Тигель керамічні

 
 

Тиглі керамічні зуботехнічні

Тигель - ємність, в якій розплавляють метал, виконують випал і багато інших операцій при створенні протеза в зуботехнічній лабораторії. Цей пристрій є невід'ємною частиною плавильної печі індукційного типу. Поміщений у нього метал під впливом вихрових струмів, що походять від індуктора, починає плавитися. Для виготовлення тиглів використовують термостійкі матеріали - чавун, графіт, кераміку та кварцовий пісок.

Переваги тиглів із кераміки

У зуботехнічній лабораторії найчастіше використовують керамічні тиглі. Їх головна перевага - висока термостійкість, що дозволяє витримати температуру плавлення навіть найтугоплавкіших металів. До того ж, у них можна розплавити неблагородні метали, створити сплави з молібденом, кобальтом або хромом.

Кераміка стійка до будь-якого хімічного впливу й практично не вступає в реакцію з матеріалом, призначеним для плавлення. Крім того, ціна керамічних тиглів більш доступна, ніж їх аналогів, виготовлених з інших матеріалів.

Недоліки керамічних тиглів

Кілька мінусів у керамічних тиглів все ж є. Вони частіше виходять з ладу, оскільки через регулярний вплив високої температури кераміка псується, та й при частому використанні вона швидше стирається.

Види керамічних тиглів

Багато компаній виробляють тиглі для всіх основних типів ливарних установок, як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Тому вони можуть дещо відрізнятися формою та розмірами. Зазвичай назва їх типу відповідає бренду ливарної установки, для якої вони створені.

Тиглі в каталозі компанії «DLX»

У каталозі компанії налічується понад 300 одиниць продукції. Товари надходять як на внутрішній ринок, так і на міжнародний. Якість продукції вже оцінили стоматологи більш ніж 40 країн світу.

На інтернет-майданчику «DLX» можна купити тиглі від провідних виробників стоматологічного інструментарію. Представлена продукція відрізняється низкою переваг:

  • стійкість до агресивних середовищ і термоударів;
  • висока хвильова прозорість;
  • відсутність окислення на поверхні й сталість у хімічному складі при тривалій експлуатації;
  • висока теплопровідність і низька теплоємність, що дозволяють заощадити на споживанні електроенергії, оскільки попередній прогрів тигля не потрібний;
  • мінімальна взаємодія з розплавленим металом.

Якщо у Вас виникли проблеми з вибором тигля або з'явилися питання, просто зателефонуйте нашому консультантові. Він обов'язково допоможе Вам зробити покупку й придбати все, що необхідно для Вашої зуботехнічної лабораторії та комфортної роботи фахівців. Сучасне обладнання та новітні стоматологічні матеріали дозволять Вам виготовляти протези високої якості.