Обтураційні системи

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
21950.00 грн.
 
(0)
41000.00 грн.
 
(0)
26400.00 грн.
 
(0)
17250.00 грн.
 
(0)
1499.00 грн.
 
(0)
9200.00 грн.
 
(0)
35900.00 грн.
 
(0)
9200.00 грн.
 
(0)
13900.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Обтураційна система

Від якості заповнення кореневого каналу багато в чому залежить результат всього лікування, його безпека та ефективність. Сучасна стоматологія має на увазі тривимірну герметизацію канальної системи, яка формує стійкий бар'єр між порожниною зуба та прилеглими тканинами. Розглянемо докладніше, у чому особливості обтураційних систем.

Устаткування для тривимірного пломбування

Тривимірна обтурація – новий спосіб, якого активно вдаються провідні фахівці. Близько 85% каналів мають численні відгалуження, здатні виступати в ролі джерела запалень у вже вилікуваних зубах. Найбільша кількість відгалужень відзначається у жувальних зубів.

Класична обтурація перестав бути гарантією повної герметизації. Якщо залишилися порожнечі, велика ймовірність розвитку інфекції, повного руйнування зуба. Щоб цього уникнути, були створені ефективніші методики.

Тривимірна обтурація – справжній прорив у галузі стоматології. Завдяки їй вдається уникнути повторних візитів кабінету лікаря-стоматолога. Її сутність полягає у створенні надійного бар'єру між періодонтом та порожниною зуба.

Для герметизації використовують спеціальні обтураційні системи з гарячою термопластифікованою гуттаперчею (біологічно інертним матеріалом). Хід проведення простий: прилад заповнює під тиском порожнину розігрітим до певної температури матеріалом. Це забезпечує позитивний результат. Обтуратори нового покоління бувають провідними та бездротовими.

Асортимент продукції

У каталозі DLX представлений великий вибір сучасних обтураційних систем. Серед популярних моделей відзначають:

"COXO C-Fill". Вона гарантує прискорену тривимірну обтурацію. Завдяки вертикальній конденсації гуттаперчі вдається міцно запечатати її (не виводячи матеріал за верхівку). Ще один плюс - передбачена можливість підбору відповідного способу для певного випадку. Використовувати пристрій легко. Крім того, передбачено бездротовий режим, завдяки якому знижується втома на зап'ястя. Прилад взаємодіє з будь-якою гуттаперчею;
"Woodpecker Fi-G Fi-P". Це надійний пристрій, що гарантує точне 3D пломбування. У нього передбачено кілька режимів роботи: обтурація за допомогою вертикальної гарячої конденсації та термопластичної розігрітої гуттаперчей, поєднання вертикальної конденсації та обтурації гарячої гуттаперчей. Серед головних переваг апарату з гарячою гуттаперчею відзначають зведення до нуля ризику інфікування, безпека (не дратує тканини в ротовій порожнині). Робоча температура від 150 до 230°C.
Крім обтураційних систем, в каталозі можна знайти й інші інструменти, які широко використовуються під час ендодонтичного лікування. Серед них – голки для інжектора-пістолета Woodpecker Fi-G. Вони повертаються на 360°, легко обертаються у різні боки, що полегшує заповнення під різними кутами. Голки доступні у кількох розмірах.

Переваги замовлення на сайті «DLX»

Перевірений часом стоматологічний сайт «DLX» спеціалізується на продажу матеріалів та приладів для різних галузей стоматології (зокрема, терапевтичної, естетичної, ортопедичної). За рахунок прямих поставок від світових виробників, таких як: 3M ESPE (США), Kenda (Ліхтенштейн), Codyson (Китай), діє лояльна цінова політика. Співпрацюючи з інтернет-майданчиком «DLX» вдасться ближче познайомитися з усіма новинками в галузі стоматології, заощадивши свій час та кошти.