Kenda

Kenda

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
1521.60 грн.
 
(0)
42.50 грн.
 
(0)
42.50 грн.
 
(0)
42.50 грн.
 
(0)
446.80 грн.
 
(0)
138.00 грн.
 
(0)
123.50 грн.
 
(0)
123.50 грн.
 
(0)
123.50 грн.
 
(0)
138.00 грн.
 
(0)
138.00 грн.
 
(0)
138.00 грн.
 
(0)
138.00 грн.
 
(0)
138.00 грн.
 
(0)
138.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Kenda

Компанія «Kenda» є відомим виробником якісних полірувальних головок (полірів), що мають високу точність, відмінні технічні характеристики і різноманітність варіантів виконання.

Виробництво «Kenda» знаходиться там же, де і офіс компанії, в Ліхтенштейні. Історія компанії налічує вже понад 40 років. Всі технологічні процеси здійснюються на власних виробничих потужностях, в лабораторіях здійснюються постійні пошуки, що дозволяє пропонувати клієнтам незмінно якісний продукт.

Основна концепція роботи заводу «Kenda» - це орієнтація на потреби клієнта, зокрема як на стоматолога-терапевта, пародонтолога так, і на ортопеда і зубного техніка. Не дивно, що полірувальні матеріали цього бренду користуються повагою і популярністю в 100 країнах світу.

Крім цього, стратегією підприємства є просування інновацій, тому якщо потрібен інструмент, що перевершує навіть сучасні вимоги, це повинен бути інструмент «Kenda».

Асортимент Kenda:

В асортименті компанії - різні поліри для різних сфер застосування та призначення. Всі вони поділяються на групи:

  • для стоматологів терапевтів;
  • для зубних техніків.

Завод «Kenda» виробляє силіконові поліри з додаванням алмазного абразиву і від абразивності поліру залежить його призначення.

  1. Поліри для стоматологів-терапевтів, розроблені для полірування композитів, компомерів, склоіномерів. Прикладом даної полірувальної системи є:
  • трикрокова полірувальна система «KENDA C.G.I.» - представлена у вигляді силіконових полірів різної абразивності, форми і кольору. Білі поліри - найгрубіші і призначені для шліфування поверхні композитних реставрацій. Зелені - середньогрубі, призначені для полірування поверхні композитів. Рожеві поліри – ультра-дрібнозернисті, призначені для фінального полірування і додання дзеркального блиску.
  • Також існує полірувальна система одноразового застосування «Polishette», в яку входять 24 поліри, 3 кольорів і абразивності, 2 форм. Ця система призначена для полірування всіх видів композитних матеріалів.
  1. Що стосується систем для зубних техніків, то вони теж представлені в широкому асортименті.

Різноманітні поліри для знімних протезів, кераміки, золота, титанових сплавів, композиту - асортимент широкий, і в ньому є все, що потрібно для виготовлення якісних протезів будь-якого типу.

  • Система «ACRYLIC BLUE» - призначена для полірування знімних протезів;
  • Система «QUEEN» - призначена для контурування знімних і частково знімних зубних протезів, а також ортодонтичних пристроїв;
  • Система «WHEEL & KNIFE» - представлена у вигляді полірів для обробки ортопедичних конструкцій з кераміки і титану.

Оплата і доставка товарів «Kenda»

Вся товарна лінійка продукції «Kenda» характеризується високою якістю, завдяки чому встигла полюбитися практикуючим лікарям-стоматологам України. На нашому офіційному сайті ви можете придбати полірувальні системи бренду «Kenda» за привабливою ціною. Доставка здійснюється із Харкова за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта» в усі міста України, зокрема до Києва, Одеси, Миколаєва, Кам’янського. При загальній сумі замовлення більше 10 000 грн. - відправка товару і післяплата за кошт продавця.