Замки ORJ

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
65.70 грн.
 
(0)
65.70 грн.
 
(0)
65.70 грн.
 
(0)
65.70 грн.
 
(0)
65.70 грн.
 
(0)
65.70 грн.
 
(0)
65.70 грн.
 
(0)
65.70 грн.
 
(0)
65.70 грн.
 
(0)
65.70 грн.
 
(0)
65.70 грн.
 
(0)
65.70 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ортодонтичні замки ORJ

Ортодонтичні замки (щічні трубки-замки) - складовий елемент будь-якої брекет-системи. Вони необхідні для фіксації дуги, що здійснює тиск на зуби. Їх встановлюють на моляри (переважно на 6-й і 7-й великі корінні зуби), тобто там, де закінчується дуга.

До того ж, деякі моделі замків крім спеціального паза можуть мати зачіпки для лігатур і спеціальних еластичних тяг, які здійснюють додатковий силовий вплив на зубний ряд і прискорюють виправлення прикусу.

Види та особливості

Замок являє собою елемент, який є опорою для кінця ортодонтичної дуги. Його фіксують за допомогою спеціального клею. Деякі виробники розширили функціонал цього елементу, змінивши його конструкцію, а саме знімний механізм. Тобто при його видаленні замок може бути використаний як брекет.

Існує кілька класифікацій ортодонтичних замків. Залежно від типу фіксації вони можуть бути приклеєні або закріплені за допомогою кілець.

Залежно від виду використовуваної брекет-системи розрізняють лігатурні і самолігуючі замки. Залежно від розташування конструкції випускають замки для вестибулярної та лінгвальної системи.

Розрізняються ці елементи і за кількістю пазів. Вони бувають одинарні, подвійні, потрійні та комбіновані, в яких крім паза додатково передбачена трубка для лицьової дуги.

Замки можуть володіти деякими особливостями, що дозволяють завдяки додатковим елементам розширити свій функціонал. Залежно від моделі в їх конструкцію входять:

  • лігатурні крила для перших молярів (6-х великих корінних зубів);
  • знімна кришка для того, щоб замок перетворити в брекет;
  • гачок для кріплення пружин і еластичних тяг - спеціальних ортодонтичних силових елементів;
  • розширений вхід в паз, що забезпечує зручну зміну дуги.

У каталозі «DLX» представлені різні види - від традиційних моделей до елементів з підвищеною надійністю та комфортом.

Матеріали для виготовлення ортодонтичних замків

Замки можуть бути виготовлені з металу, кераміки або їх поєднання в різних пропорціях. Кожен матеріал має свої переваги і недоліки. Метал міцніший. Крім того, він дозволяє легко ковзати дузі через малу силу тертя. Однак його естетичні показники залишають бажати кращого. Всі металеві елементи різко виділяються на тлі зубної емалі, що істотно позначається на зовнішньому вигляді.

Кераміка, навпаки, володіє високими естетичними властивостями, але в той же час відрізняється крихкістю, що значно ускладнює процес лікування.

Комплектовання для брекет-систем у каталозі «DLX»

На нашому інтернет-майданчику Ви можете купити абсолютно все, що необхідно для брекет-системи, навіть і ортодонтичні замки. Їх виробник - відома американська компанія «ORJ», продукція якої затребувана в 90 країнах світу, що говорить про її надійність. Висока якість товару підтверджують численні сертифікати: ISO 9001 та ISO, а також СЄ для європейського ринку та FDA для американського ринку.