Ретейнери лінгвальні

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ретейнери лінгвальні ортодонтичні

Ретейнер - ортодонтична конструкція, яка використовується на заключному етапі корекції зубного ряду. Вона призначена для закріплення результату, отриманого після носіння брекет-системи. Тобто ретейнер повинен зберегти нове місце розташування зубів. Термін його використання може варіювати від декількох місяців до довічного носіння.

Конструкція зазвичай виконана зі сталевого дроту, рідше ─ зі скловолокна. Ретейнери можуть бути в котушках і вже нарізані. У нашому каталозі можна купити лінгвальні ретейнери різних типів і розмірів, як для нижньої, так і для верхньої щелепи.

Важливість ретейнерів

Період ретенції дуже важливий у лікуванні, проте далеко не всі пацієнти ставляться до нього з усією відповідальністю. У цей час м'язова тканина ще досить слабка, а перебудова кісткової тканини може тривати дуже довго. Тому без ретейнера не обійтися, інакше зуби знову займуть своє колишнє місце. Крім ротації можлива поява міжзубних проміжків, повернення неправильного прикусу та викривлення зубної дуги.

Особливості лінгвальних ретейнерів

Лінгвальні рейтейнери є незнімною конструкцією. Вони являють собою дріт, який лікар закріплює з внутрішнього, лінгвального боку зубного ряду за допомогою адгезиву - спеціального стоматологічного клею.

Переваги лінгвальних ретейнерів незаперечні:

  • при носінні вони непомітні для оточуючих;
  • завдяки невеликим розмірам така конструкція більш комфортна, ніж капи;
  • адаптаційний період, коли пацієнт звикає до нових відчуттів, дуже короткий і займає не більше тижня;
  • лінгвальні ретейнери відрізняються не тільки надійністю, але і високою ефективністю - при регулярному носінні вони дають гарантований результат.

Вартість конструкції навіть з її установкою обійдеться набагато дешевше, ніж повторне фіксування та носіння брекет-системи, що цілком можливо через ігнорування ретенційного періоду.

Лінгвальні ретейнери в каталозі «DLX»

Економити на установці конструкції не можна. Лінгвальні ретейнери хоч і відрізняються деяким дискомфортом при носінні, особливо при виконанні щоденної гігієни, однак лише вони здатні якісно закріпити результати корекції та не дозволити зубам зайняти колишнє положення.

На інтернет-майданчику «DLX» представлена продукція американської компанії «ORJ» («ОЕРДЖІ»), яка користується попитом у стоматологів-ортодонтів більш ніж з 90 країн світу. Весь товар сертифікований (сертифікати ISO 9001 та ISO 13485), ціна доступна. Якість та оригінальність підтверджені документами.

Виробники рекомендують мати під рукою кілька найбільш ходових розмірів лінгвальних ретейнерів і підбирати відповідний варіант або безпосередньо в порожнині рота, або по гіпсовій моделі. Це пов'язано з тим, що для повної відповідності зубного ряду пацієнта конструкції потрібно невелике припасування.