Підставки для випалу

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
27.30 грн.
 
(0)
27.30 грн.
 
(0)
27.30 грн.
 
(0)
27.30 грн.
 
(0)
142.90 грн.
 
(0)
27.30 грн.
 
(0)
27.30 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Підставки для випалу зуботехнічні

Для випалу коронок і мостоподібних протезів у печі зуботехнічної лабораторії використовують спеціальні підставки - трегери, виготовлені з нейтральної до температури кераміки. Комплект кожної підставки містить керамічні або металеві стрижні - піни різного діаметру, на яких фіксується конструкція, що потребує випалу. Керамічні трегери здатні підтримувати постійну температуру випалу завдяки низькому поглинанню тепла.

Види трегерів

  • Текстильні трегери. Призначені для стабільного розташування виробів із кераміки при випалюванні в печі. Вони відрізняються мінімальним вбиранням тепла від об'єкта. Підходять для випалу великих мостоподібних протезів і суцільнокерамічних конструкцій. Складаються з декількох шарів, які можна поступово видаляти в разі забруднення. Не пошкоджують кераміку й не залишають ворсинок на виробі.
  • Трегери з вогнетривкої вати. За якістю дещо поступаються текстильним аналогам.
  • Підставки у вигляді стільників з прямими керамічними й металокерамічними пінами. Залежно від діаметра дозволяють обпалювати коронки для фронтальних зубів, молярів і премолярів.
  • Трегери у вигляді стільників з металевими прямими й поворітними (дротяними) стрижнями зігнутої форми. Практично не поглинають тепла, не передають напругу на каркас. Піни виготовлені зі сталі, титану або оксиду алюмінію. Вони стійкі до високих температур. За потреби дротяним стрижням можна надати індивідуальну форму.
  • Комплекти для випалювання кераміки на трегер. Представлені набором керамічних індивідуальних підставок для премолярів, фронтальних і жувальних зубів.
  • Підставки для одиночних коронок (А, однорожкові). Можна самостійно скласти набір. У продажу бувають також дворожкові трегери для двох одиничних коронок (В), для штифтових зубів (С), з порцеляновим вставним штифтом для довгих коронок (D) і підставка під трегер (G), що використовується при випалюванні мостоподібних протезів.
  • Трегер Павук 9.0. Являє собою нихромову підставку з 9 опорами, яку встановлюють на звичайний стільниковий трегер. До того, її можна використовувати для розміщення коронок і мостоподібних протезів при облицюванні їх композитами, які вимагають світлового затвердіння в спеціальному боксі.

Трегери можуть відрізнятися не тільки матеріалом виготовлення пінів, але формою. Зустрічаються круглі, квадратні, у вигляді піраміди, а також спеціально призначені для випалу мостоподібних конструкцій. Додаткові стрижні завжди можна придбати окремо.

Асортимент підставок для випалу в каталозі компанії «DLX»

На нашому сайті Ви можете купити трегери основних модифікацій за доступною ціною. Якщо у Вас виникли питання, просто подзвоніть або замовте зворотний дзвінок. Наш менеджер оперативно зв'яжеться з Вами й надасть усю необхідну інформацію. Ми налаштовані на довгострокову співпрацю та готові в усьому Вам допомагати.