Пародонтологічні матеріали

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
1004.00 грн.
 
(0)
344.00 грн.
 
(0)
321.50 грн.
 
(0)
219.00 грн.
 
(0)
86.60 грн.
 
(0)
300.00 грн.
 
(0)
30.00 грн.
 
(0)
353.00 грн.
 
(0)
227.40 грн.
 
(0)
250.00 грн.
 
(0)
41.00 грн.
 
(0)
531.00 грн.
 
(0)
328.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
1660.90 грн.
 
(0)
125.00 грн.
 
(0)
435.00 грн.
 
(0)
162.00 грн.
 
(0)
1608.00 грн.
 
(0)
125.00 грн.
 
(0)
15.01 грн.
 
(0)
451.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Матеріали для пародонтології

Пародонтологія - наука, що займається лікуванням і профілактикою різних захворювань м'яких тканин порожнини рота. Лікар-пародонтолог - фахівець вузької спрямованості, він займається діагностикою та лікуванням тканин пародонта. Для діагностики пародонтальної патології лікарю необхідні інструменти, такі як:

  • Пародонтологічний зонд. З його допомогою можна оцінити стан тканин пародонта і коренів, виявити зубні відкладення, кровоточивість ясен;
  • Дзеркало стоматологічне з тримачем для більш якісної візуалізації;
  • Пінцет стоматологічний;
  • Шпатель двосторонній.

Захворювання парадонта

В даний час найпоширенішими захворюваннями пародонту є: гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Причинами їх виникнення є: спадковість, неякісна гігієна порожнини рота, наявність над’ясенних і під’ясенних зубних відкладень, неправильне харчування і т.д. Для попередження цих захворювань необхідно 2 рази на рік проходити профогляди у лікаря стоматолога, видаляти м'які і тверді зубні відкладення (над і під’ясенні), якісно проводити щоденну гігієну порожнини рота (правильно чистити зуби, використовувати додаткові методи очищення міжзубних проміжків (йоржики), очищати поверхню язика і щік, використовувати ополіскувачі для порожнини рота.

Гінгівіт - це запалення прилеглої до зубів крайової частини ясен, включаючи міжзубні сосочки. Найбільш поширеними симптомами гінгівіту є кровоточивість, цианотичність або гіперемія ясен. Однак у деяких випадках запалення також може виявлятися або розростанням ясен (гіпертрофія, гіперплазія), або її некрозом. Для лікування даного захворювання необхідна професійна чистка зубів з наступною її медикаментозною обробкою. Для медикаментозної обробки використовують препарати, що володіють протимікробною і протизапальною дією (гелі «Parosin», «Abigel»). Для розм'якшення зубного нальоту можна використовувати гель «Скалінг» від компанії «Omega».

Пародонтит - запальне захворювання тканин пародонту, що характеризується прогресуючим руйнуванням нормальної структури альвеолярного відростка щеленпи. На нашому сайті можна купити недорого матеріали для проведення антибактеріальної, протизапальної терапії. Ці матеріали необхідні для проведення якісного лікування пародонтиту. Вони продаються як оптом, так і в роздріб.

При захворюваннях пародонту лікарі-стоматологи активно використовують препарати від провідного виробника «Владмива», які можна дешево купити на нашому сайті.

Переваги покупки пародонтологічних лікарських препаратів і матеріалів в інтернет-магазині «DLX»

У каталозі інтернет-магазину представлено безліч матеріалів, препаратів, мазей, гелів для пародонтології. Вся продукція, що представлена на нашому сайті, завжди є в наявності. Купити її можна з доставкою в будь-яке місто України, зокрема Київ, Одесу, Дніпро, Кривий Ріг та Хмельницький. З прайсом можна ознайомитися на сайті, всі ціни актуальні. Доставка по Харкову здійснюється кур'єром, а по території країни за допомогою перевіреної транспортної фірми. Наша фірма пропонує вигідні умови доставки: залежно від суми замовлення доставка і післяплата можуть бути за кошт продавця.