Ложки зуботехнічні

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
156.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ложки зуботехнічні для розігріву легкоплавких сплавів

Зуботехнічні ложки призначені для розігріву легкоплавких сплавів. Робоча частина може бути виконана з алюмінію або нержавіючої сталі, а ручка - з ударостійкого та термостійкого полістиролу.

Особливості сплавів у ортопедичній стоматології

Усі сплави залежно від температури плавлення можна розділити на три групи:

  • на основі олова, легкоплавкі (температура до 300°С);
  • на основі золота (температура плавлення до 1100°С);
  • нержавіюча сталь, кобальт-хромові сплави та ін. (температура плавлення вище 1200°С).

Саме для сплавів першої групи підходять зуботехнічні ложки і ковшики, які тримають над полум'ям спиртівки або газового пальника. А для плавки металів другої та третьої груп потрібне спеціальне обладнання.

 Що таке легкоплавкі сплави? 

До них належать усі метали, які мають температуру плавлення нижче, ніж у чистого олова (232°С). Незважаючи на те, що вони є допоміжним матеріалом, такі сплави відіграють важливу роль у зуботехнічних роботах. Вони необхідні для виготовлення штампів, кламерів бюгельних протезів, а також моделей під коронки.

Легкоплавкі сплави є трикомпонентними. Основою служить вісмут з його унікальною властивістю розширюватися при охолодженні. Два інших компонента - олово та свинець. Іноді в них додають кадмій або індій, які різко і досить істотно знижують температуру плавлення.

Особливості та переваги зуботехнічних ложок

Зуботехнічна ложка повинна мати ергономічну нековзну ручку, яка зручно лягає в долоню фахівця і не дозволяє втомлюватися рукам у процесі роботи. Робоча частина ложки повинна бути досить глибокою, а край завжди вістря у вигляді своєрідного носика, який полегшує злив рідкого сплаву в підготовлену заздалегідь форму.

Зуботехнічний інструментарій від компанії «DLX»

На інтернет-майданчику «DLX» можна купити зуботехнічні ложки для розігріву легкоплавких матеріалів і багато іншого для оснащення стоматологічних клінік і лабораторій «під ключ». Компанія постійно піклується про своїх покупців і надає обслуговування європейської якості.

  • У каталозі представлено кілька тисяч торгових позицій.
  • Продукція тільки від провідних виробників стоматологічного обладнання та матеріалів.
  • Кожен товар має сертифікат.
  • Для постійних покупців діє накопичувальна система знижок.
  • Швидка доставка в будь-який населений пункт країни.
  • Постійне оновлення асортименту та часті акції на популярний товар.
  • Доступні ціни.

Насправді переваг співпраці з нами досить багато. Кожен покупець може оцінити їх уже при першому замовленні. Якщо у Вас залишилися питання, просто подзвоніть нам або замовте зворотний дзвінок. Ми будемо раді кожному клієнту, незалежно від обсягу його покупки.