Кламмери

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
24.00 грн.
 
(0)
173.80 грн.
 
(0)
417.00 грн.
 
(0)
71.00 грн.
 
(0)
92.40 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Кламери зуботехнічні

Фіксація знімних протезів і ортодонтичних конструкцій неможлива без застосування кламерів і дроту з якісного матеріалу. У минулому столітті для цих цілей використовували виключно дорогоцінні метали й їх сплави, оскільки тільки вони могли перебувати в роті тривалий час. Зараз ситуація кардинально змінилася, і в стоматології з'явилися доступніші за ціною матеріали, які не поступаються за властивостями своїм попередникам.

Види фіксувальних елементів

 • Кламери. Встановлюються на протезах із метою надійної фіксації в ротовій порожнині.
 • Лігатурний і ортодонтичний дріт (діаметр 0,6 і 0,8 мм). Використовується для шинування рухомих зубних одиниць, а також у виготовленні дуг для брекет-систем.
 • Зубопротезний (лабораторний) дріт (діаметр 1 і 1,2 мм). Застосовується при виробництві знімних протезів і щелепно-лицьових апаратів.
 • Дріт з алюмінію. Використовується для накладання шин при переломі щелепи.

Види матеріалів для кламерів і дроту

У сучасній стоматології розроблено і використовується кілька сплавів. Кожен з них має особливі переваги.

 • Нержавіюча медична сталь і алюміній. Стійкі до зламів і дії активного середовища в ротовій порожнині. Легко гнуться.
 • Нікель-титанові сплави. Є два типи нітінолового дроту: M-NiTi і А-NiTi, причому другий володіє не тільки підвищеною гнучкістю та міцністю, але й пам'яттю форми.
 • Кобальт-нікелеві сплави. Нетоксичний і стійкий до корозії матеріал.

Вибір конкретного виду матеріалу залежить від призначення виробу. Так, нержавіюча медична сталь більше підходить для ортопедичних конструкцій, а алюміній - для шинування в стоматологічній хірургії.

Вимоги, що пред'являються до матеріалів для дроту і кламерів

 • Податливість. Матеріал гнучкий і легко приймає будь-яку форму, навіть найскладнішої конфігурації.
 • Стійкість до зношування. При згинанні дріт не ламається. Дуги і кламери витримують максимальний термін експлуатації.
 • Біосумісність і гіпоалергенність. Елементи конструкції не сприймаються організмом як чужорідне тіло та не провокують алергію.
 • Пружність. Металеві деталі хоч і гнучкі, але в той же час відрізняються певним ступенем пружності, що особливо актуально для дуг, що встановлюються в брекет-систему.
 • Спайка з іншими металами. До неї вдаються рідко, але будь-який якісний матеріал повинен передбачати таку можливість.

Продукція інтернет-майданчика «DLX» для зуботехнічної лабораторії

На нашому сайті Ви можете купити кламери і дріт для виготовлення будь-яких протезів і ортодонтичних конструкцій. У розділі представлена продукція провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, що відрізняється високою якістю, відповідністю всім вимогам і доступною ціною. Працювати з такими матеріалами дуже зручно та приємно. Всі конструкції, створені з їх використанням, будуть відрізнятися комфортним носінням і коротким періодом адаптації.

Пам'ятайте: при реєстрації на сайті Ви будете в курсі нових надходжень продукції. До того, завжди можна залишити відгук або зв'язатися з консультантом для отримання інформації.