Дріт ортодонтичний

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
173.80 грн.
 
(0)
173.80 грн.
 
(0)
173.80 грн.
 
(0)
404.20 грн.
 
(0)
173.80 грн.
 
(0)
404.20 грн.
 
(0)
404.20 грн.
 
(0)
404.20 грн.
 
(0)
71.00 грн.
 
(0)
92.40 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Дріт ортодонтичний для знімних конструкцій і кламерів

Він необхідний під час виготовлення знімних ортодонтичних конструкцій і кламерів. Ортодонтичний дріт є витратним матеріалом, що застосовується не тільки в стоматології, а й в інших галузях медицини. В ортодонтії її використовують для утримання ортодонтичної дуги в пазах брекетів.

Матеріал виготовлення

Ортодонтичний дріт виготовляють переважно з нержавіючої сталі. Цей матеріал відрізняється невисокою ціною та доброю жорсткістю. Дріт зберігає міцність і пружність навіть після впливу високими температурами (100-1200С). Також він стійкий до зламів і окислення, зокрема впливу середовища порожнини рота. Але найчастіше його застосовують на пізніх стадіях лікування.

Альтернативою нержавіючої сталі є різні сплави. Найбільш поширений з них - нікель-титановий (NiTi). Він відрізняється високою міцністю, гнучкістю та легкою трансформацією при температурі тіла. Цей сплав існує в двох формах: M-NiTi і А-NiTi. Перша - нітиноловий дріт ( «Нітинол»), друга - покращений варіант сплаву, що має не тільки підвищену гнучкість, але й пам'ять форми.

Рідше ортодонтичний дріт виготовляють з нікель-кобальтового сплаву, який практично не поступається за властивостями двом попереднім матеріалам.

Види і галузь застосування ортодонтичного дроту

У продажу можна знайти котушки з ортодонтичним дротом різного діаметру (0,6-1,2 мм) і перетину (круглий і квадратний).

Дріт може бути лігатурним й протезним. Галузь його застосування залежить від діаметра: розмір 0,6-0,8 мм застосовується для шинування рухомих зубних одиниць, а діаметр 1-1,2 мм використовується при виготовленні зубопротезних конструкцій і ортодонтичних апаратів.

Властивості ортодонтичного дроту

Якісний ортодонтичний дріт повинен мати наступні властивості:

  • пружність і стійкість на злам;
  • відсутність тертя - ідеально гладка поверхня;
  • можливість пайки з іншими металами;
  • біосумісність;
  • стійкість до зношування - дуги не ламаються і витримують весь період носіння;
  • стійкість до корозії - матеріал не окислюється ні на повітрі, ні у вологому середовищі;
  • податливість - можливість надати необхідну форму без великих зусиль;
  • жорсткість, яка прямо залежить від діаметра дроту.

У каталозі компанії представлена продукція, що повністю відповідає цим вимогам. Завдяки чому зубні техніки та ортодонти можуть створювати якісні конструкції для лікування і протезування.

Асортимент ортодонтичних витратних матеріалів у каталозі «DLX»

На інтернет-майданчику «DLX» можна купити ортодонтичний дріт різного діаметру, а також інші витратні матеріали для ортодонтії та зуботехнічної лабораторії. У каталозі представлена продукція перевірених вітчизняних і зарубіжних виробників, яка відрізняється високою якістю та доступною ціною.