Бори алмазні для прямого наконечника

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Опис борів алмазних для прямого наконечника

Що таке бори?

Бори (алмазні насадки) для прямого наконечника - це інструмент, яким оперує лікар стоматолог-ортопед, зубний технік, майстер манікюру, а також фахівці в різних сферах діяльності, де необхідно провести шліфування, гравірування (обробка скла, дерева, пластмаси).

 Останнім часом даний вид інструментів набув особливої популярності не тільки в стоматологічній практиці, а й серед фахівців подологів, які займаються лікуванням патологій шкіри стопи і п'ят, нігтьової пластини пальців ніг. За допомогою алмазних борів вони роблять обробку кератозних нігтів і видаляють мертві тканини нігтьової пластини.

 Характеристика алмазних борів для прямого наконечника.

Цей інструмент складається з хвостовика і робочої частини. Хвостовик виготовлений з нержавіючої сталі, а робоча частина має абразивний шар - алмазну крихту, нанесену шляхом гальванізації на основу заготовки. Потрібно відзначити, що робоча частина борів складається не з алмаза, а тільки з алмазної крихти, дисперсність якої може бути різною, що і визначає їх шліфувальну здатність.

Оскільки «DLX» є офіційним дистриб'ютором продукції заводу «Владмива», в каталозі можна знайти великий асортимент необхідних у роботі борів і за найнижчою ціною. Продаж здійснюється оптом і в роздріб.

 Основною характеристикою цих інструментів є:

 Тип хвостовика - прямий.

Це означає, що ці бори призначені для використання з прямими наконечниками, які, в свою чергу, працюють від пневматичного або електричного мотора, встановленого на стоматологічній установці або портативній бормашині.

 У сфері нігтьового сервісу алмазні насадки фіксуються в ручці апарату «фрезер».

 Основними характеристиками прямого хвостовика є його: довжина - становить 44.5мм; діаметр хвостовика - 2.35мм.

 Параметри робочої частини:

  • абразивність,
  • довжина,
  • форма,
  • діаметр робочої частини.
  1. Абразівність визначає інтенсивність роботи бору. Чим грубіше і крупніше алмазна крихта, тим ефективніші шліфувальні здатності. Дисперсність визначається кольоровим маркуванням на основі хвостовика. Від найдрібнішої - білої, до найгрубішої - чорної насічки.
  2. Довжина робочої частини - варіюється від 1.2мм-12мм.
  3. Різноманітність форм здивує Вас своєю кількістю і не залишить байдужим жодного клієнта.
  4. Діаметр робочої частини варіюється від 010-050 (1-5мм)

Замовити і купити алмазні бори для прямого наконечника Ви можете на нашому сайті «DLX» як оптом, так і в роздріб за найнижчою ціною.

Щоб оформити замовлення можна зателефонувати нам по будь-якому номеру телефону, вказаному на сайті або зробити замовлення на сайті. Якщо Ви є нашим постійним клієнтом, то для Вас працює система знижок.

Оплата замовлення здійснюється на картку або післяплатою при отриманні.

Доставка здійснюється надійною транспортною компанією «Нова пошта» в короткі терміни і в усі міста України: Київ, Полтава, Херсон, Житомир, Ужгород, Одеса і т.д.