Бори алмазні для прямого наконечника

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Опис борів алмазних для прямого наконечника

Що таке бори?

Бори (алмазні насадки) для прямого наконечника - це інструмент, яким оперує лікар стоматолог-ортопед, зубний технік, майстер манікюру, а також фахівці в різних сферах діяльності, де необхідно провести шліфування, гравірування (обробка скла, дерева, пластмаси).

 Останнім часом даний вид інструментів набув особливої популярності не тільки в стоматологічній практиці, а й серед фахівців подологів, які займаються лікуванням патологій шкіри стопи і п'ят, нігтьової пластини пальців ніг. За допомогою алмазних борів вони роблять обробку кератозних нігтів і видаляють мертві тканини нігтьової пластини.

 Характеристика алмазних борів для прямого наконечника.

Цей інструмент складається з хвостовика і робочої частини. Хвостовик виготовлений з нержавіючої сталі, а робоча частина має абразивний шар - алмазну крихту, нанесену шляхом гальванізації на основу заготовки. Потрібно відзначити, що робоча частина борів складається не з алмаза, а тільки з алмазної крихти, дисперсність якої може бути різною, що і визначає їх шліфувальну здатність.

Оскільки «DLX» є офіційним дистриб'ютором продукції заводу «Владмива», в каталозі можна знайти великий асортимент необхідних у роботі борів і за найнижчою ціною. Продаж здійснюється оптом і в роздріб.

 Основною характеристикою цих інструментів є:

 Тип хвостовика - прямий.

Це означає, що ці бори призначені для використання з прямими наконечниками, які, в свою чергу, працюють від пневматичного або електричного мотора, встановленого на стоматологічній установці або портативній бормашині.

 У сфері нігтьового сервісу алмазні насадки фіксуються в ручці апарату «фрезер».

 Основними характеристиками прямого хвостовика є його: довжина - становить 44.5мм; діаметр хвостовика - 2.35мм.

 Параметри робочої частини:

  • абразивність,
  • довжина,
  • форма,
  • діаметр робочої частини.
  1. Абразівність визначає інтенсивність роботи бору. Чим грубіше і крупніше алмазна крихта, тим ефективніші шліфувальні здатності. Дисперсність визначається кольоровим маркуванням на основі хвостовика. Від найдрібнішої - білої, до найгрубішої - чорної насічки.
  2. Довжина робочої частини - варіюється від 1.2мм-12мм.
  3. Різноманітність форм здивує Вас своєю кількістю і не залишить байдужим жодного клієнта.
  4. Діаметр робочої частини варіюється від 010-050 (1-5мм)

Замовити і купити алмазні бори для прямого наконечника Ви можете на нашому сайті «DLX» як оптом, так і в роздріб за найнижчою ціною.

Щоб оформити замовлення можна зателефонувати нам по будь-якому номеру телефону, вказаному на сайті або зробити замовлення на сайті. Якщо Ви є нашим постійним клієнтом, то для Вас працює система знижок.

Оплата замовлення здійснюється на картку або післяплатою при отриманні.

Доставка здійснюється надійною транспортною компанією «Нова пошта» в короткі терміни і в усі міста України: Київ, Полтава, Херсон, Житомир, Ужгород, Одеса і т.д.