Тигель керамічні

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
40.20 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
 
(0)
110.30 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Тиглі керамічні зуботехнічні

Тигель - ємність, в якій розплавляють метал, виконують випал і багато інших операцій при створенні протеза в зуботехнічній лабораторії. Цей пристрій є невід'ємною частиною плавильної печі індукційного типу. Поміщений у нього метал під впливом вихрових струмів, що походять від індуктора, починає плавитися. Для виготовлення тиглів використовують термостійкі матеріали - чавун, графіт, кераміку та кварцовий пісок.

Переваги тиглів із кераміки

У зуботехнічній лабораторії найчастіше використовують керамічні тиглі. Їх головна перевага - висока термостійкість, що дозволяє витримати температуру плавлення навіть найтугоплавкіших металів. До того ж, у них можна розплавити неблагородні метали, створити сплави з молібденом, кобальтом або хромом.

Кераміка стійка до будь-якого хімічного впливу й практично не вступає в реакцію з матеріалом, призначеним для плавлення. Крім того, ціна керамічних тиглів більш доступна, ніж їх аналогів, виготовлених з інших матеріалів.

Недоліки керамічних тиглів

Кілька мінусів у керамічних тиглів все ж є. Вони частіше виходять з ладу, оскільки через регулярний вплив високої температури кераміка псується, та й при частому використанні вона швидше стирається.

Види керамічних тиглів

Багато компаній виробляють тиглі для всіх основних типів ливарних установок, як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Тому вони можуть дещо відрізнятися формою та розмірами. Зазвичай назва їх типу відповідає бренду ливарної установки, для якої вони створені.

Виробник тиглів

«ВладМиВа» - великий російський холдинг, що займається виробництвом стоматологічного обладнання, інструментів і матеріалів. У каталозі компанії налічується понад 300 одиниць продукції. Товари надходять як на внутрішній ринок, так і на міжнародний. Якість продукції вже оцінили стоматологи більш ніж 40 країн світу.

Тиглі в каталозі компанії «DLX»

На інтернет-майданчику «DLX» можна купити тиглі від провідних виробників стоматологічного інструментарію. Представлена продукція відрізняється низкою переваг:

  • стійкість до агресивних середовищ і термоударів;
  • висока хвильова прозорість;
  • відсутність окислення на поверхні й сталість у хімічному складі при тривалій експлуатації;
  • висока теплопровідність і низька теплоємність, що дозволяють заощадити на споживанні електроенергії, оскільки попередній прогрів тигля не потрібний;
  • мінімальна взаємодія з розплавленим металом.

Якщо у Вас виникли проблеми з вибором тигля або з'явилися питання, просто зателефонуйте нашому консультантові. Він обов'язково допоможе Вам зробити покупку й придбати все, що необхідно для Вашої зуботехнічної лабораторії та комфортної роботи фахівців. Сучасне обладнання та новітні стоматологічні матеріали дозволять Вам виготовляти протези високої якості.