапевтичної стоматології, що містить усі види пломбувальних матеріалів, що застосовуються як для пломбування коронкової частини зуба (всіх його поверхонь), так і для обтурації кореневих каналів. Вони розділені на матеріали як для тимчасового, так і для постійного пломбування; за видом затвердіння і складом.
  5. Ендодонтичні - це розділ матеріалів, що містить лікувальні матеріали для проведення маніпуляцій у кореневих каналах зуба, починаючи від медикаментозної обробки кореневого каналу, його розробки, розширення і до дезобтураціі.
  6. Пародонтологічні - це матеріали, які застосовує лікар-стоматолог пародонтолог у своїй практиці для діагностики, лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота.

Як придбати терапевтичні матеріали (оплата і доставка)

Інтернет-магазин «DLX» відрізняється каталогом з широким асортиментом матеріалів для стоматологічної галузі. Є можливість купити необхідну продукцію як оптом, так і в роздріб за вигідною ціною. Передбачена доставка товару по території всієї України: у Київ, Дніпро, Одесу, Маріуполь і багато інших міст. По Харкову товар доставляє швидка кур'єрська служба, а в інші міста - перевірена часом транспортна компанія «Нова Пошта». Наша компанія пропонує вигідні умови поставки товару: при замовленні на конкретну суму ‑ доставка і післяплата можуть бути за кошт продавця.

Для зручності покупця передбачено кілька варіантів оплати товару: післяплатою, готівкою кур'єру (при доставці кур'єром), через Приват24, через термінал ПриватБанку. Покупець має право повернути або обміняти отриманий товар протягом 14 днів. Основна умова - збереження товарного вигляду і споживчих якостей.