Витратні матеріали

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
51.60 грн.
 
(0)
431.00 грн.
 
(0)
770.40 грн.
 
(0)
189.30 грн.
 
(0)
476.60 грн.
 
(0)
165.00 грн.
 
(0)
397.20 грн.
 
(0)
350.00 грн.
 
(0)
87.90 грн.
 
(0)
51.00 грн.
 
(0)
599.00 грн.
 
(0)
775.00 грн.
 
(0)
157.00 грн.
 
(0)
54.00 грн.
 
(0)
285.00 грн.
 
(0)
707.00 грн.
 
(0)
114.00 грн.
 
(0)
536.00 грн.
 
(0)
92.60 грн.
 
(0)
0.00 грн.
 
(0)
127.00 грн.
 
(0)
282.90 грн.
 
(0)
198.00 грн.
 
(0)
87.90 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Витратні матеріали в стоматології

Для ефективної діяльності стоматолога велике значення має раціональна організація праці, умовою якої є наявність різноманітного спектру витратних матеріалів. Перш за все, до них відносяться засоби, що дозволяють захистити лікаря в процесі роботи і забезпечують пацієнтам необхідний рівень комфорту і санітарної безпеки. Використання під час лікування одноразового медичного одягу сприяє зміцненню довіри клієнта до персоналу. Крім цього, в роботі стоматолога затребувані одноразові аплікатори, паперові та ватні валики, поролонові диски, блокноти для замішування, слиновідсмоктувачі і багато іншого. «Витратні матеріали» для стоматології виконані в одноразовому і багаторазовому варіантах залежно від медичного призначення.

 Асортимент стоматологічних витратних матеріалів

У даному розділі представлена продукція таких відомих виробників, як «Blossom», «Cerkamed», «Medikom», «Ruier», «Premium Plus», «Mercator Medical», яка відмінно зарекомендувала себе і активно використовується в сучасній практиці:

- Маски для захисту очей і шкірних покривів лікаря від рідин і твердих частинок при здійсненні лікування. Практична комплектація передбачає 10 змінних щитків.

- Одноразові серветки для захисту обличчя людини в момент процедури.

- Підкладка під рабердам запобігає його контакту з чутливою шкірою хворого.

- Аплікатор для точкового нанесення препаратів.

- Бахіли поліетиленові для відвідувачів і медичних працівників незамінні для збереження чистоти при значній кількості відвідувачів. Вони виробляються з полівінілхлориду, синього кольору з цільною якісною гумкою.

- Блокнот для змішування застосовується для приготування матеріалів хімічного затвердіння різних типів.

- Валики паперові використовуються для тампонади протоків слинних залоз і створення зручної робочої зони біля зуба, що потребує лікування.

- Ватні роли для абсорбції біологічних рідин у порожнині рота.

- Голки Master призначені для проведення місцевої анестезії в стоматології.

- Голка ENDO-TOP для промивання кореневого каналу, відповідає європейським стандартам, дуже пластична, її можна з легкістю багаторазово вигнути в будь-яку сторону.

- Слиновідсмоктувачі підтримують сухість операційного поля, створюючи умови для тривалої роботи фахівця, а також знижують дискомфорт пацієнтів.

- Капа термопластична - приладдя для процедур вибілювання, ремінерализації, фторування зубів або при їх захисті від пошкодження.

- Клин-стенд підставка для очищення і стерилізації ендодонтичних інструментів.

- Маски процедурні виступають істотним бар'єром від інфекційних захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом, гіпоалергенні.

- Нагрудники - серветки, що перешкоджають випадковому потраплянню вологи або твердих речовин на одяг клієнта на прийомі. Вони бувають як одноразові, так і багаторазові. В даний час все частіше увага приділяється одноразовим засобам, оскільки вони гарантують належний рівень безпеки медичного персоналу і пацієнта і підвищують продуктивність праці.

- Рукавички - обов'язковий медичний аксесуар і один з найбільш ходових «витратних матеріалів». Їх виготовляють з латексу або нітрилу. Так, латексні текстуровані рукавички використовуються при тривалих маніпуляціях в інтенсивній терапії, ендоскопії. Вони щільно облягають кисть і пальці, забезпечуючи практично непомітне носіння, дозволяють поліпшити зчеплення з інструментом. Нітрилові рукавички є гідною альтернативою латексним, оскільки гіпоалергенні, мають підвищену стійкість до проколів і порізів.

- Чохол для підголівника одноразовий є ідеальним для тих, хто цінує гігієну і комфорт.

- Шапочка «Кульбаба» одноразова з еластичною пов'язкою для міцної фіксації на голові використовується з метою підтримки чистоти. Вона зроблена у вигляді гармошки, що полегшує її зберігання, транспортування та застосування.

Переваги покупки витратних матеріалів в інтернет-магазині «DLX»

У стоматологічному інтернет-магазині «DLX» Ви можете купити потрібний набір стоматологічних витратних матеріалів оптом і в роздріб за оптимальною ціною і з доставкою. Купуючи у нас сертифіковану продукцію гарантованої якості, Ви сприяєте чудовому результату своєї роботи.