Кола муслінові

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
86.90 грн.
 
(0)
65.20 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Круги муслінові для полірування

Муслінові круги - інструменти для полірування різних елементів стоматологічних конструкцій. Вони виготовлені з тонкої натуральної тканини полотняного переплетення - мусліну. Сировиною для нього служать бавовна, шовк або вовна. Матеріал виходить дуже тонкий. Круг може містити 30-60 шарів тканини й мати різний діаметр (3-6 дюймів). Кожен виріб кілька разів прошитий для підвищення зносостійкості, а його центр обов'язково зроблений зі шкіри. Практично всі круги просочені спеціальним складом, який скріплює волокна, і тим самим збільшує міцність.

Види муслінових кругів

  • Білі. Дуже м'які. Застосовують на фінішному етапі полірування з дрібнозернистими пастами.
  • Жовті. М'які. Використовують із полірувальними пастами на початковій стадії обробки деталей з металів і їх сплавів, а також кераміки, всіх видів пластмас і скла.
  • Червоні. Середньої жорсткості/м'якості. Застосовують спільно з полірувальними пастами для попереднього полірування золота.
  • Сині. Жорсткі. Використовують зі шліфувальними пастами для вирівнювання поверхні й обробки абразивних матеріалів.

Особливості застосування

Полірування елементів мусліновими кругами повинно проходити на малих обертах, що попередить раннє розкуйовдження матеріалу. Причому для великого зерна слід брати вироби, прошиті по всьому радіусу, а на дрібне - з закріплювальним рядком у центрі.

Полірування мусліновими кругами доведе до досконалості будь-яку конструкцію. Тому вони вважаються дуже затребуваними зуботехнічними інструментами, незважаючи на величезний вибір полірувальних матеріалів.

Круги муслінові від компанії «DLX»

Відполірована до дзеркального блиску ідеально гладка поверхня - ось результат роботи з мусліновими кругами. Причому сам процес ніколи не буде нудним, а навпаки, принесе задоволення, як би парадоксально це не звучало. Досвідчені зубні техніки ─ ті, хто люблять свою роботу та виконують її якісно, можуть підтвердити це.

Купити муслінові круги для полірування на різних етапах обробки виробу можна на нашому сайті, де представлений досить широкий асортимент. Тут можна вибрати вироби різного діаметру і з різною кількістю шарів мусліну. Ціни на них доступні, а якість порадує кожного покупця. Всі круги прошиті, завдяки чому термін їх експлуатації істотно збільшується. Центр виконаний зі шкіри, що попереджає передчасний знос круга.

Пам'ятайте: при реєстрації для Вас відкривається накопичувальна система знижок, а також Ви завжди будете в курсі акцій, що проводяться на сайті. Купувати продукцію на нашому інтернет-майданчику дуже просто, при цьому Ви економите час і гроші.