Портативні установки

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Портативні стоматологічні установки

Портативні установки дуже поширені у галузі стоматології. Найчастіше до такого рішення вдаються фахівці, які працюють переважно на викликах, надають свої послуги у сільській місцевості, працюють у складі пересувної медичної бригади.

Крім того, пристрої хороші для тих лікарів, які хочуть купити доступне та сучасне обладнання для проведення стоматологічного лікування. Вони складаються з бормашини, пістолетів «вода-повітря» та інших незамінних інструментів. Як показує практика, навіть за своєї компактності, пристрої дозволяють виконати безліч стоматологічних маніпуляцій.

Багато стоматологів набувають таких установок для своїх приватних кабінетів, щоб розширити клієнтську базу. З їхньою допомогою надавати допомогу мешканцям віддалених населених пунктів, які не в змозі самостійно відвідати клініку. Розглянемо докладніше, у чому особливості таких пристроїв.

У чому основні переваги портативних установок

Пристрої мають величезний попит, оскільки гарантують лікарю-стоматологу комфортну роботу стоматолога в будь-яких умовах (зокрема, при виїзді додому). Серед основних переваг портативних установок зазначають:

компактність (не займають багато місця, поміщаються навіть у невеликі кабінети, їх легко брати із собою);
висока результативність (дозволяють виконати найпоширеніші стоматологічні маніпуляції);
невелика вага (за рахунок використання унікальних матеріалів та комплектуючих);
зручність у роботі;
функціональність. Прилади мають оптимальний набір функцій, щоб допомогти своїм пацієнтам.
За допомогою такого пристрою фахівець виконує свою роботу так само добре, як у кабінеті.

Різновиди портативних стоматологічних установок

Ринок пропонує великий вибір портативних установок, що відрізняються за конфігурацією та оснащенням. Серед них:

з клавіатурою та енергоблоком для підключення кількох стоматологічних інструментів. Комплект подібних пристроїв складається з пістолета «вода-повітря» та шлангів. Тип гідроблоку – ежекторний;
без компресора та наконечників. Такі моделі мають систему автономної подачі води, редуктор повітря, пістолет «вода-повітря»;
із трьома пневматичними наконечниками. Це сучасне рішення, в якому керування електромотором, електрохірургічним генератором та наконечниками здійснюється електронним шляхом;
з ресивером та безмасляним компресором. У такому пристрої керування відбувається за допомогою ножної педалі. Слиновідсмоктувач – ежекторного типу.

Асортимент продукції

Найбільшою популярністю користується портативна установка без ресивера від китайського виробника «COXO» – DB-408. Вона активно застосовується в терапевтичній стоматології, характеризується високою продуктивністю, якісним виконанням та тривалим терміном служби.

Робочий тиск 0,3 МПа, потужність 350 ВТ. Під час роботи пристрій не видає гучних звуків (шум у межах 25-30 дБ). Модель досить компактна, важить лише 15 кг. В базову комплектацію входить: повітряний компресор, шланги, педаль натискна, пістолет вода-повітря, ручка (для зручності транспортування).

У чому плюси співпраці з інтернет-майданчиком «DLX»

Стоматологічні матеріали та пристрої високої якості можна знайти у каталозі надійного інтернет-майданчика «DLX». В асортименті представлені моделі світових компаній-виробників. Серед них: Black Sea Med (Китай), Carestream (США), Dentsply Sirona (Німеччина), Eastdent (Південна Корея) та багато інших. На всю продукцію при купівлі видаються сертифікати якості та реєстраційні посвідчення. Ціни доступні (прайс-лист для детального ознайомлення представлений на сайті).