Пилочки для нігтів

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
120.20 грн.
 
(0)
126.90 грн.
 
(0)
153.60 грн.
 
(0)
120.20 грн.
 
(0)
17.50 грн.
 
(0)
17.50 грн.
 
(0)
17.50 грн.
 
(0)
17.50 грн.
 
(0)
17.50 грн.
 
(0)
17.50 грн.
 
(0)
17.50 грн.
 
(0)
140.00 грн.
 
(0)
140.00 грн.
 
(0)
140.00 грн.
 
(0)
93.50 грн.
 
(0)
17.50 грн.
 
(0)
17.50 грн.
 
(0)
17.50 грн.
 
(0)
17.50 грн.
 
(0)
29.30 грн.
 
(0)
86.80 грн.
 
(0)
126.90 грн.
 
(0)
29.30 грн.
 
(0)
17.50 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Пилочки для манікюру

Класичний спосіб надати нігті потрібну довжину та форму – за допомогою пилки. Але сучасний асортимент пилок дозволяє виконувати більше робіт з обробки натуральних чи штучних нігтів. Природно, що у кожного майстра манікюру, педикюру має бути цілий набір пилок - різних за формою, з різних матеріалів і різними між собою за ступенем абразивності.

Види пилок та специфіка їх застосування

Пилочка для нігтів – це один із найнеобхідніших інструментів майстра манікюру. Також це той інструмент, який обов'язково є у косметичці кожної жінки. За допомогою пилки можна швидко і легко відкоригувати форму нігтя, відшліфувати його край або зменшити довжину. Плюс – відшліфувати поверхню нігтьової пластини. Але результат обробки багато в чому залежить від типу пилки.

Сьогодні виробники випускають різні пилочки для нігтів, кожен вид має свої особливості та переваги.

Одноразові пилочки

Цей інструмент виготовлений на основі багатошарового картону або спіненого полімеру, на який нанесений абразивний шар крихти. Такі пилки коштують недорого, як і інші одноразові інструменти. Вони витримують досить довге використання, але вважаються одноразовими, оскільки не підлягають очищенню та стерилізації. А це – головне у нігтьовому сервісі. Тому такі пилки використовують або індивідуально для кожного клієнта (головне - запам'ятати, для кого яка пилка використовується), або, як і належить, один раз. Втім, для домашнього застосування це економічний та зручний варіант.

Металеві пилки

Одні з найпопулярніших у домашньому манікюрі. Вони недорого стоять, довговічні, абразивне покриття таких пил довго не стирається. Але майстри не рекомендують використовувати їх для підпилювання натуральних нігтів на руках – це може призвести до розшаровування нігтя. У нігтьовому сервісі металеві пилки використовують для обробки товстих нігтів (на ногах) або для корекції штучних нігтів.

До переваг пилок з металу відносять не тільки їх довговічність. Їх можна очищати та стерилізувати, це важливо. Але якщо пилка має пластикову ручку, її можна стерилізувати тільки «холодним» методом. Ціліснометалеві пилки можна обробляти всіма методами.

Лазерні пилки

Як правило, їх виготовляють із металу, хоча є й пластикові моделі. Поверх основи лазером наносять алмазне напилення. Такі пилки ефективні, дозволяють легко обробити нігті, при цьому не завдають шкоди натуральним нігтям.

Скляні пилки

Завдяки м'якій абразивній поверхні скляні пилки ідеально підходять для обробки натуральних нігтів – їм така обробка не завдасть шкоди. Крім того, скло не боїться високих температур та впливу агресивних середовищ, тому скляні пилки можна стерилізувати всіма доступними способами. Але пилки зі скла не підходять для корекції штучних нігтів. Крім того, скло - тендітний матеріал, пилці не можна падати з висоти.

Керамічні пилки

Найбільш щадні для натуральних нігтів, особливо тонких і шаруються. Крім того, керамічною пилкою можна обробляти і шкіру навколо нігтя, акуратно прибираючи огрубілий шар. Але керамічні пилки не підходять для обробки штучних нігтів. Крім того, вони потребують ретельного очищення (бажано в ультразвуковій ванні) та стерилізації.

Інші види пилок

Окрема категорія - різні шліфувальні пилки та бафи. Як правило, вони виготовлені на основі спінених полімерів або паперу, мають абразивну м'яку поверхню. Шліфувальники та бафи використовують для шліфування, полірування нігтьової пластини. Вони вважаються багаторазовими, але не підлягають очищенню та стерилізації (виняток – обробка в УФ-шафі).

Окремо варто зазначити металеві основи для одноразових абразивних чохлів. Такі пилки довговічні, легко стерилізуються всіма доступними методами, зручні у використанні. При роботі на металеву основу надягають одноразовий чохол, який після обробки нігтів просто утилізують. Для однієї основи можна купити кілька комплектів чохлів з різною абразивністю, і не турбуватися про якість процедур та їхню безпеку – все буде на найвищому рівні.