Щипці зуботехнічні

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
689.90 грн.
 
(0)
2750.00 грн.
 
(0)
511.70 грн.
 
(0)
746.60 грн.
 
(0)
746.60 грн.
 
(0)
491.30 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Зуботехнічні щипці

Щипці - інструмент, який використовують зубні техніки, ортодонти й стоматологи-ортопеди. Вони потрібні для фіксації, утримування, згинання та низки інших маніпуляцій під час роботи з металевими деталями в ході протезування, а також у шинуванні переламаної щелепи й на ортодонтичному прийомі.

Що собою являють щипці?

Усі щипці, незалежно від призначення, мають схожу будову. Вони складаються з двох половинок, міцно зафіксованих гвинтом. Рукоятка й замок (гвинт) зазвичай стандартної форми, а робоча частина - губки, відрізняються залежно від виконуваних функцій.

Медичний інструментарій, зокрема щипці, традиційно виготовляють із нержавіючої сталі. Альтернативою їй служить високовуглецева сталь із гальванічним покриттям. Ці матеріали стійкі до корозії, дії дезінфікувальних розчинів і високих температур під час стерилізації.

Види щипців

  • Крампонні щипці. Універсальний інструмент, який використовують не тільки в зуботехнічній лабораторії, а й на прийомі в ортодонта. За їх допомогою виготовляють і коригують дротяні елементи знімних конструкцій.
  • Технічні щипці. Призначені для згинання жорсткого кламерного дроту, а також швидкого виготовлення кламерів різних типів.
  • Щипці-круглогубці. Як й інші аналогічні інструменти, використовуються для згинання, утримування й перекушування дроту при створенні металевих деталей ортодонтичної або ортопедичної конструкції.

Виробники зуботехнічного інструмента

У каталозі компанії «DLX» представлені зуботехнічні щипці виробництва Можайського медико-інструментального заводу (ММІЗ). Це підприємство з віковою історією, засноване ще в кінці XIX століття. Спочатку це була ткацька фабрика, яку після Жовтневої революції демонтували. Пізніше, у 30-х роках підприємство знову відкрили. Завод ім. 14-й річниці Жовтня спочатку не відрізнявся багатим асортиментом. На ньому виробляли не більш ніж 30 найменувань медичного інструментарію. Після Великої Вітчизняної війни його перейменували в Можайський медико-інструментальний завод. Протягом пів століття каталог товарів поступово розширювався й у 80-х роках минулого століття вже містив близько 500 найменувань.

Сьогодні продукція підприємства відома в багатьох країнах СНД і ближнього зарубіжжя. Її якість підтверджена сертифікатами й відповідає міжнародним стандартам, що пред'являються до медичного інструментарію.

Зуботехнічний інструментарій у компанії «DLX»

Купити щипці зуботехнічні й інший лабораторний інструментарій можна в компанії «DLX», що є офіційним дистриб'ютором провідних виробників. Саме тому ціни на даному інтернет-майданчику доступні абсолютно для всіх покупців.

На сайті представлений широкий асортимент продукції для стоматологічних клінік і зуботехнічних лабораторій. Наші консультанти готові допомогти Вам із вибором і дадуть відповідь на всі запитання.