Лікувальні терапевтичні матеріали

Фільтр 
Бренд
Галузь застосування
Гемостатики
Ретракція
Пломбувальні матеріали
Профілактика карієсу, зниження чутливості
Полірувальні системи
Вибілювання
Діагностика карієсу
Діюча речовина
Пародонтологічні матеріали
Консистенція
  • більше
Концентрація
Дисперсність
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Алюмосіл паста 1.5 г
 
(0)
132.74 грн.
Капрамін 30 мл
 
(0)
42.44 грн.
Аксил 5 г
 
(0)
44.18 грн.
Алюмогель гель 5 мл
 
(0)
48.38 грн.
Алюмосіл паста 10x0.3 г
 
(0)
264.76 грн.
Полідент №4 2x3 г
 
(0)
50.84 грн.
Белагель набір 30%
 
(0)
231.54 грн.
Аер-Клінз-ПРЕП 200 г 29 мкм
 
(0)
162.26 грн.
Alustat gel (Алюстат гель) 5 мл
 
(0)
256.70 грн.
Каріклінз набір гелів 3 г + 3 г
 
(0)
132.74 грн.
Глуфторед 10 мл + 10 мл
 
(0)
277.98 грн.
ЕндоЖі №4 15 мл
 
(0)
34.64 грн.
Колор-тест №2 20 мл
 
(0)
46.54 грн.
Белагель F 5 мл
 
(0)
56.18 грн.
Ре-Корд рідина 5 мл
 
(0)
35.98 грн.
Аксіл LC 5 мл
 
(0)
110.30 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Лікувальні терапевтичні матеріали в стоматології

Лікувальні матеріали застосовуються в терапевтичній стоматології в процесі лікування як патології твердих тканин зуба, так і під час лікування пародонту.

Класифікація стоматологічних лікувальних матеріалів і препаратів

До лікувальних відносяться препарати для діагностики карієсу, зниження чутливості емалі, гемостатичні рідини і гелі, матеріали для ретракції ясен, препарати, що володіють антисептичною і антибактеріальною (антимікробною) дією. 

1. Препарати для діагностики карієсу призначені для виявлення каріозного процесу на ранніх стадіях шляхом фарбування розм'якшених тканин зуба в певний колір (встановлюється кожним виробником індивідуально). Форма випуску: рідини, гелі.

Даний вид лікувальних матеріалів має діагностичне призначення і застосовується в практиці лікаря стоматолога-терапевта на стадії постановки діагнозу. 

У каталозі продукції нашого інтернет-магазину представлені як колірні індикатори діагностики таких виробників, як «Omega» (Карієс-індикатор), «Ultradent» (Seek & Sable»), так і холодові проби у вигляді спрея виробника «Cerkamed» («Pulp Spray»). 

2. Препарати, що знижують чутливість емалі до температурних, фізичних подразників. Дані продукти застосовуються після процедури професійного вибілювання і при таких патологіях, як парадонтит, парадонтоз, коли існує ризик оголення пришийкової ділянки зуба.

Ці препарати мають форму випуску рідини, лаку, пасти або крему. В асортименті є як матеріали вітчизняного виробника «СТОМА» («Фторлак»), так і європейських брендів – «Ardenia» (Арде «After Care»), «JenDental» (біфторідний лак «BifluJen»), «GC» (крем-паста «Тooth mousse»). 

3. Гемостатичні рідини застосовуються з метою зупинки капілярної кровотечі під час проведення лікування. Основними діючими речовинами таких препаратів є: ALCL3 (алюмінію хлорид) і FeSo4 (сульфат заліза).

Гемостатичні рідини можна застосовувати як з метою просочення ретракційних ниток, так і для досягнення гемостатичного ефекту під час ендодонтичного лікування. 

Найбільш поширені та користуються попитом серед клієнтів нашого інтернет-магазину гемостатики таких виробників, як: «ВладМива» («Капрамін», «Ендо Жи» №4, «Алюмогель»), «Ultradent» («Віскостат»), «Omega» («Гемостаб»), «JenDental» («Алюджен»). 

4. Препарати на основі антисептиків і антибіотиків застосовуються з метою протимікробної і протизапальної терапії. Діючими речовинами, що містять такі препарати, є: Хлоргексидин, Метронідазол, Хлорамфенікол.

Даний вид лікувальних матеріалів застосовуваних у терапевтичній стоматології частіше в своїй практиці використовують лікарі-стоматологи терапевти, ендодонтисти і пародонтологи, так як діючі речовини, що входять до їх складу, мають яскраво виражену протимікробну і протизапальну дію.

 Оплата і доставка лікувальних стоматматеріалів у магазині dlx.ua

У каталозі інтернет-магазину «DLX» представлено багатий вибір стоматологічних лікувальних матеріалів. Компанія надає можливість купити лікувальні препарати за вигідною ціною. В асортименті магазину «DLX» є стоматологічні лікувальні матеріали як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва: «Ardenia», «ARKONA», «Ultradent», «Основа», «Латус». Купити матеріали можна в онлайн режимі, всі товари, які є на сайті - завжди в наявності. Передбачена доставка в усі міста України.