Маски

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
51.60 грн.
 
(0)
431.00 грн.
 
(0)
770.40 грн.
 
(0)
92.60 грн.
 
(0)
270.00 грн.
 
(0)
31.70 грн.
 
(0)
392.00 грн.
 
(0)
394.30 грн.
 
(0)
320.00 грн.
 
(0)
348.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Медичні захисні маски

Основою якісної та ефективної роботи лікаря стоматологічного профілю є використання індивідуальних засобів захисту, що дозволяють підтримувати належний рівень санітарної безпеки як для персоналу лікувального закладу, так і для пацієнтів. Одним з найбільш затребуваних засобів, що забезпечують безпеку медпрацівників та клієнтів, є захисна маска. Вона використовується в багатьох сферах: від домашніх умов і косметології до медичної практики, запобігаючи проникненню шкідливих для здоров'я людини мікроорганізмів у дихальні шляхи, захищаючи його очі і шкірні покриви обличчя від механічного пошкодження і попадання бризок біологічних, хімічних речовин на шкіру. Маски виготовляють з якісних матеріалів, що гарантують гігієну і комфорт роботи.

 Опис продукції розділу «Маски»

У цьому розділі представлені такі варіанти масок:

  • Маска захисна - це індивідуальний засіб захисту очей, органів дихання і обличчя медичних працівників від крапель слини або крові, пилу, дрібних частинок у стоматології, хірургічних відділеннях різних лікувальних установ. Застосовується при проведенні маніпуляцій, які передбачають безпосередній контакт з біологічними рідинами. Виготовлена з пластику (медичного полімеру), до комплектації входить оправа, яка представлена в білому, блакитному, рожевому, салатовому кольорах і 10 щитків. Маска має універсальну форму і тому підходить до будь-якого типу обличчя, може надіватися поверх коригуючих окулярів. При втраті оптичних властивостей щиток легко замінити. Її перевагами є те, що маска не сковує рухів, легка, надає можливість для максимального огляду, міцно і комфортно фіксується на обличчі.
  • Маска-окуляри оберігає органи зору від механічних і термічних ушкоджень, від попадання під час лікування твердих або рідких речовин. Комплектація передбачає кріплення і 10 змінних пластикових прозорих щитків. Оправа має регульовані дужки для оптимальної посадки на обличчі. Застосовується в сферах, де виникає необхідність оберігати очі і зону навколо них від небезпеки інфікування біологічним матеріалом або попадання в них сторонніх часток: загальна медицина, стоматологія, нігтьовий сервіс.
  • Маски процедурні призначені для захисту від захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом, запобігають проникненню забруднюючих речовин, вірусів і бактерій у дихальні шляхи і поширенню інфекційних хвороб, перешкоджають мікробній контамінації робочого поля, утримуючи бактерії, які знаходяться в потоці повітря, що видихається. Вони виготовлені з гіпоалергенного нетканого матеріалу високої якості. Складаються з трьох шарів, мають антибактеріальний фільтр. Удосконалена форма з трьома складками, дозволяє комфортно розташувати її на обличчі, а регульований гнучкий носовий фіксатор і зручні гумки (без вмісту латексу) дають можливість щільно зафіксувати. Не ускладнює дихання, оскільки добре пропускає повітря. Галузь застосування досить широка: побутові умови, місця великого скупчення людей, загальна медична практика, включаючи стоматологію і косметологію. В асортименті пропонуються маски білого, блакитного і зеленого кольорів.

Переваги покупки захисних масок в інтернет-магазині DLX

На сайті нашого стоматологічного інтернет-магазину Ви можете підібрати і придбати маски доброї якості оптом і в роздріб за привабливою і доступною ціною. Досвідчені та кваліфіковані менеджери виконають Ваше замовлення в найкоротші терміни.