Фрези зуботехнічні твердосплавні

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
225.00 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
380.00 грн.
 
(0)
380.00 грн.
 
(0)
350.00 грн.
 
(0)
350.00 грн.
 
(0)
350.00 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
225.00 грн.
 
(0)
248.00 грн.
 
(0)
248.00 грн.
 
(0)
248.00 грн.
 
(0)
248.00 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
380.00 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
327.90 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
262.30 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
262.30 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Зуботехнічні твердосплавні фрези

«DLX» - це інтернет-магазин стоматологічних тоарів, які знаходять своє застосування у всіх розділах стоматологічної практики. Як і розділи загальної стоматології мають свою специфіку, також і інструменти, обладнання, матеріали мають своє особливе призначення для кожної зі сфер застосування у стоматології.

У даному розділі – «Зуботехнічна лабораторія», а зокрема «Зуботехнічні інструменти», для роботи зубних техніків, менеджерів із закупівель, оптових покупців ми розмістили дрібний інструмент, призначений для обробки готових ортопедичних конструкцій. Таким інструментом є твердосплавна зуботехнічна фреза.

Фреза - це обертальний машинний інструмент, призначений для контурування, шліфування, полірування таких матеріалів, як: метал, пластмаса, кераміка, скло, дерево, акрил, що дозволяє застосовувати її у різних сферах діяльності.

Основними сферами застосування твердосплавних фрез є:

 • Зуботехнічна лабораторія - обробка поверхні ортопедичних конструкцій з металу, пластмаси, кераміки, акрилу;
 • Ногтьовий сервис - процедура апаратного манікюру та педикюру (зняття штучного покриття з поверхні нігтьової пластини: гель, акрил);
 • Ювелірне виробництво - обробка ювелірних виробів;
 • Виробництво, пов'язане з обробкою, шліфуванням деталей з дерева, скла, металу, кераміки.

Процес виготовлення фрези складається з внутрішньої пайки заготовок зі сплаву твердих металів, покрита надміцним, антикорозійним покриттям. Від інших інструментів, що обертаються, її відрізняє наявність нарізки вздовж всієї робочої частини головки. У дію інструмент приводиться за допомогою мотора (мікромотора), який є комплектовальною частиною бормашини (портативної або зуботехнічного фрезера), а швидкість обертання даного інструменту становить від 30 000-85 000 об / хв.

Ріжуча здатність твердосплавної фрези забезпечується завдяки формі та глибині нарізки, нанесеної на її робочу частину.

На сайті «DLX» Ви зможете замовити і купити за вигідною ціною твердосплавні фрези з такими видами нарізок, як:

 1. дрібна спіральна;
 2. прямопоперечна;
 3. хрестоподібно-поперечна;
 4. середня паралельна;
 5. дрібна паралельна;
 6. середня хрестоподібна;
 7. велика хрестоподібна;
 8. дуже велика хрестоподібна;
 9. супердрібна хрестоподібна;
 10. реверсивна;
 11. куляста.

Глибина нарізки визначає інтенсивність ріжучої здатності фрези. Для калібрування грубості опіла виробник калібрує інструмент за допомогою кольорової насічки (спіднички) на основі хвостовика.

Колірна насічка (абразивність) фрези:

 • Біла і жовта - супер дрібна (дуже дрібна);
 • Червона - дрібна;
 • Синя - середньо груба;
 • Зелена і фіолетова - груба;
 • Чорна - дуже груба.

Весь асортимент фрез, представлений на сайті інтернет-магазину, виробляється і постачається двома дуже великими заводами виробниками м. Казань: ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань».

Фрези твердосплавні стоматологічні з дрібною хрестоподібною нарізкою

При виборі шліфувально-полірувального інструменту кожен фахівець звертає свою увагу на конструкцію (будову) інструменту, його форму і матеріал, з якого він виготовлений.

 Твердосплавні фрези представлені в каталозі інтернет-магазину «DLX» мають високий рівень якості металу (сплаву), з якого вони виготовлені, різноманітну форму.

 Що стосується конструкції даного виду ріжучого інструменту, то фрези з дрібною хрестоподібною нарізкою мають:

 1. Хвостовик

Хвостовик - це та частина фрези, яка встановлюється і фіксується у наконечнику бормашини або фрезера. Він має стандартні параметри і відповідає стандартним розмірам для прямих ортопедичних наконечників, зуботехнічних наконечників і наконечників до портативних установок (фрезерів).

 1. Робоча частина інструмента

Робоча частина інструмента - головка твердосплавної фрези з дрібною хрестоподібною нарізкою виготовлена з високоміцної легованої сталі, заготівка якої при виробництві з'єднується внутрішньою пайкою, що робить інструмент міцним і довговічним. Але унікальність роботи даного виду інструмента полягає у наявності нарізки на його робочій частині. Нарізки - це «канавки», борозни, які надають фрезі ріжучу здатність, завдяки їм і відбувається контурування, шліфування та полірування конструкцій з різного виду матеріалів.

 На сайті «DLX» Ви зможете замовити і купити фрези для обробки всіх видів металів (коштовних і напівкоштовних), хромокобальтових і хромонікелевих, кераміки, скла, дерева, пластмаси, акрилу. Залежно від виду матеріалу, що вимагає обробки, відбувається і вибір обертального інструменту. Як наприклад для обробки металевих конструкцій - застосовуються фрези з хрестоподібно-поперечною нарізкою, а для обробки м'яких термопластичних матеріалів - паралельні (градусні) фрези.

 Заводи - виробники даного виду фрез, а це ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань» пропонують каталог, в асортименті якого представлені фрези з різними видами нарізок і рекомендаціями щодо застосування.

 Застосування фрез з дрібною хрестоподібною нарізкою

Фрези з дрібною хрестоподібною нарізкою застосовуються при виготовленні ортопедичних апаратів (знімних і незнімних) у зуботехнічній стоматології, а також у сфері нігтьового сервісу - при проведенні процедури апаратного манікюру і педикюру.

 •  У зуботехнічній лабораторії за допомогою фрез з дрібною хрестоподібною нарізкою обробляють ортопедичні конструкції з хромонікелевого і хромокобальтового сплавів, і навіть з кераміки, золота, стали. Інструмент призначений для остаточного полірування.
 • При проведенні апаратного манікюру призначена для зняття гелевого та акрилового покриття з поверхні нігтьової пластини, для обробки навколонігтьового ложе і кутикули, а також для зішліфовування тріщин на п'ятах.

 

Фрези стоматологічні з дрібною спіральною насічкою

Фреза - це обертальний інструмент, виготовлений з високоміцного сплаву металів (твердого сплаву), що має у своїй будові грані різної конфігурації і напрямку, що забезпечує її ріжучу здатність. Завдяки глибині її насічок забезпечується шліфувальна і полірувальна здатність. Глибина нарізки фрези маркується насічкою різного кольору.

Застосування фрези з дрібною спіральною насічкою

Фрези з дрібною спіральною насічкою застосовуються у багатьох сферах діяльності, так як здатні виконувати шліфування й полірування всіх видів матеріалів, таких як: металеві сплави, кераміка, золото, срібло, титан. А сфера застосування також досить широка: ортопедична стоматологія, зуботехнічна лабораторія, нігтьовий сервіс, ювелірне виробництво, обробка скла та порцеляни.

 1.  У зуботехнічній лабораторії
  Даний тип фрез застосовується для обробки ортопедичних конструкцій з коштовних металів, титанових і металокерамічних протезів.
 2. В ортопедичній стоматології
  Для корекції зубних протезів з металокераміки, суцільнолитих конструкцій в умовах клініки.
 3. У сфері нігтьового сервісу
  Застосовуються для зняття акрилового і гелевого покриття, обробки шкіри навколо кутикули, навколонігтьового валика.

Спіральна нарізка фрези забезпечує легке, без додаткового натискання на інструмент, зрізання металу, гелю і акрилу, а спіральний тип нарізки гарантує спіральний вид відламу стружки.

Фрези твердосплавні з прямопоперечною насічкою

«DLX» є представником цього заводу, тому ціна на продукцію дуже низька і задовольнить будь-якого покупця.

 У каталозі інтернет-магазину представлені фрези з прямопоперечною нарізкою середньо-грубої абразивності, тому глибина граней дає можливість обробляти м'які штучні матеріали, які застосовуються у таких сферах діяльності, як: ортопедична стоматологія, зуботехнічна лабораторія і сфера індустрії краси (нігтьовий сервіс).

Застосування фрези з прямопоперечною насічкою

Поверхня прямопоперечної нарізки інструменту дає можливість обробляти м'які матеріали:

 • У зуботехнічній лабораторії застосовується для корекції м'яких термопластичних конструкцій;
 • У нігтьовому сервісі може застосовуватися для апаратного манікюру і педикюру. Відмінно знімає штучне покриття нігтів з акрилу і гелю, легко впорається з видаленням кутикули, обробкою тріщин і натоптишів на п'ятах.

Ріжуча здатність фрез буде більш тривалою при правильному їх зберіганні.

Заводом виробником рекомендовано зберігати інструменти в закритих контейнерах або в боксах, коробках спеціально для цього призначених. Кожна фреза повинна бути очищена, оброблена і висушена перед тим як скласти її в ємність, що щільно закривається.

Так як це ріжучий вид інструменту, для тривалого збереження ріжучої здатності граней, необхідно очищати його за допомогою щіток із штучним (нейлоновим) ворсом або металевими нитками.

Купити фрези з прямопоперечною нарізкою

Замовити і купити твердосплавні фрези Ви можете як на сайті, так і по телефону. А якщо Ви зареєстрований користувач, то інтернет-магазин пропонує накопичувальну систему знижок від 2% -10%.

Доставку замовлення по місту Харкову здійснює кур'єр за умови, що сума замовлення перевищує 2000 грн, а якщо Ви перебуваєте в іншому місті України (Полтаві, Херсоні, Одесі, Житомирі, Києві і тд.) доставку забезпечить надійна транспортна компанія «Нова пошта».

Фрези стоматологічні твердосплавні з хрестоподібно-поперечною нарізкою

Фрези з хрестоподібно-поперечною нарізкою - це новинка на ринку обертальних інструментів, оскільки вдосконалена форма його граней дозволяє виробляти вдвічі швидше шліфування і контурування різних матеріалів, у першу чергу металів. Виробляються ці твердосплавні інструменти в м Казань на заводах ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань». Це говорить про високу якість інструменту, оскільки всі продукти, випущені цими виробниками мають високий ступінь стандартизації і сертифікації, проходять найсуворіший контроль і відповідають усім стандартам якості.

Унікальність цього виду фрез полягає у тому, що їх поверхня має гострі великі грані, що збільшує ріжучу здатність інструменту і хрестоподібний вигляд відламу стружки. Також вони мають підвищену зносостійкість до стирання, оскільки зроблені з високостійкого і якісного матеріалу. Вони мають фіолетовий колір насічки, що говорить про їх грубу абразивність.

 Застосування фрез з хрестоподібно-поперечної нарізкою:

 • У зуботехнічних лабораторіях, для обробки ортопедичних конструкцій з хромокобальтових і хромонікелевих сплавів, при виготовленні ортопедичних конструкцій.
 • У сфері нігтьового сервісу - застосовується для грубого опіла натоптишів і ороговілих тканин під час процедури апаратного педикюру, для зняття товстого шару штучного покриття при апаратному манікюрі.

Для найбільш тривалого терміну служби інструменту рекомендовано зберігати його у спеціалізованих стерилізаторах-боксах, які мають отвори для кожної фрези і щільно закриваються кришкою. Але важливішим є не зберігання, а метод обробки фрез. Оскільки даний інструмент має щербини (нарізки), то в них під час роботи забивається тирса від матеріалу, який піддається шліфуванню та поліруванню. Для очищення фрези від тирси металу, акрилу, гелю, від ороговілих тканин стоп, п'ят, кутикули інструмент необхідно піддати ультразвуковому очищенню (застосування ультразвукових ванн-мийок) з використанням дезінфікуючих розчинів або, якщо немає в наявності ультразвукової мийки для механічного очищення, можна використовувати щітки з латуні або нейлону для ручної очистки інструментів.

Фрези стоматологічні твердосплавні із середньою хрестоподібною нарізкою

На ринку твердосплавних інструментів фреза займає особливе місце. Адже поки що людство не придумало більш ефективного дрібного інструменту, який би з такою ж легкістю зміг шліфувати, полірувати, контурувати вироби з м'яких і твердих металів, коштовних металів, штучних матеріалів - акрилу, пластмаси.

Особливе місце займають фрези які на ринку вже багато років і з початку випуску продукції встигли зарекомендувати себе з кращого боку. Інструменти відомі своєю високою якістю, оскільки виготовлені з високоякісної сировини європейських виробників, виробничий процес відбувається на високоякісному, автоматизованому обладнанні і верстатах, виготовлення інструменту відбувається з урахуванням нових технологій - фрези виготовляються методом внутрішньої пайки, що забезпечує надійне з'єднання поверхонь.

Інтернет-магазин є офіційним представником заводів в Україні, тому в каталозі товарів Ви завжди знайдете повний асортимент твердосплавних фрез з максимально інформативним описом щодо застосування, обробки й експлуатації, а також реалістичними фото.

На нашому сайті наявність і ціна на позиції, що Вас цікавлять завжди актуальні, сайт відображає наявність товару, а замовлення ми приймаємо цілодобово.

Фрези із середньою хрестоподібною нарізкою - це одна з найпопулярніших позицій серед твердосплавних інструментів.

 Застосування твердосплавних фрез із середньою хрестоподібною нарізкою

 • Зубними техніками у виробництві ортопедичних конструкцій з хромонікелевого і хромокобальтового сплавів.
 • Майстрами нігтьового сервісу частіше застосовуються у процедурі апаратного манікюру для видалення мозолів, обробки піднігтьового простору та обробки тріщин.

Гострі та глибокі грані фрези мають високу ріжучу здатність, що не вимагає особливих зусиль у процесі шліфування і полірування.

Після обробки м'яких тканин під час апаратного манікюру і педикюру фрезу необхідно знезаражувати, щоб не допустити інфікування клієнтів бактеріальною і вірусною інфекцією.

Кулясті стоматологічні фрези

Аналізуючи весь асортимент полірувальних і шліфувальних інструментів, на першому місці за затребуваністю стоять твердосплавні обертальні фрези. Завдяки високоміцному матеріалу, з якого вони виробляються, інструменти мають довгий термін служби та зберігають свої ріжучі здатності протягом всієї експлуатації.

 На ринку полірувальних інструментів себе добре зарекомендували заводи-виробники м. Казань - ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань». В їхньому асортименті є фрези всіх існуючих форм, абразивності та типів нарізок. Саме ці параметри грають найважливішу роль при виборі інструменту для полірування і шліфування різних видів матеріалів.

Застосування твердосплавних кулястих фрез

Так як етапу шліфування й полірування піддаються вироби у різних галузях застосування, то і твердосплавні кулясті фрези застосовуються у різних галузях діяльності:

 • У процесі виробництва ортопедичних мостів, коронок, мостоподібних протезів - застосовуються для обробки хромокобальтових і хромонікелевих сплавів;
 • У нігтьовому сервісі - для корекції штучно нарощених нігтів з акрилу і гелю, для обробки кутикули, навколонігтьового валика, дозволяє обпіліть нігті і прибрати довжину.

У каталозі інтернет-магазину «DLX» представлений весь асортимент твердосплавних фрез, які Ви можете замовити і купити за найнижчою ціною в м.Харкові.

 Інтернет-магазин надає можливість покупки кулястих фрез як оптом, так і в роздріб, а при повній реєстрації на сайті можливість отримання накопичувальної знижки від 2 до 10%.

 Даний вид інструментів має у своїй конструкції ріжучі грані (нарізки), вони забиваються тирсою металу або акрилового, гелевого покриття і для подальшої експлуатації вимагають спеціального очищення.

Очистка кулястих фрез

Очищення кулястих фрез можна робити як ручним, так і апаратним способом.

 • Для ручної очистки фрез від тирси матеріалу використовують щітки з нейлону, латуні і сталі. За їх допомогою позбавляються від залишків матеріалу з граней інструменту. Цей метод досить трудомісткий і потребує багато часу.
 • Для апаратного очищення можна застосовувати ультразвукові ванночки. Принцип очищення інструментів заснований на впливі ультразвукових коливань на інструмент і, таким чином, механічного відшарування забруднень з її поверхні. У нашому інтернет-магазині представлений асортимент ультразвукових мийок різних модифікацій і функцій. Додатковими функціями є підігрів і наявність таймера часу.

Фрези твердосплавні стоматологічні із супердрібною хрестоподібною нарізкою

Кожен фахівець у своєму ремеслі прагне до досягнення ідеального результату. Досягнення досконалості у роботі зубного техніка - це виготовлення зубного протеза, який би максимально повторював анатомічні та фізіологічні особливості будови альвеолярного гребеня і зубів пацієнта, а також не створював дискомфорту під час вимови і пережовування їжі. Але і дуже важливим аспектом добре виконаної роботи зубного техніка є виготовлення протеза, який відповідає найвищим естетичним характеристикам. Сучасні виробники ортопедичних і зуботехнічних матеріалів випускають на ринок стоматологічної продукції матеріали, що відповідають найвищим вимогам з точки зору естетики і відповідності анатомічним особливостям будови, але характеристик матеріалу недостатньо для отримання кінцевого результату. Перш ніж віддати роботу пацієнтові, кожен протез проходить кілька етапів обробки:

 • Контурування;
 • Шліфування;
 • Грубе полірування;
 • Полірування до дзеркального блиску.

 Інструменти для досягнення дзеркального блиску.

Особливу увагу цим процесам приділяють при роботі з м'якими коштовними металами, керамічними і металокерамічними матеріалами. Оскільки вищевказані матеріали є дорогими, робота з ними вимагає високої майстерності, старанності і точності.

 Для проведення останніх етапів полірування потрібен спеціалізований інструмент.

 Для цього відомі заводи м. Казані - ТОВ «Фреза» і «Кристал-Казань» виробляють ріжучі, обертальні інструменти під назвою - твердосплавні фрези, відмінною особливістю яких є наявність нарізок на робочій головці інструменту. Глибина і форма нарізки визначає ріжучу здатність інструменту. Зокрема фрези із супердрібною хрестоподібною нарізкою призначені для обробки матеріалів до дзеркального блиску.

 Сфера застосування фрез із супердрібною хрестоподібною нарізкою.

Зважаючи на те, що досягнення абсолютної гладкості потрібно при роботі з різними матеріалами, фрези із супердрібною хрестоподібною нарізкою застосовують також і в сфері нігтьового сервісу, ювелірному виробництві, при роботі по дереву і склу.

Інтернет-магазин «DLX» у своєму каталозі продукції пропонує Вам широкий асортимент твердосплавних фрез. Серед них фрези із супердрібною хрестоподібною нарізкою. Відмінність їх у розмаїтті форм інструменту, вибір якої залишається за майстром. Нарізка даного виду фрез неглибока, а форма нарізки дозволяє полірувати метал, кераміку, пластмасу, надаючи їм ідеальну гладкість.

 •  У зуботехнічній лабораторії - застосовуються для фінішного полірування ортопедичних протезів з таких м'яких сплавів, як: золото, а також кераміки.
 • У сфері нігтьового мистецтва - при проведенні апаратного манікюру для обробки поверхні натуральної нігтьової пластини перед нарощуванням, а також у сфері подологіі при лікуванні кератозних нігтів

Фрези твердосплавні реверсивні для фрезера

Унікальність даного виду інструментів полягає у тому, що ріжуча здатність досягається завдяки наявності на робочій частині борозен різної глибини та конструкції. За допомогою правильно обраних за призначенням модифікацій нарізок підвищується якість обробки необхідного матеріалу.

 А наявність кольорової насічки на хвостовику допоможе визначитися з етапом обробки: при застосуванні фрези з жовтою насічкою досягається максимальна гладкість оброблюваної поверхні, при використанні фрези з червоною насічкою згладжуються незначні дефекти, а зелена і чорна спідничка на інструменті говорять про те, що це грубі фрези і застосовуються для грубого і глибокого опіла - контурування.

 Інтернет-магазин «DLX» пропонує Вашій увазі каталог товарів із широким асортиментом твердосплавних фрез для різних сфер діяльності. Це і деревообробні виробництва, для роботи зі склом, керамікою, у зуботехнічній лабораторії для обробки зубних протезів, а також у дуже популярній у наш час - індустрії краси.

Особливості реверсивних фрез

Чим же особливі фрези для фрезера?

Фрези реверсивні для фрезера - це особливий вид машинних інструментів, розроблений для майстрів манікюру з метою полегшити і прискорити процес опіла нігтьової пластини і корекції штучного покриття шляхом використання функції реверсу на апараті «фрезер».

Реверсивними називаються рухи, що по черзі міняються в одну та слідом в іншу сторону. Щодо фрез - це зміна обертання вліво і вправо.

 Даний вид фрез випускається з подвійною хрестоподібною нарізкою, грубої і середньої абразивностей.

 Будова реверсивних фрез для фрезера

Даний вид інструментів має, як і інші, робочу частину і хвостовик. На головці фрези нанесена хрестоподібна нарізка (у кожної моделі різна глибина), розташована під певним кутом, що дозволяє працювати як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки (вліво і вправо). Завдяки такій будові фреза здійснює ріжучі, пиляльні та шліфувальні рухи у максимально короткий час і з більшою ефективністю, що важливо під час процедури корекції штучного покриття на нігтьовій пластині рук і ніг. Також фрези реверсивні для фрезера стануть незамінним помічником для майстрів, що звикли працювати лівою рукою (лівша).

Фрези стоматологічні твердосплавні з дуже великою хрестоподібною нарізкою

Чим проводиться обробка матеріалів (шліфування та полірування)

Під час полірування будь-якої поверхні, будь то метал (усі його різновиди та сплави), скло, кераміка, дерево, пластмаса, акрил, термопластичні матеріали, будь-якому фахівцю для доведення до кінцевого вигляду виробу потрібно спеціалізоване обладнання та інструменти.

Інтернет магазин «DLX» пропонує цілий комплекс необхідних витратних матеріалів для фахівців у сферах виготовлення ортопедичних стоматологічних конструкцій і проведення апаратного манікюру.

 На нашому інтернет-майданчику як зубний технік, так і майстер нігтьового сервісу знайде для себе робочий інструмент для обробки поверхонь. Враховуючи те, що різноманітність застосовуваних матеріалів перетинаються в цих видах діяльності, відповідно інструменти для роботи з ними схожі.

 Галузь застосування мікромотора і фрезера

Обладнання, за допомогою якого здійснюється полірування має назву - мікромотор. Стосовно сфери зуботехнічної лабораторії даний вид апаратів називається - портативна зуботехнічна машина, а для проведення гігієнічного манікюру - фрезер. Це найнеобхідніший пристрій, який приводить у дію обертові насадки. У зуботехнічній лабораторії даний інструмент має назву - фреза твердосплавна, а в нігтьовому сервісі - твердосплавна насадка на фрезер.

 Принцип роботи фрези

Принцип роботи твердосплавної фрези заснований на досягненні ріжучої здатності під час її обертання. Швидкість обробки поверхні залежить від швидкості обертання насадки і може досягати до 45 000 обертів у хвилину. Для досягнення багаторівневої обробки поверхні, фрези діляться за ступенем абразивності і глибини обробки.

 Для цього на її робочій частині є нарізки і від їх глибини залежить глибина і інтенсивність врізання.

 Застосування твердосплавних фрез з великою хрестоподібною нарізкою

Фрези з хрестоподібною нарізкою мають дуже великі і глибокі грані, що дозволяє їм шліфувати найміцніші матеріали, при цьому дуже довго не втрачати своїх властивостей. Даний вид насадок має на хвостовику насічку чорного кольору - що і говорить про їх агресивну полірувальну здатність.

 1.Зубні техніки застосовують їх для:

 • Обробки моделей, виготовлених із супергіпса і вогнетривкої маси.

 2. Майстри манікюру для проведення апаратного манікюру з метою:

 • Обробки тріщин на п'ятах;
 • Видалення натоптишів на поверхні стопи;
 • Для корекції форми і довжини нігтя;
 • Для випилювання відшарувань і зняття акрилового та гелевого штучного покриття.

Купити фрези твердосплавні

У нас Ви зможете купити фрези твердосплавні оптом і в роздріб. «DLX» є офіційним представником заводів в Україні, тому їх продукція завжди у великому асортименті є в наявності і за найнижчою ціною у Харкові.

Доставку фрез здійснюємо по м Харкову кур'єром, а в будь-яке місто України за допомогою надійної транспортної компанії «Нова пошта».

Оплата замовлення здійснюється готівковим і безготівковим розрахунком (на картку ПриватБанку або післяплатою).