Хірургічне обладнання

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
160000.00 грн.
 
(0)
145000.00 грн.
 
(0)
87000.00 грн.
 
(0)
125000.00 грн.
 
(0)
106000.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Хірургічне стоматологічне обладнання

У зв'язку з впровадженням нових технологій у процес хірургічного лікування на ринку стоматологічного обладнання з'явилися нові апарати, здатні вирішувати безліч проблем і стати надійним помічником у багатьох хірургічних втручаннях.

Компанія «DLX» є офіційним дистриб'ютором хірургічного стоматологічного обладнання заводу-виробника «Woodpecker» в Україні, одного з провідних азіатських виробників стоматологічного обладнання. На нашому сайті Ви завжди знайдете хірургічний п’єзоскейлер цього виробника, зможете замовити і купити до нього додаткові витратні аксесуари і змінні насадки.

У розділі хірургічне стоматологічне обладнання представлені апарати: «Ultrasurgery» і «Ultrasurgery LED». Принципова відмінність їх тільки в тому, що «Ultrasurgery LED» укомплектований наконечником з вбудованим LED підсвічуванням, яке додатково освітлює операційне поле і покращує огляд.

Хірургічні скалери

Хірургічний скалер «Ultrasurgery» ( «ультра хірург») - призначений для виконання будь-якого хірургічного втручання, пов'язаного з остеопластикою та є незамінним помічником хірурга-стоматолога, імплантолога і щелепно-лицьового хірурга. Здатний впоратися з такими завданнями, як:

  • Видалення 3-х молярів;
  • Забір кісткового матеріалу для аутотрансплантації;
  • Ортодонтичні оперативні втручання;
  • Пародонтологічні операції;
  • Відшарування мембрани Шнайдера;
  • Резекція верхівки кореня;
  • Гайморотомія і т. д.

Скалер укомплектований необхідними для роботи насадками. Для проведення остеотомії і кісткової пластики використовуються насадки з артикулом - US, для поділу тканин - UL, екстракції кореня - UC. З інструкцією по використанню апарату можна ознайомитися на сайті, там же можна подивитися ознайомлювальне відео.

Ще одним з хірургічних апаратів для проведення анестезії є автоматичний карпульний шприц.

Автоматичні карпульні шприци для анестезії

Автоматичний карпульний шприц - прилад для проведення інфільтраційної і інтралігаментарної анестезії. Основною перевагою його використання є те, що вивільнення анестетика відбувається за допомогою контролера (дозовано) без зайвого тиску на м'які тканини пародонту, що, в свою чергу, зменшує больові відчуття у пацієнта. Роботу шприца забезпечує акумулятор великої ємності, для зарядки якого в комплекті є зарядний пристрій і підставка для зарядки. Змінні картриджі для фіксації карпул знімні і дають можливість їх дезінфікувати і стерилізувати (сухожаровим методом і автоклавуванням), обсяг карпул анестетика 1,8мл. Має 3 швидкості для введення анестетика: LOW, MEDIUM, HIGH.

Насадки на скалери

Також у продажу є додаткові насадки для хірургічного скалера Mectron. Призначені для імплантації і пародонтологічних хірургічних втручань.

Насадка UI 1 і UI2 - призначені для підготовки місця для установки імпланту; UI7 - має діамантове покриття для завершення підготовки місця для установки імпланта.

Насадки UP 1.2.3.4.5.6.7. - призначені для очищення кореня зуба від твердого зубного нальоту і грануляції під час проведення відкритого і закритого кюретажу.

Купити хірургічне обладнання

На сайті інтернет-магазину «DLX» можливо недорого купити хірургічне обладнання від зарубіжних виробників оптом і в роздріб. З нашою допомогою Ви не тільки обладнаєте кабінет усім необхідним, заощадивши гроші і час, а також зможете істотно підвищити якість і швидкість обслуговування клієнтів.

Усі наші товари відповідають найвищим стандартам якості, що сприяє отриманню гарантованого результату. Ознайомитися з асортиментом Ви зможете, переглянувши каталог, актуальні ціни представлені в прайсі. Кожен прилад супроводжується фото і описом. Якщо у вас виникнуть питання, то наші менеджери нададуть більш докладні характеристики. Замовити товар можна на сайті, скориставшись спеціальною формою. Ми здійснюємо доставку в усі міста України.