Клини

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
180.00 грн.
 
(0)
190.00 грн.
 
(0)
500.00 грн.
 
(0)
500.00 грн.
 
(0)
500.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
790.00 грн.
 
(0)
795.00 грн.
 
(0)
795.00 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
75.00 грн.
 
(0)
64.30 грн.
 
(0)
64.30 грн.
 
(0)
64.30 грн.
 
(0)
75.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Клини стоматологічні

У терапії використовуються багато видів інструментів та пристроїв, що полегшують роботу стоматолога, що забезпечують якісніший результат лікування зубів. Це стосується і реставрації, пломбування зубів – є багато факторів, що впливають на результат роботи. І значною мірою естетика, міцність, експлуатаційні властивості пломби залежать від правильності її встановлення. Для забезпечення максимального результату стоматологи використовують кілька пристроїв, включаючи клини, що фіксують.

На нашому сайті можна придбати продукцію провідних стоматологічних компаній СОХО та Вудпекер

Призначення фіксуючих клинів

Під час реставрації зубів композитними матеріалами використовують спеціальні матриці. Вони формують каркас, за межі якого не може вийти композит. А значить, форма зуба буде правильною, яка не потребує подальшої обробки.

Але часто разом із матрицею використовують клини для фіксації. Вони виконують відразу кілька функцій:

при встановленні матриці або сепараційної пластини створюють фізіологічно правильний міжзубний проміжок;
додатково фіксують матрицю, полегшуючи роботу стоматолога;
забезпечують краще прилягання матриці до поверхні зуба, що реставрується.
За рахунок функціональності стоматологічні клини – затребуваний витратний матеріал, який потрібний лікарям у великій кількості.

Види фіксуючих клинів

Сьогодні замовити та купити клини нескладно, вони випускаються у широкому асортименті. Виробники пропонують клини із пластику та дерева. Кожен тип має свої особливості та переваги.

Крім клинів, у нас можна придбати й інші стоматологічні інструменти та матеріали. У відповідних розділах сайту ви зможете купити скловолоконні штифти або ж придбати ультразвукову мийку. Багатьом у роботі можуть знадобитися ретрактори.

Дерев'яні клини

Для їх виготовлення використовують тверді листяні породи, переважно клен та березу. Деревина клена щільна, стійка до розтріскування, її однорідна структура, без виражених волокон. Тому поверхня виробів із клена гладка та рівна. Кленові клини міцні, в міру пружні, забезпечують стабільний стиск та правильну посадку в міжзубному проміжку.

Березова деревина теж має високу щільність і однорідну структуру. Але ступінь її пружності вищий, ніж у клена. Вона також забезпечує стабільність і стиск, клини з берези правильно сідають у міжзубному проміжку.

Фіксуючі клини з дерева мають і таку гідність, як здатність вбирати вологу. За рахунок цього деревина розширюється, забезпечуючи ще надійнішу фіксацію матриці. Багато виробників просочують клини кровоспинними складами – це дозволяє попередити ясенну кровотечу.

Але дерев'яний клин – одноразовий інструмент, тому його варто замовляти у великій кількості.

Пластикові клини

Клини з пластику легко витримують багаторазове згинання, проте це теж одноразовий інструмент. Пластикові клини випускаються двох видів: світлопрозорі та непрозорі.

Світлопрозорі види клинів виготовляються з особливого пластику. Він добре пропускає ультрафіолет. Нижня частина клина має поверхню, що розсіює, за рахунок чого інструмент рівномірно розподіляє потік світла щодо апроксимальної поверхні зуба. Завдяки цьому реставрація коронки нічим не ускладнюється. Світлопрозорий інструмент досить міцний, припускає неодноразове згинання.

Несвітлопрозорі види клинів виробляють із гнучкого, міцного медичного пластику, можуть багаторазово згинатися. Найчастіше вони використовуються разом із матрицями, яким для фіксації потрібен вигин клина. Наприклад, під час реставрації значно зруйнованої поверхні зуба з використанням секційної матриці.

Незалежно від матеріалу виготовлення, фіксуючі клини виробляють у різних типорозмірах. Дерев'яні та непрозорі інструменти маркують кольором.