Допоміжні матеріали

Фільтр 
Бренд
  • більше
Галузь застосування
Вибілювання
Ретракція
Пломбувальні матеріали
Пародонтологічні матеріали
Полірувальні системи
Профілактика карієсу, зниження чутливості
Діагностика карієсу
Консистенція
Діюча речовина
  • більше
Концентрація
Довжина ретракційної нитки
Тип плетіння ретракційної нитки
Просочення ретракційної нитки
Абразивність
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Top Dam (Топ Дам) 2 г
 
(0)
244.28 грн.
Сода Остеопол N 100 г
 
(0)
78.00 грн.
Сода Monoflow (Монофлоу) Perio 350 г
 
(0)
576.10 грн.
Сода Monoflow (Монофлоу) Soft 350 г
 
(0)
486.53 грн.
Сода Monoflow (Монофлоу) Top 350 г
 
(0)
486.53 грн.
Ре-Корд нитка з просоченням
 
(0)
61.80 грн.
Ре-Корд (нитка+рідина)
 
(0)
79.34 грн.
Pulp Spray (Пульп Спрей) 200 мл
 
(0)
135.00 грн.
Depural Neo (Депурал нео) 75 г
 
(0)
119.00 грн.
Белагель О 30% Актив 1.5 г + 1.5 г
 
(0)
139.50 грн.
Ватні роли Dochem 1000 шт
 
(0)
129.00 грн.
Ватні роли Dochem 2000 шт
 
(0)
249.00 грн.
Белагель Р 5 мл
 
(0)
44.38 грн.
Белагель О 15% лайт 1.5 г
 
(0)
139.50 грн.
Паста Cleanic унідоза 2 г
 
(0)
14.51 грн.
Белагель Са/Р 5 мл
 
(0)
44.38 грн.
Белагель О 20% 5 мл
 
(0)
56.18 грн.
Белагель О 30% 5 мл
 
(0)
56.18 грн.
Белагель О 12% 5 мл
 
(0)
56.18 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Допоміжні терапевтичні матеріали в стоматології

Допоміжні матеріали в терапевтичній стоматології складають велику групу різних приладів і матеріалів, які застосовуються під час лікування, а також для обслуговування обладнання (наконечників). На нашому сайті представлений каталог з широким асортиментом допоміжних матеріалів за доступною ціною.

 Асортимент допоміжних матеріалів:

Допоміжні матеріали незамінні в роботі лікаря-стоматолога. Їх вартість у нашій компанії значно нижче, ніж у конкурентів (є можливість замовити продукцію оптом). Такі матеріали використовуються для різних цілей. Перелік найбільш затребуваних: 

  • Рідина і таблетки для полоскання ротової порожнини. У каталозі продукції можна знайти ополіскувачі для порожнини рота «Лістерин» («Джонсон-Джонсон»), а також «DENT FRESH» («Cerkamed»). Вони необхідні для додаткової антисептичної і протизапальної терапії, а також наявність в їх складі ментолу надає освіжувальну дію.
  • Артикуляційний папір. Призначений для застосування лікарем стоматологом-терапевтом і ортопедом для визначення оклюзії. Артикуляційний папір є найбільш надійним перевіреним засобом аналізу контактів між зубними рядами при статичній та динамічній оклюзії.
  • Фарби для емалі. Наша компанія пропонує дешево придбати фарби, які на короткий час створюють ефект вибіленої або натурально-білої емалі.
  • Ретракційна нитка. Такі нитки використовують при препаруванні та цементуванні вінірів, а також інших маніпуляціях реставраційного типу. Вони бувають плетені і в'язані, з просоченням і без. В асортименті інтернет-магазину в наявності є ретракційні нитки як корейського, так і російського виробництва. Нитки «SmartCord» (Південна Корея), «Gingi Pak» (США), «Ultradent» (США), «Ре-Корд» (Бєлгород, Росія)
  • Масло-спрей для обробки стоматологічних наконечників. Його застосовують для очищення високошвидкісних наконечників різних видів. При систематичному використанні такого масла значно подовжується термін експлуатації наконечників. Масло-спрей представлено у вигляді аерозолю для зручності внесення його в отвори турбінних та механічних наконечників.
  • Холодові спреї для діагностики карієсу. Застосовуються як холодова проба при діагностиці карієсу. Подібні спреї можуть мати різні смаки (м'ятний і апельсиновий).

Переваги покупки допоміжних матеріалів в інтернет-магазині «DLX»

В інтернет-магазині «DLX» є можливість придбати допоміжні і пломбувальні матеріали за вигідною ціною. У каталозі представлений багатий асортимент продукції таких провідних світових брендів, як Bien Air, Distrident, OMEGA TECH, Spident, Ultradent. Замовити товар можна з доставкою в будь-яке місто України, зокрема, Дніпро, Одесу, Запоріжжя та Кропивницький. Для зручності споживача передбачена оплата обраного товару декількома способами.