Лобзики зуботехнічні

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
17.20 грн.
 
(0)
17.20 грн.
 
(0)
96.00 грн.
 
(0)
42.00 грн.
 
(0)
108.00 грн.
 
(0)
42.00 грн.
 
(0)
42.00 грн.
 
(0)
17.20 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Лобзики зуботехнічні

При виготовленні гіпсової моделі неможливо обійтися без ручного лобзика. Цей обов'язковий аксесуар повинен бути в арсеналі кожного зубного техніка, навіть якщо в лабораторії є його електричний аналог. Він дозволяє з високою точністю розпиляти виріб і завжди застосовується при виготовленні розбірних гіпсових моделей зубного ряду, в першу чергу, щоб уникнути пошкоджень штампиків.

Пристрій і особливості інструмента

Ручний лобзик - це досить простий пристрій і складається з ручки, дуги (рами) і полотна (пилки) - головного елемента. Саме від його гостроти залежить якість роботи.

Зуботехнічні ручні лобзики можуть бути великими й маленькими, відрізнятися конфігурацією дуги та матеріалом ручки, яку виконують з дерева, гуми або залишають суцільнометалевою. Кожен з них має свої переваги. Прогумована ручка не дає ковзати інструменту в руці, дерев'яна ─ дуже приємна на дотик, а лита металева дозволяє максимально відчувати навіть невеликі рухи лобзика.

Рами виготовляють із заліза, алюмінію, але найкращим варіантом вважаються вироби з титану й сталі. Такий інструмент відрізняється міцністю та тривалим терміном експлуатації.

Особливість зуботехнічних лобзиків - затискачі для різального полотна у вигляді барабанчиків, які легко закручуються. Завдяки такій фіксації при зміні пилки не потрібно застосування додаткового інструментарію.

Особливості різального полотна

Тонкі й гнучкі пилки для зуботехнічного лобзика виробляють з нержавіючої сталі. Вона відрізняється зносостійкістю та довговічністю. Якісно заточений різальний край, особлива розстановка та кут зубців дозволяють швидко виконати ідеально точний розтин без застрявання полотна в гіпсі. При цьому зубний технік може легко контролювати зону розпилу.

Основні правила техніки безпеки

  • Рамку не варто сильно здавлювати, інакше дуга може легко зламатися.
  • Рукоятка повинна бути міцно зафіксована і не бовтатися. В іншому випадку, якщо вона вискочить з паза, через рух за інерцією руку можна порізати.
  • Не можна занадто низько нахилятися над оброблюваною поверхнею. Допустима відстань - близько 40 см.
  • Полотно має бути якомога міцніше зафіксовано. Якщо не вистачає сил добре затягнути барабанчики, слід використовувати пасатижі.

Зуботехнічний інструментарій у компанії «DLX»

Інтернет-майданчик компанії «DLX» представляє широкий асортимент матеріалів та інструментарію для зуботехнічних лабораторій, зокрема тут можна купити ручні лобзики та пилки до них. Їх основні переваги:

  • ергономічний дизайн, завдяки якому інструментом легко керувати;
  • полотна виконані з високоякісної сталі, вони дуже гнучкі, що знижує ймовірність поломки;
  • завдяки особливому механізму фіксації пилку можна швидко й легко замінити;
  • інструмент має малу вагу, що робить роботу з ним більш комфортною, і руки практично не втомлюються.

Покупці можуть вибрати потрібний їм розмір зуботехнічного лобзика, а також довжину, ширину й товщину різального полотна. Якщо при оформленні замовлення виникли питання, просто зателефонуйте нашому консультанту. Він завжди готовий допомогти Вам.