Мийки ультразвукові

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
32622.00 грн.
 
(0)
4030.00 грн.
 
(0)
3325.00 грн.
 
(0)
12915.00 грн.
 
(0)
4147.50 грн.
 
(0)
1779.80 грн.
 
(0)
3931.20 грн.
 
(0)
2376.00 грн.
 
(0)
24608.40 грн.
 
(0)
5514.60 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Мийки ультразвукові для очищення стоматологічних інструментів

У стоматології очищення інструментів перед їх стерилізацією – один із найважливіших етапів, оскільки важливо видалити всі механічні, хімічні та біологічні забруднення. Звичайний, ручний спосіб занадто стомливий і малонадійний, особливо якщо йдеться про очищення рифлених або абразивних поверхонь. Різні механічні способи можуть не підходити тих чи інших видів інструментів. Універсальним, надійним та ефективним способом очищення є ультразвукова мийка.
 
Принцип роботи
Мийки ультразвукові – прилади, в яких головним робочим інструментом є ультразвук. Конструктивно такі апарати складаються з бака (чаші), в якому розміщують інструменти, генератори, випромінювачі, корпуси з панеллю управління.
 
Принцип роботи приладу простий: в бак заливають воду або розчин, що очищає, занурюють інструменти, що потребують очищення. Після включення приладу генератор створює електричні коливання певної частоти. Коливання уловлюються випромінювачами, які й перетворять їх на ультразвук. Ультразвук проходить через рідину, створюючи такі ефекти:
 
  • кавітації - утворення та руйнування бульбашок повітря;
  • акустичної течії - утворення вихрових потоків у рідині;
  • звукового тиску;
  • звукокапілярний – завдяки цьому ефекту вода легше проникає у порожнечі.
За рахунок сукупності ефектів ультразвукова мийка забезпечує швидке, ідеальне очищення інструментів, без їх пошкодження, прискорення зношування або інших небажаних ефектів.
 
Переваги ультразвукового очищення
Завдяки ультразвуковим мийкам легко очистити від забруднень поверхні будь-яких інструментів, навіть у важкодоступних місцях. При цьому не страждає структура інструменту, заточування, рифлення або абразивного структури покриття.
 
Процес очищення займає небагато часу, контролюється автоматично – це суттєво спрощує передстерилізаційне очищення.
 
У ряді випадків УЗ миття можна використовувати і для дезінфекції інструментів, використовуючи відповідний температурний режим та дезрозчини.
 
При обробці стоматологічних інструментів важливо фіксувати їх у спеціальних власниках, щоб уникнути пошкоджень. Не рекомендується УЗ очищення для оптичних систем, стоматологічних дзеркал, еластичних інструментів, наконечників, турбін та ручок.
 
Вибір УЗ миття для стоматології
Виробники випускають безліч видів такої апаратури, але для використання з медичною метою підходять далеко не всі моделі. УЗ миття для стоматологічного кабінету має відповідати таким вимогам:
 
Корпус та бак виготовлені з нержавіючої сталі. Це забезпечує міцність апарату, його тривалий термін служби, простоту очищення та дезінфекції поверхонь. Крім того, нержавіюча сталь не вступає в реакцію з хімічними, біологічними речовинами, добре витримує нагрівання і нечутлива до впливу ультразвуку.
Можливість регулювання нагріву з кроком 10С. Нагрів прискорює очищення інструментів, але для кожного розчину, що використовується, існують свої температурні режими, тому регулювання необхідне.
Регулювання часу роботи та відключення миття. Це спрощує очищення, дозволяє налаштувати пристрій так, як вам потрібно.
Звичайно, будь-яка ультразвукова мийка для стоматології повинна бути сертифікованим приладом. Сьогодні є чимало європейських, азіатських брендів, які виробляють продукцію гідної якості, яка без проблем проходить сертифікацію якості та безпеки. Тільки такі пристрої можна використовувати у медицині. Також у нас ви можете купити соматологічні матеріали та обладнання за хорошими цінами.