Кисті для манікюру

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
131.80 грн.
 
(0)
66.20 грн.
 
(0)
58.90 грн.
 
(0)
73.70 грн.
 
(0)
42.10 грн.
 
(0)
67.10 грн.
 
(0)
55.90 грн.
 
(0)
82.50 грн.
 
(0)
55.90 грн.
 
(0)
55.90 грн.
 
(0)
66.20 грн.
 
(0)
93.00 грн.
 
(0)
155.20 грн.
 
(0)
58.90 грн.
 
(0)
92.10 грн.
 
(0)
756.60 грн.
 
(0)
70.40 грн.
 
(0)
67.10 грн.
 
(0)
77.50 грн.
 
(0)
85.70 грн.
 
(0)
58.90 грн.
 
(0)
58.90 грн.
 
(0)
50.10 грн.
 
(0)
243.30 грн.
 
(0)
173.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Пензлики для манікюру

Майстри манікюру та педикюру рідко займаються лише обробкою нігтів. Переважно вони надають послуги і нейл-арту, тобто декоративного покриття нігтів гель-лаком, лаком, їх розписом, акриловою ліпленням і так далі. Різноманітність варіантів дизайну величезна, і кожен майстер вигадує свої варіанти. Але хоч би яким складним чи простим був манікюр, його неможливо виконати якісно без спеціальних кистей.

Асортимент пензлів

Пензлі для манікюру – це цілий набір інструментів, за допомогою яких виконується декоративне покриття та розпис нігтів. Але є три особливості, за якими всі китиці класифікуються.

Також на нашому сайті можна придбати й інші інструменти для манікюру та педикюру

Матеріал ворсу

Він може бути з натуральних матеріалів, нейлону чи змішаного типу.

Натуральний ворс коштує дорожче, але це не означає, що він універсальний і найкращий за замовчуванням. Натуральний ворс за рахунок пористості краще утримує на собі гель-лак або гель-фарбу. Пензлі виготовлені з натурального ворсу найкраще підходять для розтушовування, акварельного розпису, малюнків, які не мають на увазі чітких тонких ліній і так далі. І потрібно враховувати, що при контакті з ацетоном такі кисті швидко стають непридатними.

Нейлоновий ворс гладкий, тому гель-фарбу утримує недовго. Такі пензлі ідеально підходять для промальовування ліній, нанесення візерунків та подібного розпису.

Що стосується змішаного ворсу, то такі кисті універсальніші, але багато залежить і від товщини ворсу, призначення кисті.

Товщина ворсу (і пензля відповідно)

Чим більший малюнок, тим товстіший пензель – це логічно. І номери пензля відповідають її товщині – наприклад, у найтонших позначення починаються з нуля, а найтовстішим присвоюється номер 8.

Функціональне призначення

За цим критерієм – найширший поділ пензлів на підвиди:

  • пензлики для гелю - на відміну від кистей для гель-лаку, виготовлені з жорсткого ворсу, частіше мають прямокутну або квадратну форму;
  • пензлі для нанесення гель-лаку – з різною товщиною та довжиною ворсу, призначені для нанесення гель-лаку;
  • пензлі для дизайну – теж поділяються на кілька видів, що будуть розглянуті нижче;
  • пензлі для акрилу – вони виготовлені із синтетичного жорсткого ворсу, як правило, загострені – саме такими кистями легше накладати акрил.

Види пензлів для дизайну

Коли говорять про кістки для манікюру, зазвичай мають на увазі саме цю класифікацію. Отже, для дизайну нігтів використовують такі кисті:

  1. Крапкові. Вони дуже тонкі, формою пучка нагадують піку. Працюючи в фарбу занурюють лише кінець пензлика, а при промальовуванні ліній, деталей малюнка кисть тримають під прямим кутом до нігтя.
  2. Лайнери. Вони ж – страйпери чи «волоски». Також дуже тонкі кисті, але з довшим пучком, ніж у точкових. Лайнери, як відомо з їхньої назви, використовують для промальовування ліній при геометричному, мереживному дизайні або виконанні візерунків.
  3. Пелюстка. Пучок ворсу у такого пензлика формою справді нагадує пелюстка. Найчастіше пензлик використовується для виконання рослинних орнаментів та деяких видів розпису, але якщо навичок достатньо, «пелюстка» може замінити скошену або навіть крапкову кисть.
  4. Віялова. Як зрозуміло з назви, такий пензель має форму віяла. Нею виконують розтушовку, розмивають тло, створюють градієнтний або омбре манікюр. Так само віяловим пензлем зручно наносити глітер або блискітки.
  5. Плоский. Такий пензель використовується і для простого нанесення гель-лаку, і для градієнта, омбре.
  6. Заокруглена. Також широка, але із закругленим краєм. За допомогою такого пензля можна наносити гель-лак або створювати деякі елементи дизайну.
  7. Скошена. З її допомогою виконують різні елементи у дизайні, наносять французький манікюр, тонкі лінії по діагоналі.

Окрема категорія пензлів – дотси та силіконові інструменти. Дотс (замість ворсу – маленька кулька на кінці) використовується для точкового розпису. Щодо силіконових пензлів, то силіконовий наконечник дозволяє створювати різний дизайн при розписі нігтів. Крім того, деякі силіконові пензлі використовуються для акрилового ліплення.

Також на нашому сайті можна знайти все для стоматології