Пальники

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
297.00 грн.
 
(0)
957.50 грн.
 
(0)
622.50 грн.
 
(0)
297.20 грн.
 
(0)
1494.00 грн.
 
(0)
1365.00 грн.
 
(0)
1455.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Пальники зуботехничні

Пальник - прилад, без якого в зуботехнічній лабораторії просто неможливо обійтися. Його роль у повсякденній діяльності зубного техніка важко переоцінити - від нагрівання, паяння й плавлення різних матеріалів (металу, скла, пластмаси) до знезараження інструментарію на відкритому вогні.

Основні переваги обладнання

  • Простота. Прилад легко розбирати і чистити. Полум'я можна точно і без особливих зусиль відрегулювати.
  • Практичність. Пальник може бути використаний у будь-який час, у будь-яких умовах. Відрізняється широким спектром виконуваних робіт будь-якої складності.
  • Мобільність. Пальники, незалежно від їх типу, без проблем можна переносити й перевозити.
  • Безпека. Усі прилади стійкі. Під час роботи пальника якість повітря в лабораторії практично не страждає. За умови дотримання правил експлуатації та обережності ризик отримання опіків відсутній.

Види пальників

Розрізняють три типи пальників: газові, бензинові та спиртові. Кожен з них має свої переваги й недоліки.

  • Газові. Застосовуються для робіт будь-якої складності, пов'язаних з плавленням, випалюванням та зварюванням конструкцій із металів, пластмаси та скла. Ефективно справляються з ювелірними зуботехнічними завданнями. Більшість моделей має п'єзопідпалювання. Температура полум'я може досягати 13000С. Воно легко регулюється. Для експлуатації використовують природний або скраплений газ. Зарядити газовий пальник можна просто за допомогою газового балончика для запальничок. Повної заправки вистачає на 2,5 години безперервної роботи.
  • Спиртові, або спиртівки. Працюють на рідкому етиловому спирті й інших спиртовмісних речовинах. Призначені для нагріву матеріалів на відкритому вогні. Максимальна температура полум'я не перевищує 9000С.
  • Бензинові. Використовуються для плавлення, розігріву й паяння невеликих обсягів металу. Максимальна температура полум'я - 11000С. За допомогою гвинта полум'я можна легко відрегулювати від «вільного» до «голки». Пальник працює на бензині Б-70.

Недоліків у приладів мало, і всі вони переважно пов'язані з порушеннями правил користування або несправностями, що виникли за тривалої експлуатації.

Пальники в магазині «DLX»

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати пальники й комплектовання до них від провідних виробників медичного та лабораторного обладнання. Кожен прилад має сертифікат і гарантію. Усі моделі, представлені в нашому інтернет-магазині, відповідають вимогам до оснащення зуботехнічних лабораторій, пройшли контроль якості, перевірку на герметичність і відсутність дефектів. Ціна кожного приладу доступна. Якщо виникли питання, зверніться до нашого менеджера. Він завжди готовий Вам допомогти.