Текстур маркери

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
583.40 грн.
 
(0)
319.40 грн.
 
(0)
393.40 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Текстур маркери зуботехнічні

Пакувальні маси призначені для виготовлення зубних конструкцій шляхом лиття по виплавлюваних моделях. У результаті виходять литі протези, які встановлюють у ділянці жувальних зубів. У роботі може бути одночасно кілька матеріалів, тому їх необхідно маркірувати. Але далеко не кожен олівець здатний витримати не просто високу, а надзвичайно високу температуру.

Види маркерів

Оскільки й упаковка з матеріалом, та й муфелі непрозорі, та ще й піддаються в процесі виготовлення протезів впливу високих температур, звичайні маркери не допоможуть. З цією метою випускають два типи особливих маркерів:

  • Маркер для пакувальної маси. Кожна пакувальна маса повинна бути герметично запакована та промаркірована. Напис можна наносити як на саму упаковку, так і на муфель із пакувальною масою. Він залишається помітним навіть при температурі до 11000С.
  • Маркер для муфеля. Напис наносять на металеве кільце муфеля. Його видно на ньому при нагріванні до 9500С. Деякі виробники випускають цілі набори маркерів, що містять не тільки фіксатор стрижнів, але й змінні стрижні (4-8 штук).

Крім маркерів у своїй роботі зубні техніки нерідко користуються оклюзійними засобами, зокрема, спеціальної пудрою-пастою золотистого або сріблястого відтінку. За допомогою пензлика її наносять на коронки зубного протеза, щоб уточнити анатомічну структуру поверхні й сформувати жувальну поверхню, максимально наближену до природної.

Виробник маркерів для зуботехнічної лабораторії

У каталозі інтернет-майданчика «DLX» представлені маркери румунської компанії «Distrident», яка вже кілька десятиліть є великим європейським виробником зуботехнічних матеріалів. Її продукція поставляється не тільки на внутрішній ринок, а й в більш ніж 60 країн світу. Доступні ціни й висока якість зробили її товари конкурентоспроможними та вивели в лідери на міжнародному стоматологічному ринку.

В офіційному каталозі компанії понад 200 найменувань продукції, причому її асортимент постійно розширюється.

Переваги співпраці з компанією «DLX»

Співпрацюючи з нашою компанією, Ви зможете повністю та в найкоротші терміни оснастити власну зуботехнічну лабораторію. Ті, хто вже скористався нашими послугами, відзначають наступні переваги:

  • продукція поставляється безпосередньо від провідних світових виробників стоматологічного й зуботехнічного обладнання, інструменту та витратних матеріалів;
  • кожна одиниця має сертифікат, що свідчить про відповідність міжнародним стандартам якості;
  • у каталозі представлений широкий асортимент товарів за доступними цінами;
  • оперативна доставка в будь-який населений пункт країни;
  • кілька варіантів оплати замовлення.

До того, зареєстровані на сайті користувачі мають свої переваги:

  • накопичувальну систему знижок;
  • створення персонального каталогу;
  • перегляд раніше зроблених замовлень і багато іншого.

Реєструйтеся, і Ви завжди будете в курсі новинок, які регулярно надходять у продаж, і акцій, що регулярно проводяться компанією для своїх покупців.