Анестезувальні матеріали

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
168.60 грн.
 
(0)
321.50 грн.
 
(0)
109.00 грн.
 
(0)
1660.90 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Анестезувальні матеріали в хірургічній стоматології

Анестезія - це метод медикаментозного впливу на нервові закінчення з метою зникнення чутливості.

Види анестезії, що застосовуються в стоматології:

1. Поверхнева седація

Поверхнева седація - це вид анестезії, який застосовують в стоматологічній практиці для тих пацієнтів, які не можуть впоратися зі своїм страхом лікувати зуби. Дія препарату спрямована на зниження реакції з боку нервової системи. Цей вид анестезії ще називають «Спляча анестезія». Пацієнт перебуває в свідомості, відповідає на запитання лікаря, він спокійний і ніяких різких рухів не робить. Дуже поширена в дитячій стоматології.

2. Провідникова анестезія

Провідникова - це вид ін'єкційної анестезії, який проводять шляхом введення лікарського препарату в стовбур нерва, ефект настає через 15-20 хв. і охоплює нижню губу, частину щоки й язика. Такий вид знеболювання проводять для лікування відразу двох зубів.

3. Інфільтраційна анестезія

Інфільтраційна - найпопулярніший вид анестезії, проводиться шляхом введення анестетика в проекцію верхівки кореня зуба. Дія ефекту триває близько 1 години і за цей час лікар встигає депульпувати і обробити кореневі канали зуба.

4. Внутрішньозв’язкова анестезія

Внутрішньозв’язкова анестезія - введення анестетика проводиться карпульним шприцом з використанням короткої голки з маленьким діаметром перетину в зв’язковий апарат зуба. Даний вид знеболювання застосовують як у дорослій, так і в дитячій стоматології, для лікування середнього та глибокого карієсу.

5. Аплікаційна анестезія

Аплікаційна анестезія - це вид локального знеболювання шляхом нанесення анестетика на поверхню м'яких тканин. Даний вид анестезії передбачає дуже короткочасний ефект від 15-30 хв., і проникнення препарату на глибину до 3 мм.

Застосовується даний вид знеболювання:

  • У дитячій стоматології, оскільки анатомічна будова молочних зубів дозволяє швидко просочити дентинні канальці препаратом і досягти бажаного ефекту від аплікації;
  • Також можливо і видалення молочних зубів;
  • Нанесення на м'які тканини в місці подальшого уколу.

Форма випуску препаратів для аплікаційної анестезії - гель, спрей, аерозоль.

У каталозі продукції інтернет-магазину «DLX» Ви зможете замовити та купити препарати тільки для аплікаційної анестезії таких виробників, як: «Ultradent», «Jen Dental», «ВладМива».

  • АЕРОЗОЛЬ-СПРЕЙ:

Десенсіл (ВладМива);

  • ГЕЛІ:

Лідоксор (Omega);

Jen RELIEF (Jen Dental);

Десенсіл гель (ВладМива);

Prime gel (Prime Dental)

На сайті Ви зможете ознайомитися з великим каталогом та прочитати описи кожного продукту. У прайсі представлені актуальні ціни на всі товари.