Пінцети манікюрні

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
140.00 грн.
 
(0)
230.00 грн.
 
(0)
230.00 грн.
 
(0)
355.00 грн.
 
(0)
355.00 грн.
 
(0)
140.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Пінцети для манікюру

Незалежно від модних віянь та трендів, доглянутість є основною вимогою до зовнішності. Це стосується брів. У моді можуть бути вузькі «ниточки» або широкі «природні», але завжди у кожної людини брови мають бути доглянутими. Пінцет – це головний інструмент у догляді за бровами та їх моделюванням. Незважаючи на різні методики видалення зайвих волосків, саме пінцетом виконують фінішну корекцію, а добрий майстер – і основну.

Але щоб робота була ефективною, комфортною та швидкою, важливо правильно вибрати пінцет. І мова не лише про якість інструменту – багато залежить від його форми.

Але на нашому сайті можна вбрати не тільки манікюрні пінцети, але й інші товари для манікюру та педикюру. Також у нас в наявносты великий вибыр фрез для маныкюру.

Види косметичних пінцетів та їх застосування

Класичний пінцет для брів – це дві тонкі сталеві пластини, з'єднані одна з одною в одному місці. Вільні кінці пінцету – робітники, вони мають певну форму та заточування для захоплення волосків.

Різновидом пінцетів є звані щипці для брів. За формою вони схожі на ножиці, мають круглі ручки. Але робочі кінці у них такі самі, як і в класичному пінцеті.

Всі такі інструменти виготовлені з нержавіючої сталі (принаймні якісні). Для більшої естетичності чи зручності ручки пінцетів покривають гумою, спеціальним пластиком чи фарбою.

Але основна відмінність пінцетів – у формі їхнього робочого краю:

  • Прямий пінцет із рівним або загостреним краєм. Такий інструмент оптимально підходить для видалення грубих, товстих волосків, яким потрібно більш точне і надійне захоплення. Крім того, за рахунок більшої площі захоплення прямий край легко видаляє кілька волосків відразу, що необхідно при масовій корекції. Тобто, цей інструмент – для корекції густих широких брів або кардинальної зміни їх форми.
  • Скошений край. Оптимально підходить для корекції густих брів, а також для самостійного видалення волосків різної довжини та товщини. По суті цей пінцет є універсальним інструментом.
  • Тонкий загострений край. Такий пінцет ідеально підходить для видалення врослих волосків або дуже коротких, але робота з ним потребує певних навичок. Зате це буде максимально акуратна, хоч і тривала корекція, що важливо, якщо брови тонкі чи негусті.

Сучасні технології пропонують і вдосконалені пінцети. Наприклад, інструменти з підсвічуванням. Їх обирають деякі майстри, але для комфорту очей рекомендують працювати ними швидко та точно.

Також є пінцети з лупою - їх використовують для роботи з тонкими, малопомітними волосками, які складно побачити і правильно захопити.

Найбільш сучасний вид – автоматичний пінцет. Зовнішній пінцет захоплює волосок, а внутрішній – видаляє його. Для роботи з таким інструментом потрібна навичка, але при певній вправності корекція брів стає більш точною, швидкою, менш болісною.

Окрема категорія – пінцети для вій. Їх використовують для нарощування вій, і в роботі майстру знадобиться два пінцети: один для виділення та захоплення окремих вій, другий – для зручного захоплення штучних вій. Такі пінцети мають тонкі, гостро загострені кінчики. Робочі кінчики можуть бути прямими чи вигнутими. Для об'ємного нарощування багато майстрів використовують «сокири» або L пінцети.

Також існує зворотний пінцет - це пінцет який зімкнутий у вільному стані і зусилля прикладається для його розмикання, а не навпаки. Часто зворотні пінцети використовують як затискачі.

Крім цього пінцет є невід'ємним помічником при інкрустації нігтів, тому що з їх допомогою куди простіше вкладати дрібні камені у вигляді візерунків на нігтьовій пластині.

Особливості вибору інструменту

Таким чином, в арсеналі майстра з корекції брів або нарощування вій має бути відразу кілька різних пінцетів для виконання різних маніпуляцій. Але, незалежно від форми та специфіки інструменту, він має бути якісним.

Щоб не сумніватися як пінцет, зверніть увагу на бренд виробника. Це особливо важливо, якщо ви хочете купити пінцет на інтернет-майданчику, де немає можливості взяти манікюрний інструмент до рук. Якщо він виготовлений відомим брендом, що користується довірою, можна не турбуватися про якість - воно буде високим. Отже, і характеристики пінцету вас повністю задовольнять – якщо ви виберете його правильно.