Лікувальні терапевтичні матеріали

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
72.60 грн.
 
(0)
395.00 грн.
 
(0)
43.00 грн.
 
(0)
130.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
6600.00 грн.
 
(0)
35.00 грн.
 
(0)
252.10 грн.
 
(0)
133.00 грн.
 
(0)
319.50 грн.
 
(0)
219.00 грн.
 
(0)
164.00 грн.
 
(0)
133.00 грн.
 
(0)
320.60 грн.
 
(0)
466.50 грн.
 
(0)
35.00 грн.
 
(0)
257.00 грн.
 
(0)
50.00 грн.
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
85.00 грн.
 
(0)
150.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
0.00 грн.
 
(0)
167.00 грн.
 
(0)
22.00 грн.
 
(0)
187.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Лікувальні терапевтичні матеріали в стоматології

Лікувальні матеріали застосовуються в терапевтичній стоматології в процесі лікування як патології твердих тканин зуба, так і під час лікування пародонту.

Класифікація стоматологічних лікувальних матеріалів і препаратів

До лікувальних відносяться препарати для діагностики карієсу, зниження чутливості емалі, гемостатичні рідини і гелі, матеріали для ретракції ясен, препарати, що володіють антисептичною і антибактеріальною (антимікробною) дією. 

1. Препарати для діагностики карієсу призначені для виявлення каріозного процесу на ранніх стадіях шляхом фарбування розм'якшених тканин зуба в певний колір (встановлюється кожним виробником індивідуально). Форма випуску: рідини, гелі.

Даний вид лікувальних матеріалів має діагностичне призначення і застосовується в практиці лікаря стоматолога-терапевта на стадії постановки діагнозу. 

У каталозі продукції нашого інтернет-магазину представлені як колірні індикатори діагностики таких виробників, як «Omega» (Карієс-індикатор), «Ultradent» (Seek & Sable»), так і холодові проби у вигляді спрея виробника «Cerkamed» («Pulp Spray»). 

2. Препарати, що знижують чутливість емалі до температурних, фізичних подразників. Дані продукти застосовуються після процедури професійного вибілювання і при таких патологіях, як парадонтит, парадонтоз, коли існує ризик оголення пришийкової ділянки зуба.

Ці препарати мають форму випуску рідини, лаку, пасти або крему. В асортименті є як матеріали вітчизняного виробника «СТОМА» («Фторлак»), так і європейських брендів – «Ardenia» (Арде «After Care»), «JenDental» (біфторідний лак «BifluJen»), «GC» (крем-паста «Тooth mousse»). 

3. Гемостатичні рідини застосовуються з метою зупинки капілярної кровотечі під час проведення лікування. Основними діючими речовинами таких препаратів є: ALCL3 (алюмінію хлорид) і FeSo4 (сульфат заліза).

Гемостатичні рідини можна застосовувати як з метою просочення ретракційних ниток, так і для досягнення гемостатичного ефекту під час ендодонтичного лікування. 

Найбільш поширені та користуються попитом серед клієнтів нашого інтернет-магазину гемостатики таких виробників, як: «ВладМива» («Капрамін», «Ендо Жи» №4, «Алюмогель»), «Ultradent» («Віскостат»), «Omega» («Гемостаб»), «JenDental» («Алюджен»). 

4. Препарати на основі антисептиків і антибіотиків застосовуються з метою протимікробної і протизапальної терапії. Діючими речовинами, що містять такі препарати, є: Хлоргексидин, Метронідазол, Хлорамфенікол.

Даний вид лікувальних матеріалів застосовуваних у терапевтичній стоматології частіше в своїй практиці використовують лікарі-стоматологи терапевти, ендодонтисти і пародонтологи, так як діючі речовини, що входять до їх складу, мають яскраво виражену протимікробну і протизапальну дію.

 Оплата і доставка лікувальних стоматматеріалів у магазині dlx.ua

У каталозі інтернет-магазину «DLX» представлено багатий вибір стоматологічних лікувальних матеріалів. Компанія надає можливість купити лікувальні препарати за вигідною ціною. В асортименті магазину «DLX» є стоматологічні лікувальні матеріали як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва: «Ardenia», «ARKONA», «Ultradent», «Основа», «Латус». Купити матеріали можна в онлайн режимі, всі товари, які є на сайті - завжди в наявності. Передбачена доставка в усі міста України.